Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#19) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#18) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na, csak visszatalálok ide.
Bioshock Infinite jövő hónapban meg lesz véve ph-ról. Far Cry 3-at lehúztam, kicsit szaggat, meg a hangulata sem tetszik (és rájöttem, hogy a 2-é sem) Ezért mindkét Far Cry lehúzva a Wishlistemről (max a végére berakom majd pótléknak)

Vinyó meg SSD között még nem döntöttem, majd kitalálom idővel.
De gyanítom, hogy csak vinyó lesz belőle.

Fülest vettem egy 2000Ft-os Silverlink személyében, meg egérpadnak is vettem egy Hama Notebook Pad-ot, ami kellemes csalódás eddig a komoly 800Ft-os árával.
Egér az még várat magára, bár hardveraprón van pár kiszemelt Logitech, ami esetlegesen jó lehet nekem. Új egeret nem akarok venni, ha nem muszáj...

Túlmunka még 2 hétig lesz, 6 nap 12 órát kell kibírni (bár egy szombati 8óra is volt pletykálva), ebből 3 éjszakás, 3 délelőttös, majd kibírom. Utána két nap szabi, amikor tanulok, meg vizsgázom.
A másik vizsga utánra még ki akarok venni 2 nap szabit, hogy nekiálhassak majd vele melót keresni, jó lenne már minél előbb megszabadulni a mostani helyemről...

Megnéztem a Hunger Games-t tegnap újra, tetszett. Legalább az angolomat is leporolgattam kicsit. Bár most egy sorozatom harmadik évadját is elkezdtem a The Killing-et. Ezt nézni fogom. Filózok még, hogy a Broadchurch első évadját megnézzem-e, de szerintem nem fogom, nem akarok megint visszaesni a sorozatdömbingbe :U

Tanulnom kellene, de ezerrel MW3-azok :(
Elkezdtem a Single-t Veteran-on, hát anyázok rendesen...
A Spec Ops csillagokat is gyüjtögetem, bár a Hardened csillagoknál már sok Youtube-os segítség meg még több Restart Mission kell. :(((
Hirtelen ennyi, most se túl soka vidám smiley, de majd lesz ez még jobb is :)
Szép napot!

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.