Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SchMK

SchMK
tag

Mit szólnál ha a jövőben barátaid részben Neked köszönhetnék mobilinternetük gyorsaságát?
Azért ez elég király lenne, nem?

Ha eljátszottál a gondolattal, add még ma be a jelentkezésedet!

Az ismerőseid meg fogják köszönni. :)

A cég:

Olyan technológiákba fektet be, amelyek fontosak egy olyan világban, ahol mobileszközök milliárdjai állnak összeköttetésben. Három fő területre koncentrálnak:
-hálózati infrastruktúra szoftverek, hardverek és szolgáltatások, amelyeket hálózati üzletágukon keresztül kínálnak
-location intelligence
-fejlett szoftvertervezést és engedélyezést, melyet fejlesztési üzletágukon keresztül folytatnak.
Mindegyik üzletáguk piacvezető a maga területén.
A cég a mobilhálózatok fejlesztésének szakértője világszerte, mely a legelső GSM-hívástól kezdve az első LTE-hívásig folyamatosan élen jár a mobiltechnológia egymást követő generációiban. Szakértők folyamatosan újabb és újabb technológiákat fejlesztenek ki, melyekre partnereinknek szükségük van. Vállalatuk legnagyobb értékei az innováció és a minőségbiztosítás, fő céljuk a felhasználói élmény és a hálózati hatékonyság növelése.

A feladat:

A következő generációs (5G) mobil hálózatok kiépítése új koncepciókat és szoftveres megoldásokat követel. Szoftver fejlesztő mérnökként ehhez proof of concept implementációkkal és prototípusok fejlesztésekkel járulsz hozzá Software Defined Networking, Cloud és Orchestration Systems témakörökben.

Részletesebben az alábbi tevékenységek kapcsolódnak a munkakörhöz:
• Frontend réteg-használat eseteinek és követelményeinek vizsgálata
• A prototípusok frontend rétegi szoftveres fejlesztésének vezetése
• Szoftverelemek fejlesztése és tesztelése
• Fejlett szoftveres megoldások, technológiák és keretrendszerek kiválasztása, értékelése és elemzése.

Mit ajánlunk?
- Lehetőség új szoftver technológiákkal kapcsolatos ötletek fejlesztésére és bevezetésére
- Lehetőség szabadalmi beadványok, konferenciák, standard specifikációk részvételében
- Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Iroda Budapest belvárosában,
- Remek tömegközlekedés, kiváló infrastruktúra
- Versenyképes juttatási csomag, széleskörű cafeteria juttatások, éves bónusz
- Céges mobiltelefon, internet hozzáféréssel
- Rugalmas munkaidő, családbarát munkahely
- Helyi orvosi szolgálat, céges biztosítás

Kulcs kompetenciák
-MSc vagy ennek megfelelő informatikus diplomával -2-5 év tapasztalat -Tapasztalat Web alapú grafikus felhasználói felületek tervezésében (JavaScript, HTML, HTML5, XML, JSON, CSS) -Tapasztalat JAVA nyelvben
Előnyt jelent
• JQuery, ExtJS tapasztalat • Frontend minták ismerete • Tapasztalat kódgenerálásban • Felhasználói felület-tesztelésben való tapasztalat • REST API ismerete, vagy gyakorlati tudása • Felhő és virtualizációs technológiák részletes ismerete
Szükséges nyelvtudás
kiváló angol írásban és szóban
Heti óraszám
40 óra
Munkavégzés helye
Budapest
Amit a megbízónk kínál
-Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség -Nemzetközi karrierlehetőség
Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz