Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) AtHoS válasza Peace (#86) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én is Hard-on kezdtem végül mágussal, de olyan szinten döglöttek a mobok, hogy feltoltam Very hard-ra. Itt a kicsik peregnek hamar, míg a nagyobbakkal, amiknek sokszoros HP-ja van kell azért picit kite-olni. Így nem túl gyors a játék és nem csak átszaladok rajta

Egy halál volt eddig, mikor először összefutottam egy dagadékkal, ami halála után szétrobban. No abba sikerült belesétálnom loot felszedés "ürügyén", szóval volt meglepi első találkozáskor

LVL16 a kari, megvan a hidden path és Kessler-t kellene most leütni...miért nincs spoiler gombocska? Ez gamepod oldali fícsör lenne? :F

Adakozni el lehet a cuccokat, így a reputáció is megy felfelé, kaptam is +10% xp skillt, ami jól jön a fejlődéshez

Mondjuk elég unalmas, hogy mindig pontosan ugyanúgy próbálnak körbeállni a mobok (első picit mindig túlfut és visszafordul a karira), semmi változatosság...

Kár, hogy nincs közvetlen mozgás lehetőség, mivel akkora a hitreg, hogy fél képernyőt el kell húzni a kurzort ahhoz, hogy mozogjon a karakter és ne támadjon (kitérés nem a legélvezetesebb így). Próbáltam, hogy bal klikkre nem rakok be skillt, de a marharépa ilyenkor elkezdi csépelni a legközelebb álló mobot ahelyett, hogy odébbállna. Az sem a legfainabb, hogy 2 gombot kell nyomni az "erőltetett" mozgáshoz (default ctrl), ez pont eggyel több, mint ami jó lenne :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.