Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manitou


Manitou
addikt

Ez a vírus már egy hete nem hagy békén,a norton anno felismerte, de nem tudott vele mit kezdeni, erre én format , mondom ok. Win reinstal után újból jelentkezik, azzal hogy 1 percről számol vissza ,és a rendszer leáll. Közbe rákerestem és szedtem hozzá le eltávolító progit ,amit lefuttatzva nem talált semmit. Norton nem talál semmit, de a hiba továbbra is fennáll .:O:O

(#2) Keitaro válasza Manitou (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

nem eltávolító progi kell hanem Patch winhez. Menj fel a microsoft oldalra, és írd be keresőbe ''blaster worm windows XP patch'' pl, és kidobja. Másfél mega. Leszeded, felrakod, reboot és halleluja, szép az élet.

(#3) HiperG


HiperG
addikt

KB823980 patch kell neked.

1. Töltsd le a FixBlast.exe-t (ez letudja szedni magát a vírust)
2. Töltsd le a WindowsXP-KB823980-x86-HUN.exe -t ha magyar winfosod van vagy WindowsXP-KB823980-x86-ENG.exe -t ha angol...
3. Inditsd ujra a gépet is indítsd csökkentett módban.
4. Futtasd le a FixBlast.exe-t
5. Telepítsd fel a KB823980 patch-ett
6. Reboot
7. Be Happy :DD

(#4) Manitou válasza HiperG (#3) üzenetére


Manitou
addikt

Már töltöm a patchet. Ezt a fixblastot már jópárszor lefutattam,de nem talált semmit ,hanem valami patchet szövegelt utánna.

(#5) Manitou válasza HiperG (#3) üzenetére


Manitou
addikt

Én csak azt nem értem,hogy ha ez a fixblast progi nem talál vírust ,akkor most egyáltalán van vírus a gépemen????????

(#6) Manitou válasza Manitou (#5) üzenetére


Manitou
addikt

Érdekesmód most akkor jelentkezett a hiba miután kikapcsoltam a tűzfalat.Ezek szerint tűzfal nélkül nem is netezhetek?

(#7) Manitou válasza HiperG (#3) üzenetére


Manitou
addikt

Lefuttattam ismét és nem talált vírust a fixblaster,de azt írta hogy a rendszerem sebezhető és töltsekle egy patchet, :) Aztán feltettem a patchet amit letöltöttem az előbb. Most bizakodom hogy jó lesz. THX minden segítséget Neked is Keitaro

(#8) Zenty válasza Manitou (#7) üzenetére


Zenty
őstag

ha fel raktad patchet nem fog töbet azon porton betörni ,de igy minden windows ujra instalnal fel kell raknod mi elöt nemtre felmész vagy megint kopoktad hozzád :) ez egy adatvédelmi hiba service sp2 -tőbe alapol benesz lesz !

Guild Wars - Zenty a survivor

(#9) twollah válasza Manitou (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem jobb is ha nem netezel tűzfal nélkül.

Egyszer kiváncsiságból felmentem a netre de úgy, hogy nem léptem fel az IRCre, csak úgy feldobtam a gépet a netre, és figyeltem a tűzfal logját.

Körübelül 15-20 másodperc múlva már jöttek is a támadások, törési kísérletek.

Valamikor 1 másodpercen belül 2-3 is!

(#10) HiperG válasza twollah (#9) üzenetére


HiperG
addikt

tyúúú :DD :DD

(#11) chicken


chicken
senior tag

kicsit OFF, de le kellett szednem a ZoneAlarmot, hogy menjen a helyi háló is meg a broadband sharing is. Aztán megpróbálkoztam a Keiróval, de az se hagyta ezt így (a LAN a netbios protokollon át megy). Valaki tud javasolni olyat, ami ölbekutya a kanapén, és pitbull az udvaron?

mens sana in campari soda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.