Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Volkswagen Scirocco (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Garfield


Garfield
tag

Nos egy ilyen ''csodát'' sikerült a minap vennem ! kicsit utott kopott, de ahogy penzem es munkam engedi fel fogom javitani ... sot optika es egyeb tunningra birni :)

Akinek van ilyen autoja es tudja mit erdemes ''javitani'' rajta hol lehet alkatreszeket kapni hozza(eleg ritka autorol van szo, a VW-nek egy regebbi Sport Coupe autojarol van szo ...aki ismeri ezt az autot tudja mirol beszelek ennek az autonak egy kulon nimbusza van MO.-n nem is forgalmazták) egy GT autorol beszelunk ''termeszetesen''

Lenyeg akinek ilyen autoja van az jonnon ebbe a topicba tegyen be kepet, en is folyamatosan szurok be kepeket az auto fejlodeserol !

Most ami kene egy hatsolapma burkolat ! tud valaki olyan boltot ahol lehet kapni ? Esetleg karosszeria elemeket melyik bontoban ill boltban lehet kapni ?

Jelenleg is jarokepes a verda termeszetesen ! (Pirosnal indulaskor szoktam vele gyalázni :DDD)
[kép]

[Szerkesztve]

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jó kis alap tuningautó:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Garfield válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Garfield
tag

Jaja :) Majd a vegen lesz franko :)

(#4) Motion_Blur válasza Garfield (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg szabad tudni a paramétereit? És főleg az árát;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) Garfield válasza Motion_Blur (#4) üzenetére


Garfield
tag

Olcson vettem ! pontosan milyen parameterek erdekelnek ?
Manualis valto 1.5-ös 4 hengeres 8 szelepes motor 70LE!

Csak nekem csak most 100K volt :)

(#6) Garfield


Garfield
tag

[kép]

[Szerkesztve]

(#7) Motion_Blur válasza Garfield (#5) üzenetére


Motion_Blur
félisten

100K???? Az tényleg nagyon olcsó:Y GRATULÁLOK!!!:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) Garfield válasza Motion_Blur (#7) üzenetére


Garfield
tag

Koszi :) 300K alatt nem nagyon lattam :)

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Nem nagyon láttam (sőt..) egy-egy típusnak külön topicot, így ha megkérhetlek fáradj át ide: Bővebben: link

Mindenestre grat az autóhoz.

Ezt zártam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Volkswagen Scirocco (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.