Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Agyzuzo válasza Agyzuzo (#199) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Szvsz szerintem''

Izé, nuku szvsz. Már totál belémrögzült ez a gügye szvsz, nem is akartam írni. :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#202) Tibisz válasza shtml (#197) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Szerencsére csak te látod így, hogy igazi szint visz a PH életébe! Szerintem nem szint visz, hanem szint elvesz. :U
Ha pedig mindeki ráveti magát akkor el kéne neked is gondolkodnod azon, hogy ez nem a véletlen műve.
Az pedig, hogy valaki kilóg a sorból még nem baj, csak ehhez nem kell modortalannak is lenni!

Ismered azt a mondást, hogy többség dönt, egység .... ?
Szerintem ide ez passzol legjobban, hisz szerencsére egy-két védőncnökön kívül nem talált támogatókra eme fantasztikus ''művészet''!

(#203) Den válasza shtml (#197) üzenetére


Den
veterán

Szinfolt vagy sem, nehéz egy fórumon rendet tartani, nem is tartani, hanem elvárni, hogy ha van valaki aki bátran áthághatja azokat a szabályokat, amiket a többiek nem, mert el van nézve neki minden mivel ''színfolt''. A nyers stílusát toleráltuk, de az elmult napokban bőven túllépte a határokat, topicok szándékos szétoffolásával, fölösleges, téma nélküli topicok nyitásával (tudatában annak hogy amit csinál azt tilos), és a nyersségig őszinte véleménnyilvánítás helyett (amit eddig toleráltunk), már bőven személyeskedett.

azt gondolom te sem támogatod hogy legyenek egyenlőbbek az egyenlőknél, mert vagy másnak tiltjuk amit neki szabad, ez nem egyezik elveinkkel, vagy megengedjük másnak is amit neki, akkor viszont vége a fórumnak, vagy szankcionáljuk.

www.simson4t.hu

(#204) tozso


tozso
tag

Talán elgondolkodik???

Nem hinném mert már más néven újra köztünk van?

Talán egyit róla.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#205) Som@ válasza Den (#203) üzenetére


Som@
őstag

Nem kívánom mínősíteni a fent nevezett személyt. Megtettétek már ezt előttem sokan. A döntéssel teljes mértékben egyetértek. Bár az eredményét kicsit szkeptikusan várom (azaz nem várom). Mint már említette tozso: úgyis itt van köztünk.(Azóta ismét bannolva lett egy nickje)
Bár ez alapjába véve nem baj. Talán ez majd kicsit változtat a hozzáállásán. Legalábbis remélem.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#206) biker válasza shtml (#197) üzenetére


biker
nagyúr

eelinte jopofa volt, majd mivel csak neki el lett nézve sok dolog, egyre durváb, obszcén és vulgáris...

a 20 perc alatt kb 140 szavazat meg magáért beszél (a 150 db azonos címröl érkezöt levonva!)

nem 1-2 embert zavart a szovege...

és mindíg ez ment, twollah felé: ö ilyen, elnézzük neki...
de kissé tulpörgött....

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#207) iguana


iguana
őstag

nah, elolvastam mindent.
szomorú vagyok, mert azt hittem, hogy itt olyan felnőtt (!) emberek gyűlnek össze, akik:
szeretik a számítástechnikát,
ez a hobbijuk, netán a foglalkozásuk is,
naprakész infók után vadásznak,
tapasztalatokat, tanácsokat kérnek egymástól,
önzetlen, tényleges módon segítséget nyújtanak a másiknak arcoskodás nélkül,
ki akarnak kapcsolódni, általános és könnyedebb témákkal is foglalkozni (persze bizonyos keretek között).

miért nem lehetne így?!


14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#208) biker válasza iguana (#207) üzenetére


biker
nagyúr

mi a többesszám???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#209) lesaux válasza iguana (#207) üzenetére


lesaux
veterán

Ezek után már így lesz! ;]

(#210) Som@ válasza lesaux (#209) üzenetére


Som@
őstag

ÁMEN

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#211) tozso válasza iguana (#207) üzenetére


tozso
tag

Azért te is bőszen elleneztél néhágy fárat gőz topicot. A múltkor azonnal kérted egyik törlését is mihamarabb mert neked nem tetszett (tyúk vagy tojás előbb).

Na mindegy. Béke veletek testvéreim. :)

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#212) iguana válasza biker (#208) üzenetére


iguana
őstag

sajnos voltak/vannak olyanok akiket nem igazán értek. de ez a magánvéleményem. az viszont nem, hogy pár ember értelmetlenül tönkre vágja az egész ph!-s légkört.
neveket nem mondok.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#213) biker válasza iguana (#212) üzenetére


biker
nagyúr

1 emberrel volt gond, és nem csak szerintem...

ezt hívják népharagnak.

kérdem én: miért jó az, ha valaki folyamatosan szándékosan izzítja a hangulatot?
beszól, leugat?

miért kell ezt x-száz embernek eltürni, miért nem fogja fel, zavaró tényezö...

amikor épp értelmesen viselkedett, semmi gond nem volt vele, de ujabban folyamatosan ez ment...

ez nem a ph! légkör tönkrevágása, hanem megtisztítása...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#214) iguana válasza tozso (#211) üzenetére


iguana
őstag

így igaz. bár az a ''néhány'' az tulajdonképpen egy. :) a mai napig is értelmetlennek találom a tyúkos dolgot. én csak jeleztem nemtetszésemet. a házigazdák döntöttek. én elfogadtam, és nem hisztiztem.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#215) iguana válasza biker (#213) üzenetére


iguana
őstag

öööö...szvsz ugyanarról beszélünk :P
lehet hogy félre érthető voltam.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#216) biker válasza iguana (#215) üzenetére


biker
nagyúr

ez esetben igen...

1!= pár :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#217) artesz


artesz
tag

''zero torelance'' ha jól emlékszem, de javítsatok ki ha nem

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#218) tozso


tozso
tag

nem látom a hozzászolásokat, valami baj van.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#219) Som@ válasza artesz (#217) üzenetére


Som@
őstag

Volt azért itt tolerance rendesen! :DDD
De ez nem volt tartható örökké. Szóltak neki nem is egyszer, nem változtatott, repült. Nem értem mi ezzel a gond?
Vagy ''csakazértis'' hozzáállás? Amit tiltanak azt mégis. Egy értelmes ember nem így cselekszik. A most 2 és fél éves keresztlányom is tudja, hogy amit nem szabad, azt nem szabad. (Az más kérdés, hogy Ő még nem mindig tartja is be :DDD)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#220) tozso válasza iguana (#214) üzenetére


tozso
tag

Ok bocsi. De azért beláthatod hogy nem mindenkit foglalkoztat ugyan az a dolog. Fő a sokszínüség.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#221) artesz válasza Som@ (#219) üzenetére


artesz
tag

Konkrétan nem erre gondoltam. Miért legyek toleráns egy olyan emberrel, akinek ez a jelmondata. (azaz: fogadjam el, mert Ő ilyen)

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#222) Memphis válasza Agyzuzo (#151) üzenetére


Memphis
tag

pedig jó lett volna ha csinálsz egy olyan topicot mert én jogira akarok menni és nagyon érdekelne mi volt :)

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#223) Fr4G


Fr4G
aktív tag

És mi van most Twollah!al? Sajnos lemaradtam az emlitett ramhuto-sapka temarol, bar az olvasottak alapjan (eddig az osszes hozzaszolast elolvastam) en nem ''oltem'' volna meg twollah! useret az admin helyeben. Persze, tudom, hogy nem en voltam a celpontja, de gondolom volt annak valami ''inditoja'' hogy nyitott o is egy topicot?

(#224) Agyzuzo válasza Memphis (#222) üzenetére


Agyzuzo
addikt

OFF
Ha van vmi konkrét ami érdekel, akkor dobj meg egy mail-lel!
ON

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#225) Memphis válasza Agyzuzo (#224) üzenetére


Memphis
tag

mail ment. amugy melyik suliba? elte?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#226) Agyzuzo válasza Memphis (#225) üzenetére


Agyzuzo
addikt

OFF
ELTE-ÁJK. A többi mélben. :)
ON

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#227) Memphis válasza Agyzuzo (#226) üzenetére


Memphis
tag

ok thx :)))

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#228) Snowcat válasza Fr4G (#223) üzenetére


Snowcat
tag

Ne felj, twollah azota mar ujra koztunk van...

(#229) Som@ válasza Snowcat (#228) üzenetére


Som@
őstag

Te is úgy látod? :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#230) WN31RD válasza twollah (#2) üzenetére


WN31RD
addikt

(Mentegetőzés: Nem olvastam végig az egész topicot, csak az elejét, tehát lehet, hogy már nem igazán témába vágó a hozzászólásom.)

Kedves twollah, nekem nincsen személyesen semmi bajom veled; a piszkálódásaid meg a hülyeségeid nem zavarnak, mert vagy viccesnek találom őket, és akkor szórakozom rajtuk, vagy nem, akkor pedig figyelmen kívül hagyom őket. Nem ismerem a _Volkovy_ és közted kitört konfliktus okát, és őszintén szólva nem is igazán érdekel. Akár még az is elképzelhető, hogy neked van igazad.
Mindazonáltal a stílusod és a hozzáállásod (úgy általában, nem csak most), különösen az ebben a topicban levő 2-es számú hozzászólásodat figyelembe véve, Emil M. Cioran egyik gondolatát juttatja eszembe, amelyet itt közzé is teszek. Remélem, saját tanácsaidat megfogadva, ha netalán pofonnak is tartanád

„     Akik sokat szenvedtek, néhány kivételtől eltekintve végül arrogánsok lesznek, nem pedig alázatosak. Minden szerencsétlenségüket a képedbe vágják, s nem nyugszanak, míg nem szenvedsz annyit, mint ők.
     X.-ről beszélek. Sokat kellett elviselnie élete során: megalázták, csakugyan. Most azt hiszi, az égvilágon mindenhez joga van; könyörtelen. Hogy elfogadjuk azt, ahogyan viselkedik, szentnek kellene lennünk. Azt gondolja, sértés, hogy az emberek nem hajlandók térdet hajlítani előtte. Mindenkit meg akar alázni – ez az egyetlen vágya. Nem tudja magáról, hogy embertelen, mert nem tudja elképzelni, hogy neked is lehet méltóságod. Üldözték; üldöző lett. Azt hiszi, sajnos, hogy most is áldozat. És ettől még kérlelhetetlenebb.”

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#231) WN31RD válasza WN31RD (#230) üzenetére


WN31RD
addikt

Most vettem észre, hogy véletlenül kitöröltem a szöveg egy részét.
A félbehagyott mondat kiegészítve így hangzik:

Remélem, saját tanácsaidat megfogadva, ha netalán pofonnak is tartanád ezt, nem megsértődni fogsz miatta, és nem ''adod fel'', hanem egyszerűen felállsz, és továbbmész. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#232) shtml válasza WN31RD (#230) üzenetére


shtml
őstag

Az a gyanúm, hogy itt Cioran saját magáról írt.
Magyarul hol érhetők el írásai (ingyen és lehetőleg elektronikus formában)?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#233) Fr4G válasza shtml (#232) üzenetére


Fr4G
aktív tag

Ettől függetlenul szerintem, igazsagot mond.

(#234) WN31RD válasza shtml (#232) üzenetére


WN31RD
addikt

Hogy saját magáról írt-e, vagy sem, az teljesen lényegtelen abból a szempontból, hogy érdemes-e elgondolkodni a mondanivalóján.

Nem tudom, hol érhetőek el elektronikus formában Cioran írásai, én (papír) könyvben olvastam. Az Európa Könyvkiadónál jelent meg 1999-ben pl. a ''Füzetek 1957-1972'' (ebből idéztem). Ha esetleg találsz valami helyet, ahonnan ilyesmit le lehet tölteni magyarul vagy angolul, az engem is érdekelne.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#235) g@bo válasza Tibisz (#189) üzenetére


g@bo
nagyúr

szia Tibisz.

igen?? akkor rosszul olvasgattam....

akkor hajrá!!!!

(#236) Tibisz válasza g@bo (#235) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Hali. :)
Igen rosszul, de most már mindegy. :P

(#237) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na most akkor hogy is állnak itten a dolgok? :DDD És most hogy már végigolvastam ezt a topikot a ramhűtős, sapkás, szavazós témákkal együtt, érdekel hogy mi is a helyzet.


Amúgy pedig én is csak annyit tennék jelen pillanatban hozzá a témához, hogy volt/van (?) itt egy user, akinek az volt az aláírása: ''zero tolerance''. Mindenki érti mit jelent, és aki olvasta e topikot, azt is tudja hogy ez állt twollah védelmére itt: tolerálni kéne, és nem kiutálni csak mert ''kilóg a sorból''. Tolerálni. Tolerance... zero?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#238) JulWCZar válasza Panther (#237) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Na igen, huszonkettes csapdája. *



* tudom, rossz analógia, de közelítve talán elmegy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.