Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

up!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#102) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

up!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#103) spirit007 válasza A_ScHuLcZ (#100) üzenetére


spirit007
senior tag

Én t68i-t használok notival IRDA-n keresztül.
A 100Mb szűkösen elég... fórumozásra , levelezésre stb. kb 28-30 órára , sajna :(
Az előfizetők 200MB-ja nekem már talán elég lenne .

(#104) Tenfoot válasza spirit007 (#103) üzenetére


Tenfoot
tag

a cselt ismered hogy lehet akár 300 mb-t is?

Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3000+@2400 Mhz; 2x512 MB DDR TwinMos Twister, Cooler Master Stacker Ház, 650 W Q-tec Táp, Asus 9600 Xt VGA (612/312), 160 gb Samsung HDD, 15 gb Quantum HDD, 4 db optikai meghajtó, SB Audigy LS

(#105) spirit007 válasza Tenfoot (#104) üzenetére


spirit007
senior tag

Arra gondolsz , hogy szombatra időzíted a 100MB ''lejáratát'' és hétfőig nyomod ami belefér ? :)

(#106) Tenfoot válasza spirit007 (#105) üzenetére


Tenfoot
tag

Valahogy ugy, de a lényeg hogy mindennap reggel 8 és 9 között ellenőrzi a központ hogy túllépted e a 100MB-ot, ha még nem (csak 95) akkor egésznap 3-szorosára is mehet. igaz ekkor csak következő nap 8-9-ig nyomhatod.

Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3000+@2400 Mhz; 2x512 MB DDR TwinMos Twister, Cooler Master Stacker Ház, 650 W Q-tec Táp, Asus 9600 Xt VGA (612/312), 160 gb Samsung HDD, 15 gb Quantum HDD, 4 db optikai meghajtó, SB Audigy LS

(#107) bzoley válasza Tenfoot (#106) üzenetére


bzoley
veterán

Utoljára akkor tudtam 100 helyett 200-at csinálni, mikor a Voda Júniusban elengedte a havidíját:)

(#108) spirit007


spirit007
senior tag

Ha már az okosságokat soroljuk ;] , nálam az a nyerő ha 300MB cache-t engedélyezek a bönygészőnek , és - mivel notin nyomom - beviszem melóba a cuccost amin 1 műszakot végig NET-ezek :) , majd ezek után a 100MB-ból csak a frissítésekre kell áldozni ...

(#109) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

hi all megvan minden a telefont felismeri modemnek pc suite-ot használok akkor a pc suiteba kell beírni a tárcsázott számot vagy a telón is kell valamit pöcsölni?

(#110) kisninja válasza Tommmmka (#109) üzenetére


kisninja
őstag

Használd a voda progiját. (ez a leg egyszerübb)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#111) WillChi válasza Tommmmka (#109) üzenetére


WillChi
senior tag

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Használd a Connect Me-t, és mellete a ByteMobile Optimization Client-et (Macara), sok forgalmat lehet megspórolni vele.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#114) kisninja


kisninja
őstag

Üdv
Mivel egy kedves moderátor bezárta az egyetlen voda gyalázó topikot (undok vodafone) így ide irom le a sztorimat.
Már 3-4 hónapja használtam (használom) ezt a drága szolgáltatást rajtam kivülálló okok miatt. Végülis nem is olyan drága söt asszem ez a leg olcsobb. Vitamax Gprs net havi 100Mb. Nem sok de éppen elég.
Eredetileg azt mondták (olvastam) ,hogy havonta kell újra megrendelni. Nem igy lett szépen vonogatták le pénzt. Ez jó is volt. Amig ezelött 20 napja jött egy sms. Vitamax inertnet-jét meghosszabitjuk és 3125ft levonnak. (Mondom nem baj úgy is itt volt az ideje)
Másnap este ujra gépelé net... rá 1-órára jött megint egy sms (internet elérését megszakitottuk mert túlhatadta a 100mb-ot, persze tegnep hosszabították meg)Ekkor ment tönker az egerem :D.
Telefonálás majd 25percet vártam mig végre egy ÉLŐ ember (hölgy) jelentkezett, elmeséltem a bajomat erre átadtak egy illetékesnek persze itt is vártam vagy 5 percet. Végre illetékes... hülye kérdések : van e pénz a kártyámon... megy egyebek.
Majd kiderült hogy ma már nem tudnak mit tenni hívjam fel őket holnap.
Másnap megint fél óra várakozás.. ugyan ez elmesélése megit várni kellet az illetékesre. Aztán közölték, hogy 15nap átfutási idö de hamarabb meg lesz....majd értesítenek.
Nem szóltak. :((
Telefonáltam mire közölték hogy ez számlázással kapcsolatos 30nap.
Most itt tartok.
Ha nem kapom meg a pénzem eltöröm a sim-et és soha többé voda.
Megutáltam a voda eznéjét hisz majdnem 1 órát hallgattam, de a helpdeskes csajok rendesek voltak.
Szerintetek mi lesz a vége az ügynek vagy mit csináljak még?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#115) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nincs arról hirtlen gyorsban egy infó hogy melyik szolgáltantónál éri meg netezni a gprs eléréssel.

Mert kellene egy korlátlan net számomra amig be nem kötik az üzletembe, ha bekötik egyáltalán:O... és anélkül meg vagyok löve:(:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#116) Vangelis


Vangelis
nagyúr

:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#117) pojakcs


pojakcs
senior tag

Régen küzdöttem már vodával, de most be kellene állítanom egy ismerősnél egy ilyen netcsatlakozást. Nem tudjátok véletlenül, mostanság ad már a voda smtp szerver elérést? Avagy valami free smtp? Az argosoft szerver valamiért nem akarja az igazságot, lehet hogy elfelejtettem már a beállítását, de meg se nyikkan.

Üdv: Csaba

(#118) Simi121 válasza pojakcs (#117) üzenetére


Simi121
aktív tag

Előfizetés mellé biztos, mert én is haszálom a telómon.

Simi

(#119) pojakcs válasza Simi121 (#118) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ez sima vitamaxszos internet, de miért lenne külömbség?

Üdv: Csaba

(#120) Simi121 válasza pojakcs (#119) üzenetére


Simi121
aktív tag

(#121) pojakcs válasza Simi121 (#120) üzenetére


pojakcs
senior tag

Köszi. Szóval ingyen nem adják a vitamaxosoknak. :(

Üdv: Csaba

(#122) Simi121 válasza pojakcs (#121) üzenetére


Simi121
aktív tag

E van, sajna!:O:O:O:O

Simi

(#123) Jarod1 válasza kisninja (#114) üzenetére


Jarod1
addikt

ugyanez volt nekem,de teljesen én is vagy 5x12 perces hívogatás után kaptam 1 ügyintézőt,:( Ja és nekem még azzal is rádobtak 1 lapáttal hogy a 7500 FT feltöltés után(8500 a bónusszal) a NET-et előfizettem és jött az egyenleg hogy null Forint.:F ÜSZ azt mondta hogy a gépen nem nulla, a következő nap jött az SMS Hogy az egyenlegem 2345 Ft:F---Email a Vodafone-nak--30 nap blablabla.
eltelt a 30 nap semmi. szerencsére mindig lementem a PALMOM-ra az SMS-eket,
és ezeket elküldtem mailba a Vodafone-nak 2-napra rá elkeztek jönni az SMS-ek, az ön panaszát jogosnak találtuk és 3125 el feltöltöttük, 3 sms jött,
9300 FT ot nyomott a számomra:C:R:B

(#124) Bernardo20 válasza Jarod1 (#123) üzenetére


Bernardo20
senior tag

no igen, van amikor az orrukra kell koppintani még szerenécse, hogy lementetted!:C:C:C

(#125) PEPE85 válasza Jarod1 (#123) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ha jól értem, akkor többet töltöttek a kártyádra, mint amennyi elvielg járt volna. Ha ez így van, akkor ezt azért tudják megcsinálni, mert rentgetegszer csalnak így ahogy a te esetedben is(sok panaszt hallottam már), de sokan sajna nem szólnak semmit, elkönyvelik magukban, hogy a következő hónapban majd vigyázni kell jobban és ennyi.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#126) Jarod1 válasza PEPE85 (#125) üzenetére


Jarod1
addikt

NA a vodafone még ráfejelt 1-el, Ma jött 1 levél amiben elismerik hogy hibáztak és hamarosan feltöltik a telómat 2500-al,:R:C

(#127) thelonely


thelonely
csendes tag

Hali.

A bitmobile Optimization Client progim elindul, és látszólag minden rendben (szerinte) de leáll a netem. Nem a kapcsolat, hanem semmisem fut. Tudja valaki mi lehet a baj???

(#128) thelonely


thelonely
csendes tag

Hali.

A bitmobile Optimization Client progim elindul, és látszólag minden rendben (szerinte) de leáll a netem. Nem a kapcsolat, hanem semmisem fut. Tudja valaki mi lehet a baj???

(#129) bzoley válasza thelonely (#127) üzenetére


bzoley
veterán

Olyán már előfordult, hogy nem volt semmi adatforgalom, de az BOC-független volt. Párszor újra kellett csatlakozni és jó volt. De azért újra rakhatod a BOC-t. Hátha...

(#130) WillChi válasza thelonely (#127) üzenetére


WillChi
senior tag

Hello! Te telefonáltál egy fél órája? Ha igen, akkor az a kérdésem, hogy erről a 20-as számról Net-ezel, amiről hívtál? Ha igen, akkor az a gond. A Connect-Me és a ByteMobile Opt. Client (Macara) csak a Vodafone hálózatán, Vodafone kártyával fut.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#131) thelonely válasza WillChi (#130) üzenetére


thelonely
csendes tag

Nem a netes mobil 70-es. Ericsson T65.

(#132) WillChi válasza thelonely (#131) üzenetére


WillChi
senior tag

Ment ez a kapcsolat korábban és csak mostanában állt le, vagy csak most próbálod először használni?

Egyébként egy Connect Me/Macara újratelepítés jól jöhet.

Mod.: A modem rendesen be van állítva?

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#133) thelonely válasza bzoley (#129) üzenetére


thelonely
csendes tag

Hali.
Mi az a BOC ?

(#134) WillChi válasza thelonely (#133) üzenetére


WillChi
senior tag

BOC = ByteMobile Optimization Client :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#135) thelonely válasza WillChi (#132) üzenetére


thelonely
csendes tag

a Connect Me régóta megy de a bytmobile-t most próbálom.
Nem jön a válaszod csak ha kérdezek és új lap jön be. vagy várjak többet,

(#136) WillChi válasza thelonely (#135) üzenetére


WillChi
senior tag

Ez nem chat, ha szeretnéd frissíteni a lapot, akkor jobb katt a lap egy üres részén, majd 'Frissítés'.

A BOC elindult? Milyen színű az ikonja a jobb alsó sarokban zöld vagy piros?

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#137) thelonely válasza thelonely (#135) üzenetére


thelonely
csendes tag

vártam 5 percet.

(#138) bzoley válasza WillChi (#134) üzenetére


bzoley
veterán

Először Macara-t írtam, de gondoltam, az nem lesz egyértelmű:)

(#139) thelonely válasza WillChi (#136) üzenetére


thelonely
csendes tag

Szóval próbáljam meg újratelepíteni a BOC-t?
Mégha jónak is tünik de nem megy semmi.

(#140) WillChi válasza thelonely (#139) üzenetére


WillChi
senior tag

Ezek szerint zöld az ikon a jobb alsó sarokban?

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#141) thelonely válasza WillChi (#140) üzenetére


thelonely
csendes tag

Igen. Ha ''Indítm'' megy rendesen de minden (maxthon, msn, explorer stb) azt mondja hogy nincs kapcsolat. Ha ''leállít''-om minden fut tovább mintha misem történt volna.

(#142) WillChi válasza thelonely (#141) üzenetére


WillChi
senior tag

Próbáld újrapakolni. Remélem nem azért nem megy, mert valamivel összeakadt.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#143) thelonely válasza WillChi (#142) üzenetére


thelonely
csendes tag

Kösz a segítséget és főleg, hogy szántatok rám időt!
Sziasztok.

(#144) WillChi válasza thelonely (#143) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha lesz valami, azért megírhatnád, hogy pontosan mivel sikerült munkára bírni a BOC-ot, és mi volt a hiba. Egy kalappal... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#145) feri22 válasza Zeck (#1) üzenetére


feri22
csendes tag

Vodafone ügyfélszolga (1270) segítenek...
Az már más kérdés, hogy miért jó az Neked, hogy 3150 forintot fizetsz 100 vagy 200(előfizetéses) Mbyte-ért. Nekem T-Mobilos T1000 van ami nem szerződéses 10 ezerért 1000 MByte-ot adnak... :)

(#146) heliosis válasza #32577792 (#24) üzenetére


heliosis
csendes tag

Motorola V550-el BT-n keresztül szeretném használni a Voda netet.
Már egyéb helyeken rengeteget érdeklődtem, hogy hogyan kellene beállítanom, és most itt is megpróbálom. Blue Soleil tipusu az usb adapterem, 3 szolgáltatást lát elérhetőnek a telefonnal. (dial-up, file transfer, object-push), de egyre inkább azt gondolom ezek nem is számítanak. Hogyan kell modemként telepíteni a telefont? Megírná valaki? (xp sp2 van)

(#147) heliosis válasza heliosis (#146) üzenetére


heliosis
csendes tag

Végülis nem reméltem de sikerült.
Méghozzá a Vodafone Connect Me-s oldalán javasolt dial upos alternatívával.
Az ott található .pdf fájlt letöltve, bennefogaltakat alkalmazva most megy a gprs internet Motorola V550-en bluetoothon.
Egy fájdalmam még, hogy nem számolja (legalábbis a Connect Me-hez hasonlítható kényelemmel) az adatforgalmat.
Köszönöm a kapcsolódó hozzászólások nyújtotta segítséget.

(#148) Poctar


Poctar
senior tag

Sey Ph. Fanok!

Van nekem egy Nec e616v telóm. Vodás vagyok.
Megkértem a netet a telóra és nem akar működni.

-Usb kábelen keresztül eljutt a fhsz és psw ellnőrzéséig, aztán semmi. kilép és kiír egy hiba üzit.

-Bluetooth-al sem tudom netezni. Ugyanügy kilép. Csak van hogy olyasmit ír ki, hogy valami gondja van az AT-val.

Hallotam már hogy lehet netezni ezzel a telóval, de nekem idáig nem sikerült.

Van valakinek valami ötlete, mely megoldja a problémámat?

(#149) Viktor0610 válasza Poctar (#148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a napokban próbáltam egy GX25-tel összehozni a Voda GPRS-netet.
Elég sok mindent kellett állítgatni, ami a legfontosabb, h. volt egy ún. AT parancs, amit be kellett írni megfelelő helyre.

Samsung Galaxy A54

(#150) embe


embe
nagyúr

Sziasztok! Én is a vodafos GPRS netet használom már régóta. A tapasztalatom az, hogy a connect nem a legjobb. A voda ügyfelesével beszélsz, és leküldenek emilben egy beállítási konfigurációt. Meg kell adni az op. rendszer típusát. Ez lépésről lépésre mutatja, hogy mit hogyan kell beállítani /AT stb./ Ez sokkal megbízhatóban műkösik. Nekem legalábbis. Több telefonnal is próbáltam a dolgot. Amúgy kipróbáltam a Pannont is, és ot is ezt a beállítást adták meg / persze nem pont ezt, hanem a saját adataikkal módosítva/
..és mindkét szolgáltató egymástól függetlenül azt mondta, hogy ez job mint a saját progijuk / conect, click /. Nekem bíztosan, és mint mondtam próbáltam már több telefonnal is a dolgot / siemens, nokia , motorola/ és kábellal, és bluetoothal is.
Amúgy valahol olvastam, hogya voda össze meg vissaz számláz. Nekem soha nem tudták megmondani, hogy éppen hol tartok. Volt olyan hogy az ügyintéző 1 szer azt mondta, hogy már 207 mb.-nál tartok. Minden számláló /teló, szgép/ szerint mégcsak 190mb.-nál jártam. SMS infot lekértem: 190 mb.! 3 napig no net. Ismét ügyfélszolgálat. Kérdésre a válasz: 201mb. Mondom ez hogy lehet, pár nappal ezelőtt a kollégája szerint még 207-nél jártam, azóta nem használtam így csökkent :). A válasz , kérjem le sms-ben, mert az a pontos. Mondom megtörtént, asszerint 190. Válasz: akkor is tulléptema 200-as határt, most már meg se álljak 500-ig:) . Mondom ok. Használtam tovább. Megjött a részletes számla. Vajon mikor léptem út a 200.-at? Onnantól amikor azt mondtam, hogy mostmár mindent bele. Ja és ezt minden hónapban ellehetne játszani. Azóta sz@rok az ügyfészolgálatra, és a teló számlálóját veszem alapúl,meg az sms.-t. A kettő érték nagyon közel van egymáshoz.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.