Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

Elvileg ugyebár arról van szó hogy a Vodafone 90, 150, 250, 500, 800 csomagokhoz lehet 2250ért venni egy olyan opciót amivel 1000 percet lehet hétközben este 9től reggel 7ig lebeszélni vezetékesre meg hálón belülre, illeteve +1000et hétvégén vezetékesre meg hálón belülre. Nekem most egy R'n'R Plusz-om van, ami szinte ugyanez csak hálon belülre és nincs korlátozva holmi ''potom'' 2000perccel a dolog. Viszont nem lehet hozzá sms opciót kérni, és elég borsos csúcsidőben a beszélgetés. Más mobil 08-20ig 56 HUF, Voda+vezetékes 43 HUF. 10 másodperces számlázással. A Voda 90, 150, 250 stb..... percalapú számlázású. Meggondolom a váltást. Van valakinek javaslata vagy tapasztalata az üggyel kapcsolatban?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) Flashy válasza Oliverda (#1) üzenetére


Flashy
veterán

én azt hiszem hogy ez megint tipikusan az a probléma amit neked kell egyedül megoldanod. nem ér semmit ha valaki azt mondja hogy neki bejött, vagy neki nem. nézz meg egykét régebbi számládat, számold át és abból kiderül hogy ha átlagban hasonlóan telefonálsz akkor jobb lesz-e vagy rosszabb. ezen sok minden egyéb megbeszélnivaló nincs.

(#3) Volkov válasza Oliverda (#1) üzenetére


Volkov
aktív tag

semmi...

[Szerkesztve]

:)

(#4) karib


karib
addikt

Okítsatok ki: melyik Voda csomag kínálta az este és hétvégén korlátlan beszélgetést? A RnR Plusz ezek szerint? Más? Ezek már mind lezárt csomagok? Vodában nem vagyok otthon :)

Department of Redundancy Department

(#5) ragazzo


ragazzo
őstag

Ha nem tévedek.akkor még a R'n'R Dupla.De az már régen volt,nem emlékszem rá pontosan.Az egyiknél este 9-től volt az ingyen duma,a másiknál 10-től.Most már csak a Duett csomag kínál hétvégi korlátlan beszélgetést,de ez társkártya.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#6) ddanger


ddanger
aktív tag

Régebben csináltam egy kis fejszámolást, amikor kötöttem egy vodás előfizut.

29 Ft perc alapon <=> 43 Ft 10mp alapon (a tiedre vetítve)

átlagosan 1 perc 40 mp egy hivas hossza (akkoriban úgy emlékszem valahol ott körül volt, de az biztos, hogy 40 és 45 közöttre jött ki a hivasok vége)

58 Ft <=> 71 Ft

Ahogy nő a hívások áltagos hossza annál jobban megéri a percalapú.

Azt te tudod mennyit telefonálsz ingyen. De azért remélem segítettem valamicskét.

(#7) Oliverda


Oliverda
félisten

Kössz az eddigi válaszokat!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) reno


reno
tag

Ingyen van a váltás és havonta válthatsz. Próbáld ki és ha nem tetszik visszacsinálod.

(#9) mAilka^EVO válasza reno (#8) üzenetére


mAilka^EVO
tag

tééleeg ?;)

-- -- -- Nóhing ReV$ like a Mitsubishi Lancer EVO (III):PPPP -- -- --

(#10) Motoguru válasza reno (#8) üzenetére


Motoguru
csendes tag

A váltással óvatosan, mert tényleg ingyen van, és tényleg havonta 1-szer lehet is váltani, viszont az R&R Plusz, és Dupla már régen lezárt csomagok, ezért vissza már nem tudnál váltani ;)

(#11) ragazzo válasza Motoguru (#10) üzenetére


ragazzo
őstag

Akkor kezdjük ott,hogy a lezárt csomagokba nem lehet váltani,és a dumabérlet csak voda 90-800-ig csomagokban vehető igénybe.Flotta és egyéb csomagok mellé nem lehet dumát váltani.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#12) Veatta válasza karib (#4) üzenetére


Veatta
aktív tag

Szia!

R'n'R max volt a csomag neve, +1000 ft volt az ingyen beszélgetés opció díja hálózaton belül csúcsidőn kívül és hétvégén. A számládon rajta van, hogy melyik csomagban vagy.
Ha váltassz, nem tudsz már rá visszamenni, viszont azt is tudni kell, hogy a dumabérlet nem tart ''örökké'', kötve van az idő is, és a felhasználók száma is, hogy meddig veheted igénybe.

üdv
Atis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.