Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Vinyó particiónálás közben hiba, mert bades a vinyó, az a baj hogy pm nem megy végig uj partició kreálása közben, az a kérdésem hogy lehet azt megcsinálni hogy a bad sectorokat kikerülljem és ugy csinálljak a maradék helyre particiot?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) liksoft válasza CocooN-z (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

A sérült terület ismeretlen (az OP számára nem kezelt pl: xenix) típusú partíciós bejegyzéssel kiiktatható. Az egyetlen feltétel, hogy a winyó legelső szektora hibátlan legyen. (Meg persze az sem árt ha kevés a hiba.) Progit sajna nem tudok ajánlani hozzá, mert én egyedi fejlesztésűt használok, ami munkaeszköz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Egy haveromnak is pont ien problémája volt, és neki meg csinálták vhogy ugy hogy a sérult teruleteket egy külön particióba kiválogatták, a hibátlanra meg persze csináltak rendesen muködő particiokat...na ez kéne nekem...csak nem emléxem mien progival csinálták ezt...nem vok otthon a témában sajna :U

[Szerkesztve]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) mr_ricsi válasza CocooN-z (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''az a baj hogy pm nem megy végig uj partició kreálása közben''

Akkor ne a PM-et eröltesd, hanem használd az XP saját lemezkezelőjét.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#5) CocooN-z


CocooN-z
őstag

UP:F

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) CocooN-z válasza mr_ricsi (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

az meg kifagy :( , nem formázza le, tipikus fagyás,egér bill meghal, mint ahogy a gépis

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) Vilmoskorte válasza CocooN-z (#6) üzenetére


Vilmoskorte
tag

Ments le minden adatodat és nézz el a gyártód honlapjára. Maxtornál pl van olyan program, ami szinte mélyformázást csinál. Utána olyan a vinyód, mintha gyári új lenne. Nekem ezzel már sikerült rendbe tenni vinyót. A badsector persze nem tűnik el, csak a vezérlő elektronika felírja magának a táblázatba és nem fog látszani. A gond akkor van, ha a rossz szektorok száma nő, mert akkor bizony folyamatosan pattognak le a szemcsék a lemez felületéről. Akkor már annyi a lemeznek:O

(#8) CocooN-z válasza Vilmoskorte (#7) üzenetére


CocooN-z
őstag

thx, hát akkor az sux mert eleinte (miután esettegy nagyot) még végig ment a particionálás és a formázás is, aztán a soksok rr után jöttek az olvasási/irasi hibák, meg az ujra particionálhatatlanság (derossz szo)...hát akkor lehet ennek kampeca...de sikerult még a működő állapotában lementeni rola a cuccokat....azé thx

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) liksoft válasza CocooN-z (#8) üzenetére


liksoft
nagyúr

Azt, hogy foci volt miért nem írtad az elején? Így tuti, hogy kuka.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10) CocooN-z válasza liksoft (#9) üzenetére


CocooN-z
őstag

nem foci volt az hanem csak a gravitációnak vetette magát alá, 40 cm es magasságból, de másik havernak lépcsőházat buckázott le és azután szűrték ki neki a bad s. kat és még most is megy, pedig annak 1,5 éve már...de mind1, nem az én vinyom, csak hozzámvágták ho kezdjek vele vmit...én nem vágom...de ha kampec akko kampec...azé thx

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.