Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vga tv-out olcsót, de a legjobbat!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

Sziasztok!

Melyik az a kártya, amelyik kb 20 körül már zsír, és a TV-OUT-ja is teljesen elfogadható? Nem nagyon kell játékra, inkább a tv a lényeg...

KÖszi

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#2) iwu válasza enzo_ferrari (#1) üzenetére


iwu
addikt

most úgy is le fognak majd hurrogni az atisok (nekem is atim van) de tegnap hoztam ügyfélnek egy noname gef4mx-t, és meglepődtem, milyen gyönyörű képe volt egy samsung tv-n.inkább 15 alatt volt. az atik kisebb verzióit nem ismerem, de egy másik topicban mintha a 9200est ajánlották volna erre a célra.

Üdw!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#3) yossarian


yossarian
aktív tag

nos, nekem egy sima noname gef2mx400-am van, semmi gond a tv-képpel, nem lehet megkülönböztetni, hogy filmet nézek számítógépről, vagy TV-műsort.

(#4) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

konklúzió? :)

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#5) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Régóta használok tv outos kártyákat, az nVidia sokat fejlődött, de Ati 9200 Pro-t javaslok.
Nem is igen lehet megkülönböztetni az nVidát és az Atit egy jó minőségű film vetitésekor és rövid kábellel. Az Ati előnye vacak tömörítésű filmeknél és hosszabb (kb.: 4-5 m) körül vállik érezhetővé.

Nem kell azzal vádolni, hogy Ati mániás vagyok de szerintem a dvd lejátszás támogatása is még jobb.

nVidiánal kerüld az Eagle ''noname'' kártyákat, mert olyan szar képet adnak, hogy hihetetlen.

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vga tv-out olcsót, de a legjobbat!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.