Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BluGain


BluGain
csendes tag

Nagyon szimpatikus ez a lázadás, ugyanakkor fel-feltör bennem a fanyalgás, hogy jó lenne egy teleobjektív is, vagy egy olyan verzió. Csak az meg sok helyet foglal és nagyobb készülékház fog kelleni... :))

[ Szerkesztve ]

(#2) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Oké, akkor nem aggódom, ha idővel kikopna alólam az S10e. :C

(#3) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Ez tetszik. Kedvelem a kompakt telefonokat, operációs rendszertől függetlenül. :)

 iPhone 15

(#4) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Nagyon remélem, hogy a 8MP-es ultraszéles lencséről szóló információ orbitális kamu lesz.

(#5) rep3at válasza Kawauso (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Habár az én telómban 12 MP-es ultraszéles van de így is csak insta vagy fb hangulatképekre használom, arra meg elég az is, feltéve persze ha az ismerősök nem 8K-s monitoron nézegetik.

Amúgy pont a fényképező miatt vettem meg egy éve ezt a mobilt de már rájöttem hogy még a főkamera is kevés egy tényleg jó képhez (főleg este mozgok). És igen, tudom hogy az ember zsebében nincs egy MILC vagy egy DSLR mindig, én sem hordok. Már inkább úgy vagyok vele hogy csak emlékszem a pillanatra, nem kell mindenáron megörökíteni.

Forward thinking. كرر

(#6) Kawauso válasza rep3at (#5) üzenetére


Kawauso
aktív tag

A 12MP elfogadott, mondhatni illendő lenne.

A GSMArena-s cikk, aminek a forrása valami német oldal hozta fel ezt a 200MP + 8MP-es kombót. Az itteni cikkbe nem rakták bele, szerintem ők sem akarják elhinni, hogy lebutítanák az ultraszélest pofátlan módon. Hozzáteszem én az 5000mAh-ás akksit illetően is szkeptikus vagyok. A Sony-n kívül nem láttam még ezt a számot kisebb készülékben. A Zenfone 8 volt 4000mAh-ás, a 9 volt 4300-mAh-rás. Túl szépnek tűnik ekkora még ha ki is vitelezhető.

(#7) Luck Dragon

Ha tényleg ezzel a specifikációval érkezik , akkor nagyon várni fogom .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) doooo válasza BluGain (#1) üzenetére


doooo
veterán

A teleobjektív több helyet foglal, de egy 3x zoomkamera minden probléma nélkül elférne, és abszolút a minimumot jelentené ennyi pénzért. A 8 megapixeles ultraszéles meg már nem üti meg a minimumot (max ha harmadik kamera, a fent említett zoom mellett).

Egyébként érdekes, hogy mennyire népszerű kezd lenni a Samsung 200 megapixeles szenzorja. Motorola, Realme, Redmi, Asus, Honor...

[ Szerkesztve ]

(#9) edward2


edward2
addikt

Egyre többször átfutva a specifikációt alsó hangon lesz €1000.

(#10) laci laci


laci laci
addikt

Nagyon sok xiaomi után vettem egy zenfone 9-et.Nagyon sok pozitív csalódás ért.A mérete gyorsan megszokható,igaz ez volt az egyik feltétel.A töltés csak éjszaka,amit lehet variálni,mikor kezdje,mikorra fejezze be,gyorsan,lassan töltsön.Kamera szerinte jobb, videó az biztos.Viszonyitás 12x-hez és sima 13-hoz volt

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#11) CabalX válasza edward2 (#9) üzenetére


CabalX
aktív tag

750USD-t írnak rá, de persze várjuk meg a bejelentést.
Gondolom a kisebbik 8/256-os model lesz ennyi.
Engem egyedül csak az Asus 2 év támogatása tart vissza ettől a készüléktől.
Sajnos a Sony-val együtt az Asus sem ad több évre támogatást. Pedig szerintem ebben az árkategóriában illene a 3 főverzió + 1 év security update.

(#12) edward2 válasza CabalX (#11) üzenetére


edward2
addikt

Ja az jobban hangzik.

(#13) vilmose33


vilmose33
őstag

Feleségem Lg-e lassan elavul. Eddig a Pixeleket figyeltem, Asust is felteszem a listára.

A jövő most van

(#14) nobela válasza CabalX (#11) üzenetére


nobela
senior tag

A méret nagyon oké, de ennyi pénzért 2 év támogatás az elfogadhatatlan.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#15) Doki42


Doki42
őstag

Köszi az infót, részletes teszt jó lenne.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16) Timer válasza nobela (#14) üzenetére


Timer
veterán

Ánusztól ne várj mást. Inkább örülj, ha 2 év alatt garis problémád nem lesz, mert azt is "értelmesen" intézik el. Igaz, nem ma volt már, de a PDA korszakban olyat szívtam a hazai asus szervizzel, hogy a mai napig eszembe jut rendszeresen. Nálam ASUS termékekre (mert azért veszek tőlük ritkán ezt-azt) a következő a recept: garanciaidő vége előtt félévvel eladom. Problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#17) Luck Dragon válasza Timer (#16) üzenetére

Szerintem ez miden embernél tetten érhető , nálam az Aoc az ami hasonló cipőben jár . :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) za75 válasza cinemazealot (#2) üzenetére


za75
csendes tag

+1, imádom az S10E-t, de sajnos felette is el fog járni lassan az idő... :O

(#19) AbRe válasza Timer (#16) üzenetére


AbRe
újonc

Magyar szervíztől nem kell féni, mert nincs. Csehországba küldik már éve óta. Meglepően jól működik de angol nyelv az kell hozzá. Futár viszi háztól házig. (1 hetes Zenfone 7-en kellett kijelzőt cseréltetni mert leejtettem.) Frissítést két évig kap. Utána 6 havonta security update.

(#20) AbRe válasza vilmose33 (#13) üzenetére


AbRe
újonc

Ha nem kell neki az 5G szerintem egyértelműen a Pixellel jobban jár. Feleségemnek 6a van. Árkategoriában a legjobb.

(#21) Zsolt,72 válasza AbRe (#19) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Magyar szervíztől nem kell féni, mert nincs. Csehországba küldik már éve óta.

…azért a Timer által említett PDA-korszak kicsit régebben volt, mint az általad mondott „évek óta” időszaka. :)

Meglepően jól működik”

Ez így igaz, én is tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15

(#22) Timer válasza AbRe (#19) üzenetére


Timer
veterán

Én ennek csak örülök, mert van itthon egy Zenbook Ux325, plusz tanácsomra vettek is néhányan.

(#23) Pacee87 válasza Timer (#16) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ilyen horrorsztorikat, szerintem bármelyik márkáról, szolgáltatóról, üzletről tud hozni valaki...

A Telekom úgy kötött anno szerződést 8Mb internetre, hogy 2Mb volt a hálózatuk kapacitása. Hiába reklamáltam, semmi nem történt, sőt miután fel lett bontva emiatt a szerződés, még kötbért is követeltek (sajnos sikeresen)

Samsung: A Galaxy S8-am vásárlása előtt írásban kértem tájékoztatást a vízállóságot illetően, illetve, mi van akkor, ha esetleg akksit kell cserélni.Minden is meg volt ígérve, majd amikor rendeltetésszerű használat mellett mégis beázott, onnantól kutyagumiként voltam kezelve és persze baffhatam is...

Ritka ellenpélda: KitchenAid aprítógépnek eltört/elporladt a fedélzsanérja, az első levélre garanciálisan cserélték...

(#24) Timer válasza Pacee87 (#23) üzenetére


Timer
veterán

Nyilván lehet, de az én sztorim annyiban különleges, hogy a fgyasztóvédelem sem tudott velük mit kezdeni. Végül a kelet-európai részlegük vezetőjének írtam levelet (ne kérdezzétek, hol bukkantam az email címére), és végül Ő intézhetett valamit, mert 3 hónapnaiy szopóroller tologatás és halandzsa után cseréltek végre egy alaplapot a nem egészen 3 nap alatt bedöglő, akkoriban csúcskategóriának számító PDA-ban. Teljes cserére már nem volt pofájuk, és a három hónapos kalandozás közben legalább jól össze is karcolták. Igazi gané banda volt akkor a hazai szerviz, hála az égnek, ha külföldök takny...pardon, javítanak már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.