Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Menthirist


Menthirist
veterán

Hali
Épp ma kaptam meg a rokonomék ősrégi Epson Stylus Color 200-asát, mert vettek egy lézert. Működik. Mondták, hogy nagyon hamarosan venni kell bele egy másik kazit. Nekem fekete-fehéren bőven elég, ha nyomtat, meg amúgy sem egy fotónyomtató, szóval egy S020047-es patronra lenne szükségem. Mivel új vagyok nyomtatós berkekben, utánanéztem, mennyi egy új. 6e Ft körül van az új, 2-3 az utángyártott, 1500 körül a utántöltő. Úgy hallottam, nem nagyon éri meg utántöltőt venni, mert nem lesz valami jó, macerás...stb.
Ezért kérdezném, hogy muszáj megvennem az eredetit? Nem akaródzom kiadni annyi dellát rá. Jók az utángyártottak? Néztem az árakat, meg a márkákat (pl. Ink-Mate vagy mi)
ezek szimpik voltak. Szóval van olyan márka, ami jó utángyártott patronokat árul?
És ha egy cégnél vállalnak utántöltést, akkor azzal megéri szenvedni? Ők végülis csak profik ebben.

Köszi a választ.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2) I_Am válasza Menthirist (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Epsonhoz sztem a Qink a legjobb utnágyári patron. Sokat használtam már, de eddig ez volt a legjobb és ebben volt a legtöbb tinta is.
Ja és az első induló készlet óta nem volt benne eredeti, eddig kb olyan 500-600 oldal tuti ki lett nyomtatva és no problem.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) Menthirist


Menthirist
veterán

És az kb mennyi?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4) I_Am válasza Menthirist (#3) üzenetére


I_Am
veterán

''csak'' nagykerárat tudok, mert ott veszem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5) Loretto


Loretto
veterán

remélem még nem halt ki ez a topic. nem lehet vhonnan occsóért beszerezni lexmark z601-hez fekete patront?

Soirée...

(#6) crab válasza Loretto (#5) üzenetére


crab
senior tag

Itt nézted már?
[L]http://www.inktec.hu/[/L]

(#7) Loretto válasza crab (#6) üzenetére


Loretto
veterán

nem nagyon.mert tök ideg vagyok a lámaságom miatt.nem is merem leírni:))de meglesem ezt az oldalt.

Soirée...

(#8) Menthirist


Menthirist
veterán

Én is megrendeletem, 2500 Ft lett, utángyártott tán InkTec márkájú
Majd mondok róla véleményt, bár most vitte el a lóvémat egy nyamvatt 500db-os A4-es lapcsomag. 899-et kértek el érte

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9) Loretto


Loretto
veterán

kicsit OFF de nem tud vki lexmark z601-hez 16 v 17(ez a típus szám ,nem darab) üres patronja?



[Szerkesztve]

Soirée...

(#10) cyberdog


cyberdog
tag

Nem tudom ki hogy van vele de az en nyomtatom legutoljara meg uj korabpn latott eredeti patront ez volt ugy 6 eve.Azota csak valami noname univerzalis tintaval kap egy fel liter cirka 1000huf es eddig nagyon bevalt,soha semi baja nem volt vele,pedig mar 6 eve igy megy.:)

(#11) Loretto válasza cyberdog (#10) üzenetére


Loretto
veterán

ez nem baj.de ha 1x beleszárad....:)

Soirée...

(#12) Menthirist


Menthirist
veterán

Nem Inktech lett, hanem PTi
Vákumcsomagolt, de addig nem teszem bele, amíg ki nem fogy a régi

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Én utángyártott tintapatront használok és semmi gond vele a nyomtatási minősége sem rosszabb csupán olcsóbb...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#14) Loretto


Loretto
veterán

télleg a canonok etetése a legolcsóbb?

Soirée...

(#15) csika válasza Loretto (#14) üzenetére


csika
tag

Hát én vettem egy darabig az eredeti Cannon patronkat.
BC-02-es a száma (fekete). (BJC-250-es nyomihoz)

6E körül van az eredeti. Szóval jó drága. Utángyártottat még nem kaptam hozzá.
Legutóbb vettem InkTech utántöltőt.
3E alatt van az ára, és 4*-i utántöltésre elegendő. Adnak hozzá mindenfajta szerszámot. Kis furócskát, mivel ki kell fúrni a nyomtatókazettát, injekcióstűt, stb ...
De elég eccerű az utántöltés nemnagy művészet ...
A tinta viszont sokkal sötétebb mint az eredeti Canoné. Akkor tűnt fel mikor először nyomtattam vele, most már észre sem veszem ...

Az utántöltésről általánosan: minél többet nyomtatunk egy festékkazettával (tintasugaras nyomtatoról van szó), annál rosszabb lesz a minőség. Tulajdonképp elkopik az a furat - főleg a széle - amin a tinta kilövődik. Tehát a kopás miatt folyamatosan romlik a nyomtatási minőség ...
Úgy hallottam 2-3 töltést mindegyik bír, de tapasztalatom nincs ez ügyben ...

Tehát én Canonhoz tudom ajánlani az InkTech tintát ...

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#16) Loretto válasza csika (#15) üzenetére


Loretto
veterán

köszönöm szépen.

Soirée...

(#17) Menthirist


Menthirist
veterán

Egyébként általában véve tényleg a Canon a legolcsóbb. Láttam már eredeti patront ~3500 Ft-ért is, A haverom meg utángyártottat vett ~1500ért

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#18) tildy válasza Menthirist (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja a canon az olcso.Az s200amba az eredeti fekete 1800, a színes 3200.
Utángyártottban 600 a fekete, 1300 a színes.Azthiszem szakdogánál nem fogok vele spórolni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) zeg


zeg
senior tag

Én a szakdogámat olyan canon bjc 2000-es nyomtatóval készítettem, melyben az újonnan is brutto 2ezerbe kerulő fekete patron a huszadik omniwell tintával történő utántöltés felett járt. :) Nekem ez az utántöltögetősdi nagyon bejött, de az i560 nyomtatómnál azért ezt már nem merem megjátszani, szeretnék még vele sokáig jó minőségű fényképeket nyomtatni. Kábé 2-3 ezer ebbe egy patron, szerencsére még csak félig vannak.Ha tönkremegy, akkor a nem eredeti tinta percek alatt kimutatható(és ki is mutatják, még labor sem kell hozzá), gari pedig ugrik.

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.