Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Uplink

Hozzászólások

(#1) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Játszott itt valaki az Uplink játékkal??

Ha igen, akkor segítsen nekem, mert tetszik a játék, de nem nagyon tudom elkezdeni:) :(

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#2) e-biza


e-biza
őstag

ha ez az a hackeres game akkor játszottam vele, jo játék. missiot kell csinálnod mindig.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#3) .:GoliBali:. válasza e-biza (#2) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Jaj ez a hackeres game, de nem nagyon jövök rá, hogy hogy lehet betörni, a test gépbe, szal az első törést nem tom megcsinálni, pedig elvileg mindenem meg van hozzá, mármint amit a Help-ben leírtak:(

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#4) norbiphu


norbiphu
senior tag

Hi!
Én kb a feléig játszottam, úgyhogy vsz tudok segíteni.
Megvetted a szükséges programokat (jelszótörő......)?
Amúgy a jelszó rosebud
user name meg admin

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#5) norbiphu


norbiphu
senior tag

Hi!
Én kb a feléig játszottam, úgyhogy vsz tudok segíteni.
Megvetted a szükséges programokat (jelszótörő......)?
Amúgy a jelszó rosebud
user name meg admin

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#6) Cathfaern válasza norbiphu (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A jelszó mindig változik.

(#7) norbiphu


norbiphu
senior tag

De az elsőnél nem.
:)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

SEGÍÍÍTSÉÉÉG!!!!

Állandóan le kapcsol a test géprőől, pedig be van kapcsolva a .......-tracker(most nem tom mi a neve)!!!!

Kell valami mást is bekapcsolni, hogy nem dobjon le állandóan?!?!

Légysíves segítsetek, mert jónak néz ki a játék, de nem tudok elindulni sem:((

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#9) norbiphu


norbiphu
senior tag

Na szóval
A jobb felső sarokban van egy térkép. Azt nyisd meg. Ott csinálj egy útvonalat (minél több gépen keresztül kell csatlakozni). Kattintgatsz a négyzetekre a térképen az utolsó négyzet a UPLINK TEST MACHINE legyen. Utána lesz időd megoldani a feladatot.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10) Zsiba válasza .:GoliBali:. (#8) üzenetére


Zsiba
senior tag

Na, belőled sem lesz így hacker! :D

''One Ring to rule them all...''

(#11) Divi


Divi
aktív tag

Hogyan juthatok hozzá ''eme nemes gyermek csecsebecséhez''?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#12) norbiphu válasza Zsiba (#10) üzenetére


norbiphu
senior tag

A hackerek is tévedhetnek.
Hagyd már szegényt.
:DD :DD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#13) amargo válasza Divi (#11) üzenetére


amargo
addikt

hi,
Szerintem a neten több helyen letölthető.. google :)
http://www.introversion.co.uk/uplink/
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14) .:GoliBali:. válasza norbiphu (#12) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

kössz, hogy meg akarsz védeni, de közben rájötem magam, hogy hogy kell csinálni, és malydnem végigvittem az egészet, amúgy, ha nagyon leszólós kedvedben vagy Zsiba, akkor majd meglátod mit ''kapsz'' tőlem:))):))):)))

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#15) norbiphu


norbiphu
senior tag

Éljen golibali a hacker!!!

:)) :)) :)) :)) :))


[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#16) raven10011


raven10011
senior tag

Igy közel két év után felhozom ezt a topicot, mert most kezdtem el játszani ezzel a game-el. Eddig tetszik, bár még csak 2 misszión vagyok túl. A kérdésem, ezzel kapcsolatban annyi lenne, hogy meg lehet valahogy változtatni a felbontását a játéknak, mert most 640x480-ban megy, és igy ez elég sovány. Néztem az options-ban de semmi erre vonatkozó dolgot nem találtam.

Köszi!

financenewbie.com

(#17) .:GoliBali:. válasza raven10011 (#16) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Hali, asszem nem lehet változtatni, de már közel 2 éve nem játszottam vele szal nem vagyok benne biztos(én 640x480as felbontásban használtam!

Jó játékot!:D

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#18) sh4d0w válasza raven10011 (#16) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tuttira át lehet állítani, én 1024x768-ban játszottam vele, bár a sztoriban messze nem jutottam, mert amikor az ARC LAN-t akartam feltörni, elkaptak. Persze valsz én voltam a béna, de alapjában véve király a játék. Nem tudod, Magyarországon hol lehet megvenni?

Mod: legkorábban szerdára meg tudom nézni, hol lehet átállítani a felbontást, ha addig nem találod meg.

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

(#19) .:GoliBali:. válasza sh4d0w (#18) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

bocs, akkor rosszul emlékszem!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#20) raven10011 válasza .:GoliBali:. (#19) üzenetére


raven10011
senior tag

Szomorúan hallom, azért köszi!

financenewbie.com

(#21) sh4d0w válasza raven10011 (#20) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szal lehet állítani, még mielőtt bejelentkeznél a játékba, van egy Options ikon a kép jobb oldalán; ha megnyitod, előjön egy csomó másik, azok között van egy olyan, amin egy monitor van. Ott tudod állítani a felbontást egészen 1600x1200-ig, sőt, a képfrissítést is lehet állítani.

https://www.coreinfinity.tech

(#22) gLes


gLes
őstag

Nekem nem műk a demo XP alatt :O

(#23) sh4d0w válasza gLes (#22) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Vmi hibaüzi?

https://www.coreinfinity.tech

(#24) gLes válasza sh4d0w (#23) üzenetére


gLes
őstag

Hát azt kérlek úgy csinálja, hogy letolja az egész felbontást 640x480-ba, aztán megnyittya az ablakját, és így felvillannak dolgok de aztán eltűnnek, és minden fekete :O Meg ha mozgatom felette az egeret akkor néha előbukkan egy-egy ikon, oszt eltűnik :O El van b.va a grafkó :((

(#25) sh4d0w válasza gLes (#24) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm... readme-ben nincs erről semmi? A demo-t az Introversion-től töltötted le?

https://www.coreinfinity.tech

(#26) Wasmacsó


Wasmacsó
csendes tag

Hi!
Van egy kis problémám! Amikor azt a Jupiter gépet kell feltörni
1800 - ért. Aszem az nevezhető a második küldetésnek...illetve mittoménmá
A lényeg, hogy be tudok törni a helyre. Azt csináltam, hogy letöltöttem a Vir-Data filet (a megfelelőt, csak a kódot nem tom fejből, illetve a fájlnévban a kódszámot) és elküddtem a megadott email címre, majd töröltem a szerverről, erre
jött nekem egy mail, vlami (1800) izé fizetéséről...Meg megadtak egy bank IP-t, satobbi!
Tulajdonképpen el kellene küldeniük a pénzt az Uplink International Bank - ba, az én acountomra, de az is lehet, hogy rosszul értelmeztem, a lényeg. hogy nemtom mit kell csinálni!

Help PLS nagyon fontos lenne!
THX!

Wasfitymájú kapanyányimonyók

(#27) gLes válasza sh4d0w (#25) üzenetére


gLes
őstag

Jah onnét :DDD Mind1 annyira nem fontos, úccsincs időm jáddzani ;]

(#28) sh4d0w válasza Wasmacsó (#26) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha megjött a mail a fizetésről, akkor jó, nem kell foglalkozni semmivel, hozzáadódik a bankszámládhoz az összeg automatice. Azt tudod, hogy a sztoriba hogyan kell belépni? (Van sztorija a játéknak, ezért kérdezem.)

https://www.coreinfinity.tech

(#29) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Hali, hogy van az hogy állandóan elkapnak? mit csinálok rosszul?
már az 5. szinten voltam, és elkaptak, pedig mindenhol kiléptem, mielott a tracer 0hoz ért volna!

Valaki tovább jutott?

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#30) LukE válasza .:GoliBali:. (#29) üzenetére


LukE
veterán

a szerverek logjaban benne van, hogy honnan jottel, es egy ido mulva visszakeresnek. Megoldas: ekson utan belogolni azokra a szerverekre, amiken keresztul mentel, de meg nem traceltek vissza, es kitorolni a logokat. (ameddig eljutottak, mig online voltal, onnan folytatjak, ezert kell sok szerveren keresztul menni. Es ajanlott olyan szervereken keresztul routolni, ahol van ervenyes admin pass-od.)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#31) Soni.20


Soni.20
tag

Folytassuk eme remek témát így egy jó idő után :D
Ugyanis van 1-2 dolog amire a játék során nekem nem derült fény.
Vettem egy 2 processzoros rádiós gatewayt, azt amellyel elvileg nem kaphatnak el(elkaptak). Volt benne egy 120Ghz-es proci, vettem bele egy 200-asat is mellé hogy akkor kettő legyen, erre a 120-asat lecserélte a 200-asra. Hadd ne mondjam hogy milyen ideges lettem... illetve mi ez a hülyeség hogy azzal a gatewayjal nem kaphatnak el? Bioware bank olyan szépen elkapott hogy csak na :(( Pedig mindig kiléptem a trace tracker számlálójának lejárása előtt:( Egyébként ott jártam hogy az ARC munkát adott, elvállaltam, aztán jött az ellenmunka, azt is elvállaltam, így lett 1 rakás pénzem, viszont kaptam 1 fenyegető levelet az arctól. Aztán vállalgattam a missziókat és jött a biowarehoz való betörés.
Kérdés: hogy lehet megnövelni a betörési időt? mármint hogy több ideje legyen az embernek dolgozni. Alig adnak soxor 20mp-t :(
Bandwith növeléssel ugye csak a fileátvitel gyorsaságát lehet növelni?

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#32) Soni.20 válasza Soni.20 (#31) üzenetére


Soni.20
tag

UP!

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#33) Soni.20 válasza Soni.20 (#32) üzenetére


Soni.20
tag

UP(link :DD )

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#34) sharpapa válasza Soni.20 (#31) üzenetére


sharpapa
aktív tag

tom hogy rohadt sok idő után válaszolok de megmondom. Az InterNIC-től szedd le a szerverlistát, és mikor betörsz a bankhoz, az ÖSSZES szerveren menny át. Ugy számolj hogy naggyából minden link 1-2 másodperc.

Én most kezdtem el jáccani ezzel a zseniáis cuccal és beszarok mien régi és milyen jó. Főleg ha a nővérem laptopján tolom este na annak megvan a feelingje. most 5-ös szinten károk, egy 2procis Gatewayem van és nem tul sok pénzem. Jelenleg megáltam egy kicsit mert szar helyzetben vagyok. Bevállaltam egy missönt, ahol azt mondták hogy Proxy és Firewall van. Mondom ez az első ilyen, hát vettem mindkettőből v3.0-t. Felmegyek, és mi van ottan? FIREWALL ÉS PROXY LEVEL 5. Na kinyalhatjátok. Elvállaltam egy másikat hogy legyen pénzem 5-öst venni, erre az meg bankos. elvállalok egy harmadikat, hogy legyen pénzem mindenhez ami a bankhoz kell, erre azon meg mindet le kell törölni a gépreől, ami ugyebár consollal lehetséges, ahoz még nem értek. Nembaj tom hogy be kell irni hogy del *.* , de ha nem akkor help...na mind1. Mindenkinek jó hekkerkedést.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#35) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Végigolvastam a topicot, és az előtte hozzászólóknak elárulom:

A legjobb módszer az, ha az első szerver amin keresztülmész, az az InterNIC. Ott csak egyszer adják meg a jelszót, és az utána mindig érvényes, nem kell újat törni.Miután disconnecteltek, azonnal fel az InterNIC-re, ->admin(beirod a jelszót)->viev logs, és törlöd azokat a logokat, amiben a rooted és a password szavakat látod (ennél érthetőbben nemigen tom elmagyarázni).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#36) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Nem tudom mennyire él ez a fórum de egy próbát megér.
A gondom a következő:
Van egy küldetés amiben be kell lépni egy bankszámlára és megnézni hogy hova utalt az emberke pénzt.
Ezt simán megcsinálom, azaz megcsinálnám mert ha a jelszóban van "y" karakter nem fogadja el. Ha nincs benne akkor simán belépek. A küldiket nem akarom visszaadni mert az ugye ejnye bejnyével jár. Sokkal viccesebb amikor a pénz nyomát kell követni és valamelyik sokadik account jelszavában van egy y.
Amiket eddig próbáltam: Átállítani a bill kiosztást angolra, y helyett z-t nyomi(de játékon belül amúgy az "y" az "y").
Amúgy 1.55 verzió.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Uplink
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.