Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Unom a microsoftot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Most már aztán elég volt! ha elém kerülne egy microsoftos faszi, akkorát bemosnék neki, hogy a fal adná a másikat. Moderáljátok ki, nem érdekel. Nagyon is prózai okom van az elégedetlenkedésre.

Mint már említettem a Visual Studio.NET 2003 - hoz a Mikrolófasz letölthetővé tette a három cédés MSDN Libraryt. Ez eddig nagyon szép tőle, de nem lehet letölteni. Mert egy ideig jön, aztán semmi. Végül bármelyik letöltőprogramot alkalmazzam is (GetRight, NetVampire, FlashGet), kiírja, hogy nem találta a fájlt a szerveren és kész. Ha később akarom folytatni, kiírják, hogy ez a szerver nem támogatja a folytatást! Ilyenkor már kínjában röhög az ember. :O :O :O

Már elpocsékoltam így 1,5 gigát félig letöltött fájlokra. Most is letöltött a FlashGet 260 megát a második cédéből, aztán semmi. De a legjobb az volt, amikor 625 megánál sz*rt be a dolog. Már csak 11 mega volt hátra.

Hogy azta jó keserves...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(#2) localhost válasza Superman (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Dehogy moderálom ki, sőt megértően bólogatok :)
Mert ugye van aki nemcsak hobbiból, hanem MUNKÁRA használja a MS termékeit.
Hajrá! Ne add fel, relaxálj! Esetleg írj neki egy kedves e-mailt.
Vagy öntsd ki mérged itt: http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=4235

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) biker


biker
nagyúr

ehhh...
bezzeg arra van kapacitásuk, hogy multkor küldjenek egy mailt, hogy
''tisztelt uram, mivel 30 napja letöltötte a beta verziót a .NET serverből, de még nem jelzett vissza, kérjük, száánjon ránk pár percet, és ossza meg velünk tapasztalatait.....''
persze ángílusul.

írj nekik egy hasonlóan ''kedves'' mailt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) PaladiN válasza Superman (#1) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Munkára vinfost használni... :)

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#5) Superman válasza PaladiN (#4) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát ez van.

(#6) MaUser válasza Superman (#5) üzenetére


MaUser
addikt

Mi a cím?
Megpróbálom én is, ha meg lejön leküldöm utánvéttel.
(koli rulz:DDD)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) Superman


Superman
nagyúr

Csoda történt. ;] Vagy mégsem? Elindult újra a letöltés...

(#8) PaladiN válasza Superman (#5) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Azt tudnám hogy ilyenkor hol van WINDOZ, meg a többi önkéntes tězoltó hogy megmagyarázza hogy mindez miért is van így. ;]

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#9) beeboy


beeboy
addikt

Hivatalból utálom az MS-t, mégis hadd legyek az ördög ügyvédje :DD
Egyrészt az NT vonal elég stabil, munkára OK. (persze nincs más választásom a progim ezen fut) másrészt nem olyan drága, legfeljebb a mi fizunkhoz képest. Főleg, ha mindenféle tityitutyi progiért elkéregetnek 30 dollárt a neten (a regisztrációért).
Meg sokat tett a M.O.-i hu nyelvű userekért.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#10) localhost válasza Superman (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:) Látod, máris volt értelme a topicodnak, beijedtek a fiúk redmontban :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) MaUser válasza Superman (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Mi a letöltés címe?
Nyárra úgysem árt hazavinnem a firiss Libraryt.
Hiába keresem a Microsoft site-ján, nem lelem.(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) Superman válasza MaUser (#6) üzenetére


Superman
nagyúr

Nekem Chellom van, elég gyors lenne az, ha jönne. Az első cédé le is jött.

Na itt a címek, próbálkozz:
[L]http://download.microsoft.com/download/b/d/c/bdccea1b-96d9-4ad9-8045-56619af95835/qtr40enud1.img[/L]


[L]http://download.microsoft.com/download/b/d/c/bdccea1b-96d9-4ad9-8045-56619af95835/qtr40enud2.img[/L]


[L]http://download.microsoft.com/download/b/d/c/bdccea1b-96d9-4ad9-8045-56619af95835/qtr40enud3.img[/L]

Lehet, hogy élek az ajánlatoddal, majd meglátjuk.

(#13) MaUser válasza Superman (#12) üzenetére


MaUser
addikt

Az első kettő lejött, de a harmadik megszakadt.
Indul rendesen 2,55MB/s-rél és szépen leszámlál nulláig. A getright meg nem látja az url-t.:(
Na majd holnap még megpróbálom.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#14) up


up
senior tag

A rohadt microsoftnak persze nem lehetnek hardver, szoftver, menver vagy akár isp problémái. Ha valami (speciel ingyenes letöltés) egyszer nem megy, dögöljön meg ott, ahol van. Kedves Superman, elhiszem, hogy eleged van, némiképp jogosan is, de tőled azért többet vártam ennél a topicnál! :) )

(#15) Matthew


Matthew
senior tag

Na, nekem lehet van otthon valami ilyenem, meg tavaly nyaron kaptam, EREDETI CD-k.
Penteken megyek haza, majd megnezem es ha kell akkor elkuldhetem neked de irj egy e-mailt pentek reggelig a cimemre, hogy kell-e vagy nem. OK?

(#16) KovacsUr válasza Matthew (#15) üzenetére


KovacsUr
addikt

Az szvsz csak a vs6-hoz tartozó 2 cd-s verzió... ez meg az aktuális

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#17) Superman válasza up (#14) üzenetére


Superman
nagyúr

Kár, hogy elmarasztalsz a topikért. :DD Azt hiszem fel kellett valahogy vállalnom ezt az érzelemkitörést.

És most jön a plusz, vagy a slusszpoén: a helyzet az, hogy bármennyire is szidjuk a Microsoftot, de a fejlesztőeszközeik tekintetében nincs mit szégyenkezniük. Kétségtelenül megkönnyítik a munkát. Én még amolyan kódolós fajta vagyok, aki az SQL Server 2000 - ben is akódszerkesztő ablakot keresi, amikor pár kattintással adatbázist hozhatnék létre, meg relációkat és kapcsolatokat. Szóval én szeretm tudni mit csinálok és ez a nagyfokú automatizálás látszólag kiveszi az ember kezéből a kezdeményezést. De ezt is meg lehet tanulni uralni és kezelni.

(#18) Superman válasza Matthew (#15) üzenetére


Superman
nagyúr

Köszi a felajánlást, de valszeg Kovács Úrnak igaza van, hogy a te CD - id a Visual Studio 6.0 - hoz valók, ez meg ugye most jött ki. Még egyszer köszi azért!

(#19) Superman válasza MaUser (#13) üzenetére


Superman
nagyúr

Kezd emelkedett hangulatom lenni, mert a második cédé közeledik a vége felé. Már csak 11 mega és 3 perc!

(#20) Matthew válasza Superman (#18) üzenetére


Matthew
senior tag

Hat nincs mit de majd megnezem. Hetvegere hazamegyek, vasarnap tudok bovebb infot adni rola.

(#21) rii válasza Superman (#1) üzenetére


rii
nagyúr

most jöttem vissza a futásból, és a te felháborodott (jogos) topciaoddal(vagy mi ehh) találkosztam.....

''Ha később akarom folytatni, kiírják, hogy ez a szerver nem támogatja a folytatást!''

hát ez marhára gáz, mégpedig mee szándékos .... most zúsztam le az Inidiana Jones-t egy havernak Voda-s GPRS-el, 4kbyte /sec, gondolhatjátok, volt hogy FlasGetben 1000 fölött volt az újra, amikor nem találata , és 500 fölött amikor mekszakatt, komolyan 100 óra kellett neki... ezt egy kis HUN szerverröl szettem le, ki is irta a FALSHGet: ez a szerver tuggya folyatni a mekszakadt leöltést ....
Mr. ''WINDOWS!'', ... a nagy vindoz védő ezt megmagyarázhatná....
Amugy ha jól értem ez ''csak'' a library?, nekem valami 5cd-s van meg.... nagy pusztulat egy program.... :) doksi nélkül 1giga, doksival 2giga, aminimum:700mega :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#22) Superman válasza rii (#21) üzenetére


Superman
nagyúr

A program nekem is megvan, csak a doksik hiányzottak hozzá. :))

(#23) MaUser válasza Superman (#22) üzenetére


MaUser
addikt

Az utolsó cd is 34%-nál jár. (24KB/s:( ).
Esetleg a Campus-os cd-im közül ha elküldöm az msdn másolatait?
Vagy itt már full integrált és nem küldhetem külön, mint a 6-osnál?
(Ha csak a c++-t rakom fel miért kell minden cd-t bepakolnom, majd kivennem???
Ergonómia rulz.:O)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#24) rii válasza Superman (#22) üzenetére


rii
nagyúr

hm... aszongyák itt nálunk felé E, hogy a doksi amugy is olya böszme nagy , megszerteágazoo, hogy használhahatLAN...

Amugyilag mire használos a .NET-et, tanulsz rajta, vagy munkára...?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25) Superman válasza rii (#24) üzenetére


Superman
nagyúr

Visual Studio.NET 2002 - vel dolgozom többek között. A legújabb meg összehasonlításra kell, lehet, hogy később munkára is. Hol van az a nálunk felé? :)))

Egyébként lejött a második cédé, a harmadiknál 625 megától próbálkozom, innen hiányzik még az az ominózus 11 mega, ami sehogyan sem akar lejönni. Ennek is újratöltés lesz a vége.

(#26) rii válasza Superman (#25) üzenetére


rii
nagyúr

:) hát erefelé Eger van :)
Az EKTF-n tanulok estin, első év, oszt C#, jo lenne de egy gyak után már ZH...?
Ami nekem 5 CD-s van, az a
Májkroszoft development Envájronment 2002 verzsön 7.0.9466
Én te dolgozol evvel az izével...?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#27) leontm


leontm
tag

nekem lejott mind a harom elsore, az elso 115kval a masik ketto 1,5MB/secel:)

(#28) rii válasza leontm (#27) üzenetére


rii
nagyúr

uhhh, ... ha nekem ilyen net-em lenne, nemtom neked milyen van, d eha ilyen lenne minz az, ehh .... ne zavarj bele... szoval rohadnék .... izé rohannék a
[L] http://linux.inf.elte.hu/ftp/CDROM-Images/debian/3.0r1/images/i386/ [/L]
oldalra, oszt töteném le a DEBIJAN 7 cd-jét... nekem kerek 13 nap lenne .... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#29) MaUser válasza Superman (#25) üzenetére


MaUser
addikt

Feladtam, nem akarja a harmadikat a világ minden athlon-jáért sem. Esetleg lehet a campus, ha nincs más megoldás.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#30) up válasza Superman (#17) üzenetére


up
senior tag

Igaz végül is, emberek vagyunk. Bocs! :))

(#31) McJames válasza rii (#28) üzenetére


McJames
senior tag

Szerezz egy racket, és kérd meg a főiskola/egyetem? informatikusait - biztos van linux guru :) - hogy segítsen. Ott simán 700K és 2M között kell jönnie.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#32) Alan válasza McJames (#31) üzenetére


Alan
aktív tag

...jobb napokon 7-7,5 MB/sec is elérhető.

(#33) Polesz válasza Alan (#32) üzenetére


Polesz
addikt

OFF
Szegény vodás netezőkre is gondoljatok már légyszi :))
ON

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#34) Protoss válasza Polesz (#33) üzenetére


Protoss
senior tag

Off:
;]Egyszer mindenki kikerül a kolleszből!
On

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#35) yerico válasza Superman (#1) üzenetére


yerico
senior tag

Hmm, most szenvedek a Visual Studio for Pocket PC-vel. Ennek a helpje pl olyan dolgokat állít, amit a sima VS 6,0 simán tudott. Pl. a CStringet nem konvertálja egyből const char*-gá, helyette mehet a
(const char*) string.getbuffer(255);
string. ReleaseBuffer();

Egy hányadék, ilyenkor sírom vissza a 6,0-t.

(#36) PaladiN válasza Alan (#32) üzenetére


PaladiN
aktív tag

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
Váza!!!!!!!
7Mb/sec?
Olyan nincs is!
Akarom mondani ez szemétség!
Mármint a többiekkel szemben akik nem férnek hozzá, mint pl én.
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#37) rii válasza McJames (#31) üzenetére


rii
nagyúr

ja, persze .... megcsinálják.... egy kóla, meg nyersanyag asztán SYS feléget mindent ... ha ez kell.... -- lecc böööörnn -- :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Unom a microsoftot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.