Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Szerintem meg pont jó volt a Fold 4 mérete.
Ha az 5 marad ezen a méreten + még porálló is lesz az nagy jóság. Már csak az S-Pent kéne valahova beszuszakolni...

(#2) prolad


prolad
őstag

Az várható volt, hogy nagy kamerás újítás nem lesz, bár én örülnék egy picit vastagabb Foldnak, ahol ilyenen nem spórolnak. Meg egy szélesebbnek is, akkor a belső kijelző is nagyobb lenne. Nem sokkal, 4-5 mm extra szélesség a külső kijelzőnek, már egészen jó lenne.

(#3) joey04


joey04
titán

Kamerákból sajna nem lehet még a csúcsot belepakolni ebbe a formába továbbra sem... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Lajmund


Lajmund
senior tag

Erre vártam meg még a 23 ultrát néztem. Az utobbit meg is vettem. A foldoknak kell még pár év mire igazán jók lesznek. Pl gyenge belsö képernyö felbontás sérülékenység elég nagy hátrány. Kamerát még tulélném hogy gyengébb. Pusz lehetne nagyobb mert elég csimasz a külsö képernyö. Nekem olyasmi tetszene ha az ultrát szét tudnám nyitni 3 ultrányi kijelzö ugyanolyan pixel sürüséggel persze. Na az ugy nagyon bejönne. :D

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5) adamklark válasza Lajmund (#4) üzenetére


adamklark
senior tag

Gyenge belső képernyő felbontas alatt mit értesz?

(#6) Nemeth-R


Nemeth-R
csendes tag

Az engem is érdekelne. Egy kicsit legyen szélesebb, azzal egyetértek, meg lehetne kevésbé körömmel benyomható, de kisebb még véletlenül se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.