Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ultimate CaseMod (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) atus


atus
senior tag

Leesett az állam. :D
[L]http://www.athlonxp.com/modules.php?op=modload&name=Diner_Wrapper&file=index&req=ShowFile&file_wrap=html/reviews_BaDass.html[/L]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#2) Satan-Claus válasza atus (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Khmmm. Hát ez már egy picit beteges. A dupla ház még csak haggyán, de az vizesblokk bonyolultabb, mint egy szovjet gyármányú ipari öntözőrendszer...:)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) Ploszi válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


Ploszi
senior tag

dupla CPU dupla ház, e mán csak így dukál! :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) [amne] válasza atus (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

Gyönyörű, csak szvsz nincsen olyan értéke mint egy gyengébb képességű de hazai mod-nak, mert itthon egy ilyet megcsinálni több hónap, kint meg bemegy a delikvens a boltba megveszi a dolgokat és egy hétvége alatt összerakja.

Ettől függetlenül még tényleg nagyon szép, csak idegesít a hazai állapot. Meg ígérem ha én nyerem meg az 5-ös lottót akkor csinálok egy hálózatot a legjobb cuccokkal, remélem a prohardver pedig majd reklámoz :)

(#5) LukE


LukE
veterán

Atus! 1 kérdés: a kábeleket mivel, vagy inkább hogyan burkolta be? Hogy lehet bármit is ráhúzni? a végén a csatlakozó nincsen útban?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#6) [amne] válasza LukE (#5) üzenetére


[amne]
senior tag

A molex kábelről a csatlakozót könnyen le lehet venni és vissza rakni, gondolom ő is így csinálta.

(#7) atus


atus
senior tag

A molexeket tényleg nem nagy ügy leszedni, utána meg ezzel a ''wire loom''-mal húzták be. Régebben sokat kísérleteztem a burkolással, még négyeres telefonzsinórra is átcseréltem az összes kábelt. Értelmetlen az egész, sokkal ésszerűbb rászánni pár órát, meghosszabbítani a kábeleket, és utána szépen elvezeteni, hogy ne látsszon.

Ez tényleg beteges, azért is raktam be, mert ez már egészen hihetetlen... Két darab CoolerMaster alu házat szétcseszett az ürge, egy vagyonnyi hardvert pakolt a gépbe, és a vízhűtésből is a legdrágább cuccokat pakolta be.
VISZONT. Nem az a tipikus megveszem a LianLit gyári ablakkal, és rakok bele két neont típusú punnyadt újgazdag mod. Annak ellenére, hogy magyar szemmel nézve gyomorforgatóan gazdag ember készítette, volt annyi vér a pucájában, hogy szétvágja a tökéletes házakat, mindent saját kezűleg felpolírozzon, teszteljen többféleképpen, és úgy általában sok időráfordítással valami nagyon igényeset összehozzon. Nem vagyok egy irigy ember, de összeszorult a gyomrom a sok csillogás, meg überhardver láttán... :) Ha nem lennék csóró magyar diák, hanem egy arcpirítóan gazdag, gondtalan amerikai, tuti, hogy valami ilyenbe kezdenék.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#8) emvy válasza atus (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

'' Ha nem lennék csóró magyar diák, hanem egy arcpirítóan gazdag, gondtalan amerikai, tuti, hogy valami ilyenbe kezdenék.''

De szerencsénkre nem vagy az.:)

while (!sleep) sheep++;

(#9) GeorgeTerror válasza emvy (#8) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Mi itthon meg bemegyünk a bontóba és veszünk at-s nagytornyot, maj buherálunk, gányolunk ... Aztán lesz valamijen. Csak a gépet összehasonlítom, a 700-as cel-lel, meg az i815-ös lappal :)

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#10) emvy válasza GeorgeTerror (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

Sokkal rosszabb lehet venni egy Vantec tekergetős alumicsodát meg egy gyémántberakásos hűtőt, mint az az érzés, amikor elmész a boltba, veszel 3 forintért egy 100 ohmos ellenállást, beforrasztod a titan d5b piros vezetékébe, aztán kuss van a gépben....:)

while (!sleep) sheep++;

(#11) Witlok válasza emvy (#10) üzenetére


Witlok
tag

Ez így tényleg működik és valóban jó érzés ha sikerül egy kis buherálás fillérekből, de ha közbejön valami az érzés sajnos nem kárpótol a garancia elvesztéséért :(

Egyébként sima mezei 100 ohmos ellenállást használsz? Nem gond a venti ''nagy'' áramfelvétele, nem melegszik az ellenállás?
Egyszer én is gondolkodtam egy ilyen megoldáson, de amikor mondtam hogy mire kell a boltban az volt a válasz, hogy ők erre a célra megfelelő ellenállást nem tartanak és elküldtek egy erősáramú cucokkal foglalkozó céghez - a végén vettem egy trimmert és így még a forulatot is tudom szabályozni a ventimen...

(#12) emvy válasza Witlok (#11) üzenetére


emvy
nagyúr

Számolj utána:
kb. fél watt esik az ellenállásra, annyit még bőven kibír.

while (!sleep) sheep++;

(#13) Witlok válasza emvy (#12) üzenetére


Witlok
tag

OK. Igazad van, egy normál ventikez elég. Az én esetem kicsit speciális volt, mert a procihűtőm motorja kicsit nagyobb az átlagosnál (sajna nem légszállítása hanem mérete) és szénkefés (kb. 1-1,2 Watt esett volna az ellenállásra ha jól emlékszem a számítgatásaimra).

(#14) Satan-Claus válasza Witlok (#13) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nem jöttél volna ki jobban egy új ventivel, mint a trimmerrel, + az utánajárás, forrasztgatás, stb. ? :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#15) Den


Den
veterán

Nagyon király ez a mod. Profin néz ki, az más kérdés hogy böszme nagy, de tetszik.

www.simson4t.hu

(#16) napos2600


napos2600
tag

nekem is teccik! :)
de abszolut jol szoltak itt elottem telleg gyomorforgato neha latni hogy mennyire szar helyzetben vagyunk...

a bolton en is gondolkodtam csak toke es sokminden mas meg hianyzik hozza:)

[L]http://www.pcmods.com[/L]

nekem ez a favorit cegem es ok nem szallitanak ide, de ha igy a hasrautesem nem csal nagytetelben ezeket a cuccokat beszallitani Mo.-ra es valami arressel tovabbadni rajta... nem ragozom inkabb

OFF
elegem van li-lian coolermaster meg ezekbool a nevekbool mas nincsen?
ON

(#17) Hacked_4147


Hacked_4147
csendes tag

Ne legyetek már olyan lehangoltak! Tudjátok mit, hogy ne legyen ilyen szar nálunk a helyzet, holnap kérek pénzt apucitól és megcsinálom én is. :)

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#18) [amne] válasza atus (#7) üzenetére


[amne]
senior tag

''volt annyi vér a pucájában, hogy szétvágja a tökéletes házakat,'' ne haragudj de ha lenne annyi pénz a bukszámban mint neki, akkor vérből is hasonló mennyiség lenne a pucámban. :)

(#19) Hacked_4147 válasza [amne] (#18) üzenetére


Hacked_4147
csendes tag

Hogy lehet valakinek bukszája és pucája egyszerre? :DD

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ultimate CaseMod (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.