Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DanteHix


DanteHix
tag

Sziasztok! A kovetkezo problemaja lenne egy baratomnak:

Asus p4 es alapal (sajna a tipusat kesobb tudom csak megmondani), 2,4 proci, 2*512 ddr 400as ram(a deszka csak 333ig birja, igy vissza van veve), 6600 GT vid kari, aopen 350 W tap. Ket vinyo van benne, meg egy dvd iro.

Kicsit xtra a kerdes, mert sima uzemben, azaz nem jatek kozben nem indul ujra.


Jatek alatt azonban, rendszeresen belassul, es neha ujra indul...


a memokat teszteltuk, semmi bajuk. A vid. karit is, nalam semmi problema nem jelentkezett. Legutolso nvidia driver van fenn.

Lehet,h kezd az alaplap behalni?

tippeket varok, pliz!!

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#2) beniboy


beniboy
tag

Inno3d a kártya?
Ha nem akkor a tipp: Táp probaljatok ki egy masikkal

-Gigabyte P35-DS3, Intel E6750, 4Gb Kingmax Mars 1066, Leadtek 6600Gt Extrem Edi.

(#3) sky77 válasza DanteHix (#1) üzenetére


sky77
aktív tag

Túl sok ötletem nincs. Jó volna tudni, a vidkarinak mennyi nafta kell, illetve meg tudja-e hajtani rendesen a táp a konfigot (milyen táp).
Nekem hasonlót gyenge táp okozott. Mother Board Monitorral nézzétek szvsz a feszültség értékeket, s ha azt látjátok, hogy nagyon ingadozik, ill. eltér a normálistól, lehet kezdeni a gyanakvást. Próba képpen le lehetne venni a videokártya órajeleit kb. a felére, ha úgy rendben van, mégjobban lehet gyanakodni a tápra. Így első körben.

Szerk.: ejj, de lassú vagyok... :)

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#4) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

a ramok egyformák? mert nekem volt, hogy a ramok okoztak ilyet, pedig memtest oknak mondta. nem ír ki valami hibaüzenetet a windows ( kék háttér) mielőtt újraindul?

Good to be good, but better to be lucky.

(#5) TéKrys


TéKrys
senior tag

Minden játék alatt behal? Mindig ugyanakkor vagy teljesen véletlen időközönként?

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#6) DanteHix válasza beniboy (#2) üzenetére


DanteHix
tag

inno3d a kartya, hu, most ram ijesztettel, mi van vele?

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#7) DanteHix válasza sky77 (#3) üzenetére


DanteHix
tag

A tapnak el kell birnia, egy Aopen 350W os a teljesitmenye, tehat asszem aopen 400as vagy mi a pontos tipusa

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#8) DanteHix válasza TéKrys (#5) üzenetére


DanteHix
tag

A srac csak egy jatekkal jatszik, LINEAGE II

Neha becsikozodik, vagy vibral a kep..

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#9) DanteHix válasza DanteHix (#8) üzenetére


DanteHix
tag

senkinek nincs otlete?
Vki emlitette,h inno3d kartyanal lehet ez gond:F
Ezt ki tudja vki fejteni???

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#10) Rez_Grof válasza DanteHix (#9) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Próbáljátok ki valami komolyabb 400W-os táppal, Chieftec, Silentmaxx, Zalman akármi, csak nagyobb ampert tudjon leadni a 12V-os ágon.
Másik úgy kösd be a kártyát, a tápra, hogy a vinyók meg a dvd másik ágon legyen, tehát a kártya egyedül legyen a 12V-os ágon.
Nálam is csinált ilyet, mikor 2 vinyó meg 2 dvd mellé kötöttem be a 6600Gt-t. Pontosabban else indult a gép. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#11) prmcsk válasza beniboy (#2) üzenetére


prmcsk
addikt

Látom,hogy''nem''vagy elfogult az Innoval kapcsolatban.
Az itéletedbe azt is vedd bele hogy tíz eladott 6600GT-ből legalább hét ez a
tipus.Ezt tudva már csak százalékszámítást kell végezni a hibaarányokat
illetően.Meg fogsz lepődni.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#12) DanteHix válasza Rez_Grof (#10) üzenetére


DanteHix
tag

koszi, megnezettem, kulon van, ahogy lennie kell..

Mas a gebasz:(

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#13) prmcsk válasza DanteHix (#12) üzenetére


prmcsk
addikt

Próbáljátok már ki egy másik táppal !

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#14) zso73 válasza DanteHix (#1) üzenetére


zso73
veterán

Memória beálítások?Egyforma modulok? Proci hűtőborda tiszta?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#15) DanteHix válasza prmcsk (#13) üzenetére


DanteHix
tag

Meglesz, csak at kell mennem hozza.

koszonom a tippet,kiv. vagyok mit produkal majd

[Szerkesztve]

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#16) beniboy


beniboy
tag

Nekem is volt hasonlo egy ECS alaplappal es egy Inno Fx5600-al
Ott en sem jöttem ra hogy mi a baj mert vagy az alaplap BIOS a volt szar vagy a videokari driver.
Sokat keresegettem meg olvasgattam es valami régi video kari driverrrel sikerult kevesbe idegesito ujraindulast odaig fejleszteni hogy a monitor kikapcsolt (jaték, word közben) es ha az egeret megmozgattad akkor viszakapcsolt.
Aztan volt olyan is csak az régebben hogy ''szétfolyt'' kép szinek kulonváltak.
Mo. ott is az lett hogy masik driver ami csak részben jelentett megoldast mert akkor jott ez a kikapcsolosdi...
Haverom ugyan ezzel kuzdott de neki egy asus-a van és neki egy driverrel megoldott azota nem vennék Inno-t
Probalj ki egy csomo akar regebbi drivert

-Gigabyte P35-DS3, Intel E6750, 4Gb Kingmax Mars 1066, Leadtek 6600Gt Extrem Edi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.