Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Lami66 válasza LosBlancosRM (#18) üzenetére


Lami66
őstag

A Yettelről nem tudok nyilatkozni. Az elődeiről viszont igen. Nem technikai értelemben volt szar, hanem üzletileg. A Pannon idején még voltak szerethető, ügyfélmegtartó húzásaik, valóban komoly kedvezményeket adtak. Aztán ez szép lassan elfogyott.a totál nullára a Telenor idején. Volt olyan, hogy tizenakárhány éves előfizetéssel kevesebb kedvezményt kaptam, mintha új belépő lettem volna Mondtam is az ügyintézőnek, hogy nézze maguknál ezt kapja egy ügyfél aki 10+ éve előfizető több telefonnal is? Ha ott helyben felmondom az előfizetést, átülök a másik ügyintézőhöz és azt mondom szeretnék önöknél előfizető lenni olcsóbb (nem pár hónapig, hanem tartósan) lett volna ugyanaz a tarifacsomag. Az ügyintéző nem tudott erre mit mondani. Az áraik is rosszabbak voltak mint a Telekomé. Amikor megkötöttem a Magenta szerződést, több kedvezményt kaptam mint a Telenornál 6-8 év alatt összesen. Ráadásul a Telenornak mindegy volt, hogy 1 előfizetésem van, vagy 3. A 3 előfizetés háromszor annyiba került mint az 1. Semmi kedvezmény a több előfizetésre (ja, volt családi csomag.....) Amikor a Magentába regisztráltam be a telefonszámokat a harmadik mobilszám után minden előfizetésem mobilnet tarifája automatikusan csökkent 6800 Ft-ról 4600 Ft-ra telefononként. És a végén kaptam 120 ezer Ft készülékvásárlási kedvezményt is A Telenornál 20 éves előfizetöként volt 10 ezer Ft. (nem elírás) beváltható kedvezményem ha veszek 1 db telefont az előfizetések mellé. De ha a 3 előfizetés mellé 3 telefont akartam volna venni akkor csak az egyik telefonra érvényes a minusz 10 ezer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.