Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez most főzőlap vagy kamera? :D
Brutál nagy kamera.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) doooo


doooo
veterán

"A P70 család Kínai premierje márciusban várható, és a Mate 60 Ázsiában maradása után nem vennénk rá mérget, hogy a kamerás széria Európába látogat."

Kamerás széria? Mindegyik széria kamerás, mindegyik gyártónál...

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Google nélkül akkor sem túl versenyképes

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) hunhool1979 válasza HawerKing (#3) üzenetére


hunhool1979
tag

Ezek elég sablonos és értelmetlen válaszok. Van akinek bejön gms nélkül, van akinek muszáj. És van egy réteg aki azt se tudja merre van arccal.
Én tökéletesen elvagyok google nélkül. És tetszik.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

"igaz: valószínűleg nem azzal a Kirin 9010-zel, amit anno 3 nm-en várt a szakma 2022-re vagy 2023-ra"

Kivancsi lennek, hogy a szankciok nelkul hol tartana a Huawei.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) doooo válasza janeszgol (#5) üzenetére


doooo
veterán

Előrébb nem tarthatna, mint a két SoC-gyártó cég, akiknek a technológiájától függ, hogy ki és min gyárthat. Szóval semmivel nem lehetne előrébb másoknál.

(#7) 7Heads Drago válasza doooo (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pedig anno amíg versenyben volt nagyon a nyakukon volt már. Sot-ban, kamera tudásban meg rájuk is vert. A videó, AOD meg az egyéb dolgokon lehet vitatkozni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#8) HawerKing válasza hunhool1979 (#4) üzenetére


HawerKing
őstag

Ugyan ugyan ..... :)) ez meg egy tipikus sablonos válasz de az igazság akkor is az hogy androidos teló google nélkül nem szar csak kaka

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#9) 7Heads Drago válasza HawerKing (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pedig vannak jó páran akik tudnak így élni. Sőt ez még semmi, van akinek okostelo se kell és nem hallnak bele. El kellene ezt már engedni, mindenki mást preferál. És ettől még nem szar.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) this is life válasza HawerKing (#8) üzenetére


this is life
Ármester

Ezt barokkos túlzásnak tartom, sokkal jobban hangzik, hogy a google mindent megtesz azért, hogy az ökoszisztémához láncoljon(gms, push üzenetek...etc).
A google univerzumon kívül is van élet.
Igaz ez nem out of box állapot, amire a többségnek igénye, készsége, hajlandósága van, és ez az oka, hogy a hms érdemben, szemmel látható mértékben nem képes megvetni a lábát, piacot szerezni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11) Fred23 válasza this is life (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Túlzás, mert nem lehet tényleg itt általános érvényű kijelentést tenni, ugyanakkor az európai többség számára tényleg élhetetlenek a mobiljaik Gúgli nélkül. Legalapabb dolog például: nincs HMS-re appja a bankomnak, GMS-t igényel (MagNet).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.