Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  új juventus rádió

Hozzászólások

(#1) Sopi


Sopi
senior tag

Helló Mindenkinek!
Kezdeném azzal, hogy én elég gyarkan hallgatok rádiót, szinte mindig megy, mikor itthon vagyok. Kedvenc rádióm a Juventus.
Tegnap, azaz április 1-én viszont azzal szembesültem, hogy minden műsorban újítást említenek, pl.: ''Ez az Új Juventus Plusz, az Új Juventus Rádión''.
Csak azt furcsáltam, hogy azt senki nem említette, hogy miben új és a legfurább az, hogy előtte én nem hallottam arról, hogy újítás készül.
Ahogy hallgattam hétvégén a rádiót, valahogy úgy vettem észre, hogy kicsit visszább nyúltak az időben, a 80'as, 90'es évekhez, hanyagolva a legfrisebb zenéket. Pedig én pont azért szerettem a legjobban ezt a rádiót, mivel a 80'as évek nagy slágereitől kezdve napjaink zenéjéig felöleltek mindent.
A másik meglepetés ma reggel ért, mikor ezt hallottam:
''Köszöntünk mindenkit az Új Juventus Reggelben, Gaják Petrával és Somogy Zoltánnal''. Somogyi Zoltán? Kedvelem, de hova tűnt Dénes Tamás? Mi lesz így Petra és Tamás piszkálódásával :DDD ?
Szóval tudja esetleg valaki, hogy mi is történt? Új tulaj lett :F? Ti mit szóltok az újításhoz?
Üdv: Sopi

(#2) rigoci válasza Sopi (#1) üzenetére


rigoci
csendes tag

Egyet értek veled!

Én is mindig a Juventust halgattam, de most valahogy nagyon nem jön be a dolog.
''Sok jó zene van....'' Ezt sem értem igazán. Eddig nem volt jó?

Úgy érzem, mintha a Sláger Rádiót halgatnám. De minek mégegy Sláger?

iMAC 20"

(#3) tope válasza rigoci (#2) üzenetére


tope
addikt

Tudod te mire válaszolsz (mikori is a hír), mert szerintem nem :DDD
[kép]

(#4) Racecam válasza Sopi (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Április 1.
Zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) Racecam válasza Racecam (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Közkívánatra újra megnyitom. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) TheReMiXeR válasza Racecam (#5) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

viccelsz :Y

(#7) Sopi válasza rigoci (#2) üzenetére


Sopi
senior tag

Ahogy mondod...
Olyan Sláger rádiós lett, ami nem is baj, ha mellette mai zenék is mennének.
Legalább Gaják Petra maradt :).
Üdv: Sopi

(#8) Racecam válasza TheReMiXeR (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem.

Ha nem megy, majd elsüllyed.....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9) rigoci válasza Racecam (#4) üzenetére


rigoci
csendes tag

Legközelebb nyisd ki a szemed ********. Meg halgass rádiót. ***********.

Kérsz figyelmeztetést vagy nem? Ha nem akkor legközelebb az ilyen hirtelen személyeskedő egysorosaid helyett inkább barátságosan közelíts.
Köszike.

I_Am voltam

iMAC 20"

(#10) -Mike- válasza rigoci (#9) üzenetére


-Mike-
addikt

:)))

(#11) Jégkokó válasza rigoci (#9) üzenetére


Jégkokó
veterán

Örülj neki, hogy még nem kaptál ezért a hsz ért egy jó kis bant , azért 1400 nap alatt megtanulhattad volna, hogy mit lehet a ph n és mit nem :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) LOTR válasza rigoci (#9) üzenetére


LOTR
addikt

legalább kultúrált formában próbáltál írni .. de nem sikerült

mod:
látom hárman is egyszerre olvastuk

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#13) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nálunk a raktárban 24 órában a Juventuszt nyomatják, úgyhogy mindkét műszak hallgathatja eleget (12 órában vagyunk). Az ''újítás'' abban áll, hogy reggel nyolctól du ötig (azaz a kívánságműsor kezdetéig) nem ismételnek zenéket. Ennek természetes velejárója, hogy visszanyúlnak a régebbi zenékhez is, a műsoridő lyukainak kitömködése végett. Másban nemigen változott, ahogy észrevettem, csak még a szlogenek újak. ''Olyan sok jó zene van'' - szajkózzák. Akkor meg miért nem játsszátok *azzeg?

Megjegyzem, a sztárefemnél meg a slágernél még mindig egy fokkal jobb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) Angel.


Angel.
újonc

Sziasztok!

Mélységesen egyet értek az előttem szólókkal.
Eddig nekem is a kedvenc rádióm a Juventus volt.
Amikor április elején meghallottam az új szlogent... ''Annyi jó zene van...'' már tudtam, hogy sok jóra nem számíthatok. Aztán Zorán hangjára kaptam fel a fejem...
Félre ne értsétek, vele semmi bajom... de valahogy az emúlt x évben ez nem volt egy túl sűrűn hallható dolog a juventuson... nem is tudom, egyszerűen nem illett oda...
Aztán mikor az azt követő 3 órán keresztül EGYETLEN mai slágert sem hallottam.. már tudtam, hogy félelmeim beigazolódtak.
Ez az egész egy vicc!!!
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a Juventus is belépett a retro rádiók sorába:S
Nem mintha a meglévő Sláger rádió és hasonlók nem tudták volna azok igényeit kielégíteni, akik erre a stílusra szomjaznak:(

Komolyan mondom, hogy nem is tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek.
Az egész annyira röhejes.
Azt gondoltam, hogy jól beírok a Juventus-fórumba is... mert gondolom, hogy ez az ellenszenv nem csak bennem van az ''újítással'' kapcsolatban... de nagyon ''résen voltak''..., mivel a fórum nem működik.:S

Nem is tudom, hogy mivel lehetne felrázni a tisztelt szerkesztőket...
Néha... MONDOM NÉHA jó régebbi zenéket hallani, de miután folyamatosan ezzel nyomulnak, bevallom őszintén azóta bármi mást inkább hallgatok mint az ÚJ JUVENTUS-t.
NEM kell a kriptazene!!!!!
Személy szerint szívesebben hallgattam napjában akár többször is az új slágerlistás számokat, mint ezt a.... minősíthetetlen ....
Mindenesetre gratulálok... sikerült egy tökéletesen szinvonalon aluli ''ÚJ JUVENTUS'' rádiót létre hozni... ahol folyamatosan azt hangoztatják, hogy ''Annyi jó zene van..'' Kár, hogy egy hét alatt egyet sem játsszanak!!!

(#15) Janoska26


Janoska26
addikt

Én most Rádio 1-et hallgatok, ez a kukori tök király :P :DDD

(#16) Sopi válasza Angel. (#14) üzenetére


Sopi
senior tag

Jó fogtad meg a dolgot...
Kell a régebbi zene, de nem csak az :F.
Meg amikor ezt hallottam a Juventus TOP40 helyett: '80asok 8tól, '90esek 9től... kész...
Csak még azt nem tudom, hogy melyik rádióra váltsak helyette, mert szeretek mindig új és új zenékkel találkozni, nem csak régieket hallani.
Ami érdekelne, hogy a betelefonálók közül, vajon mennyit kell kiszűrni ezentúl, mert túl új zenét kér :)) .
Te mit ajánlassz?
Üdv: Sopi

(#17) Sopi


Sopi
senior tag

Az új Juventus szlogen:
Annyi jó zene van, amit nem mi játszunk :)) .

(#18) hkari


hkari
őstag

Sziasztok.Én is imádom a Juventust.Az a baj mostanában hogy az online rádiojuknem nagyon megy.Sokat szaggat meg ilyesmi:( másnál van ilyen hiba?

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én azt nem szerettem sose a Juventus meg Danubius rádiókban, hogy mindig az éppen aktuális együttest sztárolják és folyton az adott számokat játszák, de olyan szinten, hogy óránként lemegy vagy 2-3x ja és persze nem ismételnek a fenét

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Dr.F.E.R.I. válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Állítólag 1 millát fizetnek neked, ha ismétlésen kapod őket, úgyhogy lehet érdemes lesz lesben állnod... ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#21) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Sziasztok,
Tegnap kiváncsiságból belehallgattam az új Juventusba és maradt is a rádió azon a sávon...
A ''régi'' Juventust hallgathatatlan volt számomra, most viszont nagyon tetszik a zenei kínálat (a tegnap esti 80-asos műsor Prince Ital Joe-val, Ace Of Base-zel stb. király volt).

(#22) Jégkokó válasza Dr.F.E.R.I. (#20) üzenetére


Jégkokó
veterán

2 évvel ezelött amikor melóztam egy 2 hetet, mindig amikor bementem a boltba ugyan az a szám szólt a rádióban, és egy nap egy csomószor.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) Kicker


Kicker
senior tag

naaa, múltkor még zárták ezt a témát...


akartam is írni, hogy mekkora szarszemétszutyok lett Juventus radio... nagyon visszavettek, totál sláger rádió, illetve eveszett zenék mennek, de olyanok legfőképp, amik azért vesztek el mer nem ütnek meg egy bizonyos szintet, nem rádióba valók... szvsz... nem tudom miért kellett így szétbarmolni... BP-n milyen arányban hallgatják a rádiókat? mert vidéken nincs alternatíva, szól a danubius, vagy a sláger, aztán csókolom... amúgy anno ott kezdődött a gond, mikor a hétvégi pörgős blokk megszánt... nagy kár... :O :O

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#24) stangli


stangli
senior tag

Röviden az Új Juventus-ról a véleményem: Xarabnán xarabb lett... mi a manó? vissza fele haladunk a korral? vagy én járok a jövőben??? :F :F :F :F

Aszondják a nagy öregek ha nem megy a szekér akkor lakatott rá!!!

(#25) Sopi válasza T. Almeida (#21) üzenetére


Sopi
senior tag

és ezekkel az előadókkal nincs is semmi baj, szeretem a régi slágereket, csak nem kéne 100%osan mellőzni azt, ami újévezredbeli...

Amúgy volt a váltás előtt bármi erről szóló hír? Vagy egyáltalán mi alapján döntöttek így? Egy felmérés? Esetleg tulajdonos váltás? Tud valaki bármilyen háttérinfot?
Üdv: Sopi

(#26) stangli válasza Sopi (#25) üzenetére


stangli
senior tag

Ez nem az a rádió ahol csak úgy adogatnak ki információt akár a műsorvezetők... az már megszünt létezni... az hogy felmérés szerinti-e? a fene sem tudja mert a Juventus már rég nem piacvezető csak úgy van beharangozva, ha eltudják adni a nagy harmadiknak akkor jó a befektetőknek ha jó a befektetőknek akkor jó az alkalnazottaknak is, legalább nem kell utcára kerülniük...

De mondja már valaki, mi értelme egy Queen után leadni egy Som Palit? aki meghallgata a Queent alapból elkapcsola, aki meg a Som Palit az is mert tutkó hogy utána egy Roxette jön... szal hol van az összhang? SEHOL!!!

(#27) Sopi válasza stangli (#26) üzenetére


Sopi
senior tag

Régebben is megoldották valahogy és jó volt
Amúgy meg létre lehet hozni különböző műsorblokkokat is.

(#28) stangli válasza Sopi (#27) üzenetére


stangli
senior tag

értelme nulla... egyszer dance, egyszer rock egyszer meg magyar blikk? áááhh halott ügy :S
hiába próbálja utánozni a Lágert sikertelenül, így sem úgy sem fog kismagaslóan teljesítei...

(#29) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hallgassátok inkább a Slágert! :)

(#30) Matthew válasza hkari (#18) üzenetére


Matthew
senior tag

Nálam is szaggat de csak mostanában, pár hete csinálja. :(
Bár annyira nem is bánom, mivel ez az 'új juventus', hááááát, inkább mást hallgatok. :(((
Valóban sokat ismételték a zenéket régen de nem hiszem, hogy nem lehetett volna 24 órás nem ismétlődő műsort csinálni. Miért kellett ehhez a 80-as évek zenéit is felhasználni? Hiszen annyi jó zene van a mai időkből is, ha slágerzenét akarok hallgatni akkor slágerrádiót hallgatok oszt kész.

Na nem is mérgelődök többet, ezek már úgyis elhangzottak előttem is.

(#31) rigoci válasza Jégkokó (#11) üzenetére


rigoci
csendes tag

Pont az ilyen giliszták miatt nem írok, akik 3évesen azt hiszik ŐK az internet urai. :DDD

iMAC 20"

(#32) hkari válasza Matthew (#30) üzenetére


hkari
őstag

Oks akkor megnyugodtam azthittem nálam a baj:S Slágert is hallgatnám de mostanába már csak a honlapjukrol lehet elérni az online adást,az meg nagyon rosz minőség:(

(#33) stangli


stangli
senior tag

hamár itt tartunk, Inkább hallgassátok a Kiss Fm-et :D

(#34) stangli


stangli
senior tag

Most jutt eszembe mi az a Juventus?

(#35) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem úgy vettem észre, mintha sokkal változatosabb lenne a műsor. Csak a név változott egy kicsit.
De lehet, hogy mégis bedugtak a gépbe még egy 512-es zenés pendriveot az 1Gigás mellé. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#36) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Sziasztok!

Lassan 1 év telt el az utolsó hozzászólás óta, de megpróbálom feléleszteni a topicot!
Hát "Annyi jó zene van"! Akkor nem értem mér kell napi szinten ismételni bizonyos számokat?! Amikor Balogh kolléga (ilyenkor Ő állítja össze a zenét?) van, hát nagyon ritka amikor tényleg jó zene megy. A délutáni műsor sokkal jobb, de még itt is kevés az "Annyi jó zene"! Ja és hol vannak a friss zenék? Pedig azok között is "Annyi jó zene" van! Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de elszomorít, hogy Magyarország egyik legjobb rádiója egyre sza*abb!

Nektek mi a véleményetek?

Üdv: Pekkk

(#37) cherilady válasza Pekkk (#36) üzenetére


cherilady
tag

Én anno 96-97-98 és 99ben hallgattam a Juventust! Még voltam az Europarkban a Juventus fico mecsen :D
Akkor jó volt a Juvi Kosa Ladolfot imdtam. Kultúrált volt a műsor jó volt a kíviműsor és az esti műsorok is.
Most a zenékkel még elvagyok mert adnak Italo Discot is amit én szeretek. De viszont a műsorok hát szörnyű. Mintha debilek lennének a műsorvezetők. pocsék viccek idióta kijelentések, hülye témák.
Szal lealacsonyodott elégé. Nekem a Sláger ami bejön ott még normális műsorok vannak és érdekel is. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#38) viktoriokid válasza cherilady (#37) üzenetére


viktoriokid
csendes tag

A 90-es években több műsoruk volt és este is volt műsorvezető.
Ma már este 6-tól se hírek se DJ a mikrofon előtt egészen másnap reggel 6-ig.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  új juventus rádió
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.