Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoleecool


zoleecool
tag

hello! ma csereltem alaplapot, a jo kis nf7-sem helyett vettem egy MSI K7N2 Delta2 Platinumot. meg a csavonal kiprobaltam, amikor megvettem es minden oks volt, majd hazahoztam es ekkr kezdodtek a problemak, a 2500+-os barcim 90 fokos alapjaraton, es nem tudom mi lehet az oka, amikor kiprobaltam meg 40 fokos volt, a masik problema az, hogy nem ismeri fel az egyik hardomat, egy 60 gigas seagate pata hardot, azt irja ki, hogy 290 gigas es ha ra van kotve az ide kabelre, a masik hardrol sem toltodik be az xp! pls help, nagyon ideg vagyok mar:((:F

[Szerkesztve]

(#2) Haka válasza zoleecool (#1) üzenetére


Haka
tag

Én amikor egyszer hasonlóan jártam (78 fok alapon), 2 óra kutatás után rájöttem, hogy nem illeszkedik rendesen a hűtő a CPU-ra!!

Nézzd meg, biztos, ami biztos.

(#3) zoleecool válasza Haka (#2) üzenetére


zoleecool
tag

mar en is probalkoztam ezzel, levettem es visszetettem, most 100 fokot ir a biosban... valaki segitsen pls!:O

(#4) D4v3 válasza zoleecool (#3) üzenetére


D4v3
őstag

Eladó az nf7ed?

(#5) mobal válasza zoleecool (#3) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

titan ezüstpaszta. ha igen akkor :) olyannal is találkoztam ,hogy emiatt nemindult el az amd de nem volt agyonkenve azért. eccerűen szirénázott. sima fehér és ok lesz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) Notes


Notes
senior tag

Na jó. Kezdjük valami egyszerűvel. CPU venti kábele rá van dugva az alaplapra? Soxor elfelejtik mikor nagy izgalmukban rakják össze az új gépüket az emberek...

Romanes eunt domus!

(#7) zoleecool válasza Notes (#6) üzenetére


zoleecool
tag

megvan, nem vagyok kezdo:DD de mar megoldottam, valszeg az ezustpaszta volt a gond, megtisztitottam a procit, ujrakentem es megy! mar csak az a gaz, hogy nem ismer fel semmit ha slaveben van, bar ez lehet az ide kabel hibaja is....

(#8) zoleecool válasza zoleecool (#7) üzenetére


zoleecool
tag

vajon csak az ide kabel lehet a ludas? vagy a lappal is lehet gond? nyugtasson meg valaki:B

(#9) D4v3 válasza zoleecool (#8) üzenetére


D4v3
őstag

Na mi a helyzet az nf7el?

(#10) zoleecool válasza D4v3 (#9) üzenetére


zoleecool
tag

ja bocs, mar eladtam, elfelejtettem megirni:D azota ez a lap is zsirul megy, kiraly minden;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.