Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ufc

Hozzászólások

(#1) goldberg


goldberg
csendes tag

Olyan embereket varok ide aki szereti esetleg uzik.Irjatok ki a kedencetek.nekem Mirko Cro-Cop.

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#2) Out válasza goldberg (#1) üzenetére


Out
addikt

A baratnomnek is o a kedvence, de ha jol tudom mar nem UFC-zik, hanem K-1-zik

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) goldberg


goldberg
csendes tag

Lehet.akkor is o a legjobb.

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#4) goldberg


goldberg
csendes tag

Lattad azt a mecset amikor az Igor Vovchanchynt kiutotte?

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#5) Out válasza goldberg (#4) üzenetére


Out
addikt

Valoszinuleg lattam, de nem emlekszem ra. Egyebkent UFC-ben Royce Gracie a legjobb szerintem, ahogy azt a Vale Tudo-t csinalja, kiraly :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) goldberg


goldberg
csendes tag

Egy osztalytarsammal vitazunk szerinted k1-ben lehet foldon fekvot utni?

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#7) Out válasza goldberg (#6) üzenetére


Out
addikt

K-1ben nincs foldharc, mar terdelot se szabad utni....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8) goldberg


goldberg
csendes tag

En is ezt mondom de o azt monja hogy lehet.

Es hogy a Mirko sosem ufc zett


Szerinted?

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#9) Out válasza goldberg (#8) üzenetére


Out
addikt

Ebben en sem vagyok biztos hogy UFC-zett-e valaha, en marcsak K-1bol ismerem.

mod: illetve most hogy visszagondolok, lattam egy filmet ami az edzeseim keszult, es ott gyakorolta a foldharcot is, szal akkor valszeg ufc-zett :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10) goldberg


goldberg
csendes tag

Lehet hogy igazad van ennek utananezek az igor viszont tuti hogy ufc-zik es ot is elegge szeretem foleg a modszereit.;]

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#11) Out válasza goldberg (#10) üzenetére


Out
addikt

nah, most jut eszembe hogy az nem UFC lehetett, hanem MMA. Az en kedvencemet meg nem irtam le, o Alexey Ignashov. Ezt is csak azert irtam, mert mostanaban MMA-zik es lattam az elso kuzdelmet, kb fel perc alatt gyozott :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#12) Mazlee


Mazlee
aktív tag

K1 Max-ban van földharc.

Nekem is az Ignasov a kedvencem, de sajna eléggé kiherélték amikor K1-ből kivették a fejfogást.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#13) Out válasza Mazlee (#12) üzenetére


Out
addikt

hmmm... K-1 Max-ot meg nem lattam tv-ben, ezert nem tudtam, de ha van akkor van :)

azert ha megnezed a meccseket vannak akik igy is fogjak a fejet, csak a biro nem latja mert a tuloldalon all, de pl Bonjasky is szokta fogni :)

mod: lattad te is Ignashov elso MMA meccset? szetterdelte az ellenfelet :D

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14) koxx


koxx
MODERÁTOR

Pár ember összehozott egy ftp-t amin kb 60GB mma, k1 video van. Akit érdekel a címe jelezze.

(#15) Mazlee válasza Out (#13) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Sajna nem.

Engem érdekelne az ftp cim!

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#16) koxx válasza Mazlee (#15) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

mail ment

Nekem Ignashov a kedvencem.

(#17) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

engem is érdekelne az az ftp..:U

(#18) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Köszi!

amugy annak számit ugyhogy jobb privátban :)

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#19) goldberg


goldberg
csendes tag

Engem is erdekel

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#20) koxx


koxx
MODERÁTOR

mailek mentek

(#21) Out válasza Mazlee (#12) üzenetére


Out
addikt

Most jutott eszembe hogy hetvegen lattam a K-1 World Max-ot, de abba nem volt foldharc, tudsz mutatni egy weboldalt ahol a K-1ben van foldharc?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#22) Mazlee válasza Out (#21) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Énis csak a Eurosporton láttam egyszer. akkor mondta a kommentátor hogy ez más meg ilyen meg olyan... de azóta sem mutattak olyat. lehet hogy rájöttek hogy igy ugyan az lenne mint a Bushido és felhagytak vele? passz. ha igy van akkor bocsi!

de volni volt :))

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#23) goldberg


goldberg
csendes tag

mindenkit akit erdekel az ufc! melleslegrol tok kira ufc knock outs videot lehet letolteni.nezzetek meg eleg zsir.

ui.:a Tank kitori az egyik csavo nyakat;]

A potenciális áldozatok szama vegtelen

(#24) mate0217


mate0217
aktív tag

Lenne egy kérdésem ezt magyarországon vetitik és ha igen meik adón????

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#25) Vandit. válasza mate0217 (#24) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem vetítik, de a neten megtalálod, ha ügyes vagy. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#26) mate0217 válasza Vandit. (#25) üzenetére


mate0217
aktív tag

Ja csak azért hittem azt mert a WWE is közvetítik azt gondolta akkor ezt is:DDD

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#27) Egorov


Egorov
aktív tag

Az extreme sport vagy milyen csatornán szokott menni ketrecharc majdnem minden este :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28) Face8814 válasza Egorov (#27) üzenetére


Face8814
őstag

De a Cage Rage közel sem egy szint az UFC-vel.
Utóbbi a szabad stílusú küzdelmek királya.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#29) Integra válasza Face8814 (#28) üzenetére


Integra
titán

az, hogy milyen marketinget építenek fel köré nem jelenti azt, hogy az a király..
ez ugyanakkora blődli mint hogy az f1 az autósportok királya vagy ugyanez a motogp motoroknál...
ezt valami marha kitalálta, aztán mondják jó sokan, mert valaki ezt mondta.
ettől függetlenül az ufc ordas kemény buli és ami nagyon fontos: eladható.
mehetnénk tovább utcai puszta kezes aszfalton történű harcig is, neten akad video róla, szóval...

ufc-t egyébként a dsf közvetít a szabadon fogható műholdas csatornák közül egyedüliként tudomásom szerint, első adás múlt pénteken volt ha jól emlékszem, este 11-kor.
mo-n is fogható, nekem is van.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) Face8814 válasza Integra (#29) üzenetére


Face8814
őstag

Abban igazad van, hogy a marketing nagyon fontos szerepet tölt be, de nyitva az út a többi szervezt előtt is.
Egyébként meg nem véletlen, hogy ha az UFC-ből átruccant valaki a Cage Rage-be az általában elsöprő győzelmet aratott.
A másik meg hogy a tehetséges harcosok is oda mennek ahol a pénz van.
Tehát az UFC-be nem a Cage Rage-be.
Ezzel pedig igazoltam állításom hogy a legjobbak az UFC-ben vannak. :D
Természetesen egy kivétellel, az pedig Fedor Emilianenko! :R A valaha élt legnagyobb! ( azt hiszem ezt a jelzőt nyugodtan használhatom vele kapcsolatban )
Őt szívesen megnézném Amerikában.

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#31) Vandit. válasza Face8814 (#30) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tudom Fedort ki tudná megfogni a mostani UFC élmezőnyből. :F Szerintem senki.
Ő a legnagyobb az én szememben is. :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#32) Face8814 válasza Vandit. (#31) üzenetére


Face8814
őstag

Brock Lesnar talán? De inkább én is azt mondom hogy senki.
Egy pár évvel ezelőtti csúcsformában lévő Chuck Liddell elleni meccsre azért kíváncsi lettem volna!
Vagy egy "korábbi" Randy Coture....? :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#33) Vandit. válasza Face8814 (#32) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tudom Lesnar szerintem képzetlen. Annyi, hogy nagydarab és nyomulva csépel. Randy mecccsről volt szó anno, ha jól tudom, de a pénzben nem tudtak megegyezni azt hiszem. AZ UFC nem akart neki 2 millát fizetni csak 1-et és ezért nem vállalta. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#34) mate0217


mate0217
aktív tag

Lenne egy kérdésem az UFC minek a röviditése???

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#35) Face8814 válasza mate0217 (#34) üzenetére


Face8814
őstag

ultimate fighting championship

Vandit
Lesnar valóban nem a legképzettebb, viszont pont ebben a csépelésben és kiszámíthatatlanságában rejt veszélyt bárkire is. Túl nagy, túl erős....
Egyébként most talán tényleg nincs senki aki megállíthatná a "The Last Emperor"-t. Hihetetlen fickó! :R

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#36) Face8814 válasza Vandit. (#33) üzenetére


Face8814
őstag

Ja, és azt elfelejtettem hogy most ő a UFC Heavyweight Champion! Mármint Lesnar!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#37) Integra válasza mate0217 (#34) üzenetére


Integra
titán

www.ufc.com ?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) Egorov válasza Face8814 (#28) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na én nem vagyok benne nagyon ebben a dologban, én azt hittem a ketrecharc az UFC :)
Na olvasgatok egy kicsit a neten, hogy mi a helyzet ezekkel a dolgokkal. Köszi az infot.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39) Face8814 válasza Integra (#37) üzenetére


Face8814
őstag

Most jutott eszembe, hogy korábban említetted az utcai, kesztyű nélküli harcokat. Asszem a net ( és ezen "szakág" ) egyik leghíresebb figurája Kimbo Slice.
Mint tudjuk kipróbálta magát az UFC-ben. Néhány felhozó meccs után pedig ez történt vele: [link]
Pedig rá mindent lehet mondani, csak azt nem hogy kismiska! :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#40) Integra válasza Face8814 (#39) üzenetére


Integra
titán

heyy de szerencsétlenül jött ez ki kimbonak...
bár bele is szaladt, szóval jogos a győzelem. mondjuk nem ko hanem tko, de nem csorbít a történeten, mert ha a bíróspori nem ugrik oda, akkor kómako lesz a vége..
a kalapácsütés tarkóra azért kemény nagyon, onnan már simán tudtak röpülni a körívesek, mindegyik bika volt..

jut eszembe, a topic címe most vagy 3 kisbetű vagy 3 nagy:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) sammo


sammo
csendes tag

.......

(#42) sammo


sammo
csendes tag

.......

[ Szerkesztve ]

(#43) sammo


sammo
csendes tag

.......

[ Szerkesztve ]

(#44) sammo


sammo
csendes tag

.......

[ Szerkesztve ]

(#45) ImACeltic válasza sammo (#44) üzenetére


ImACeltic
őstag

Helló! :D

Én követem UFC-t, tehát ha van még valaki/vannak még valakik akkor hajrá. Most úgy is van miről beszélni. :DD

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ufc
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.