Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) tiv61us válasza Integra (#2750) üzenetére


tiv61us
őstag

nehez ugy focizni hogy van 3-4 virgon szoke csavo ott elol, oszt teszik-veszik a zsugat

nyerni meg hogyne akartak volna
olyan nincs hoigy most en kimegyek oszt ajol megveretem magam
ez hujeseg
sorry

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#2752) littlelion21


littlelion21
addikt

Hollandia... :O
Ezt nem hiszem el... :W
Miért pont a ruszkiktól?!

Mod:

[ Szerkesztve ]

(#2753) Integra válasza tiv61us (#2751) üzenetére


Integra
titán

nemtom mit akarsz most ezzel:)
egyszerűen nem fociztak, mintha teljesen nem ők lettek volna.
az oroszok meg az első perctől nyomták, mint akiket lelőnek a sajátjai, ha vissza mernek menni a kispadhoz
pofátlanul jól nyomták, ráadásul ezek a suhancok még élvezték is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2754) LOTR válasza Integra (#2736) üzenetére


LOTR
addikt

aki küzdősportol, az ne sírjon ha kiverik a fogait :D;]

One Ring to rule them all

(#2755) Integra válasza LOTR (#2754) üzenetére


Integra
titán

hol olvastad hogy sírok?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2756) LOTR válasza Integra (#2755) üzenetére


LOTR
addikt

valóban sehol, ez csak ilyen szófordulat :D

One Ring to rule them all

(#2757) Integra válasza LOTR (#2756) üzenetére


Integra
titán

különben is van fogvédőm:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2758) tiv61us válasza Integra (#2753) üzenetére


tiv61us
őstag

hat kb ezt akartam monani
aranyigazsag, minden csapat annyit jatszik amennyire haggyak
ha a vedekezessel kell foglalkozni mert jonnek mint az oroszok akkor nehez golt loni
ennyi

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#2759) Lejszi


Lejszi
senior tag

Ma bevág vagy 2-3 gólt Villa és nem a hatralevo meccseken nem kell izgulnia ki elozi meg a golkiralyi cimert folyo versenyben.
Eddig mind a harom csapat aki a legjobb 4 kozott van csoportmasodik volt.
Remelem ma megtorik az átok.

(#2760) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Marco van Basten:

"A játékosaimnak a végére egyszerűen elfogyott minden erejük, amiért nagy kár. Az oroszok jobban játszottak, mint mi és megérdemelten nyertek. Nem nyomaszt, hogy megvertek minket. Jó meccseink voltak a csoportkörben, de ma nem tudtuk ugyanazt a teljesítményt hozni, mint korábban. Azt hittük, ezen az Eb-n sokáig juthatunk, ami sajnos nem sikerült."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2761) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Basszus, eddig minden csoportelső kiesett. Spanyolország. :O Remélem ők kivételek lesznek.

(#2762) peterszky válasza tiv61us (#2749) üzenetére


peterszky
őstag

Ha a helyzetkihasználásukon javítanak, akkor valószínűleg megnyerik az EB-t. Rengeteg helyzetet puskáztak el a hollandok ellen is. A Kolodin bombák nem voltak kispályások, csak néztem, hogyan bír ekkorákat rúgni a labdába.

What else you gonna do on a Saturday?

(#2763) Face8814


Face8814
őstag

Mulatságos, ahogy olvasom az NS fórumát ( nem tudom rászánni magam, hogy írjak is a hülyékkel teletűzdelt oldalra ), és a sok szánalmas hülye gyereket, akiket szinte kategorizálni lehet a megnyilvánulásaik alapján:

1. Elkezd szurkolni egy csapatnak, akik mondjuk 1-2 meccsen jól játszanak, majd amikor kell akkor szépen pofára esnek. Utána természetesen a sok divatszurker szépen elsunnyog. ;]
2. Az előzőből következően a hülye gyerek rátesz még egy lapáttal és elkezd drukkolni annak aki legyőzte a "csapatát", és bizonygatni hogy mekkora rajongója is annak a bizonyos másik csapatnak. :U
3. Aztán vannak a "zsigerből utáló" emberek, akik csak fikázni járnak 1 vagy 2 csapatot az összes topikba, még abba is ami nem is a fociról szól! :DDD
4. Aztán vannak azok akik csak az évekkel ezelőtti sztereotípiákat dadogják, mindegy hogy mi is történik a pályán. ( az angolok csak ívelgetne, az olaszok csak bunkerfocit játszanak, a németek nem technikásak, csak a hollandok játszanak szépen, stb stb stb )
5. És persze ne feledkezzünk meg a vakokról. Akik annyira elvakultan látják a dolgokat, hogy már egy cipőfűzést is kiállítással jutalmaznának színészkedésért! :O

Én továbbra is azt mondom hogy hajrá Olaszország ( már kb vagy 18 éve azt mondom :B ) és történjék bármi - essenek ki a csoportkörből, kapjanak ki a kieséses körben bármikor, vagy egyszerűen csak játszanak szarul - akkor sem fogok más csapatnak szurkolni, hiába szebb, jobb, eredményesebb, vagy csak mert divatirányzat teremtő.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2764) dragonfx


dragonfx
veterán

erre a tegnap estire mit mondjak?..dráma második felvonása. :C
ma jön a 3......olaszok indíts haza!!!! :R

macilaci

spanyol - olasz 3-1

tegnapi gólókat hol találom meg neten videoba?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2765) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Na mivel eddig rendre azok a csapatok vesztettek akiket megtettem, ezért:

macilaci

Spanyolország-Olaszország 1-2

Viva España!

(#2766) peterszky válasza Face8814 (#2763) üzenetére


peterszky
őstag

NS hozzászólás része igazi botrány. Általában 2-3 oldalnál többet nem tudok elolvasni belőle, kivéve ha valamelyik "régi motoros" van ott (pl: Vicente, bárézi vagy Linfordkristi), rajtuk mindig jókat röhögök :D

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2767) Face8814 válasza peterszky (#2766) üzenetére


Face8814
őstag

Baresi mestert már régen láttam az NS-en. Hozzáteszem botrány amit művel, de még mindig jobb mint a sok kis "köpködő" divatmajom. Tőle tudom hogy mire számítsak..... :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2768) RoyalFlush válasza dragonfx (#2764) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[ Itt a cikk végén ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2769) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

macilaci

ESP-ITA 1-2

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2770) zolynet válasza dragonfx (#2764) üzenetére


zolynet
addikt

macilaci:

Spain - Italy 1 - 2

már linkeltem korábban is eme hasznos oldalt: www.goltipp.com

Face8814: na ezek miatt nem olvasok egyes fórumokat

és továbbra is ...

FORZA ITALIA!!!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#2771) zolynet válasza dragonfx (#2764) üzenetére


zolynet
addikt

2x

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#2772) RoyalFlush válasza Lejszi (#2759) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Akik a csoportban megnyomták, csomagolhattak (eddig). Kíváncsi leszek a mai találkozóra.

(#2753) Integra: olyanok voltak tegnap a hollandok, mint egy kifacsart narancs ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2773) Integra válasza tiv61us (#2758) üzenetére


Integra
titán

orosz drukkel lettem a továbbiakra:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2774) copin válasza scorpy02 (#2765) üzenetére


copin
őstag

Ehhez is szerencse kell. :D

(#2775) Carpio válasza Integra (#2702) üzenetére


Carpio
tag

Én pl. az olaszoknak szurkolok. :D

Amúgy a sok holland drukkernek üzenném, hogy a hollandok éppen régi olasz focit játszanak (alá Van Basten), kontrafutball, ha nincs vezetőgól, akkor baj van.
Teljesen megérdemelten jutottak tovább az oroszok. A legdurvább az volt, hogy a hosszabításban a hollandoknak nem volt levegőjük, teljesen készek voltak, pedig ők többet pihenhettek. Más kérdés, hogy a legjobb (szerintem) játékosuk, Robben nem játszott, ki tudja miért.

Ha ma az olaszok jutnak tovább, akkor az oroszok szétfutják - szétsz*vatják őket. Ilyen gyenge (belső) olasz védelmet már régen láttam. A spanyolok viszont meg tudják verni az oroszokat. Bár ezen az EB-n minden lehetséges.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#2776) scorpy02 válasza Carpio (#2775) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Madridista.hu-n azt írják, hogy Robben tegnap lágyéksérülés miatt nem lépett pályára.

(#2777) tiv83us


tiv83us
veterán

No, eddig a golaranyokat szepen eltaltam, csak a nyertest nem :D
Hatha ma...

Macilaci

Spain-Italy 1-2

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2778) copin


copin
őstag

Mielőtt elfelejtem.

macilaci copin

ESP-ITA 4-5

(#2779) Lejszi válasza scorpy02 (#2765) üzenetére


Lejszi
senior tag

minek irod h viva espana, ha ellenuk fogadsz?! :(((
birom az ilyeneket.... :W

(#2780) Lejszi válasza scorpy02 (#2776) üzenetére


Lejszi
senior tag

lehet a nője "ápolta le" elozo este..... :DDD

(#2781) scorpy02 válasza Lejszi (#2779) üzenetére


scorpy02
aktív tag

A kommentem első sorát is eltetszett olvasni? ;]

(#2782) diegho


diegho
nagyúr

olvasgattam kicsit miket írtok. Kicsit szar, hogy most mindenki divatból orosz drukker lett. Már az EB előtt írtam, hogy oroszoknak drukkolok, jó ideje, már az UEFA kupában is ordibáltam mikor agyonverték a Bayer/Bayern-t, de magát az orosz nemzeti válogatottat azóta szeretem mióta Hiddink az edzőjük. Én őt tartom a legjobb szakembernek nemzeti válogatott szinten, Wenger-t pedig csapat szinten. Továbbra is maradok orosz drukker, amíg Hiddink lesz az edzőjük és mivel Arshavin az egyik kedvenc játékosom, ezért szorítok, hogy Wenger megszerezze az Arsenalba :B

(#2783) Lejszi válasza scorpy02 (#2781) üzenetére


Lejszi
senior tag

olvastam, de nem szabad ellenuk tenni ;)

(#2784) copin válasza diegho (#2782) üzenetére


copin
őstag

Wenger? Hiddink? Azért ennyire nem kéne sztárolni ezeket. Egyik rosszabb mint a másik és az elődöntőben repülnek az oroszok haza. Inkább olyanról legyen szó, aki jól végzi a dolgát:

(#2785) LOTR válasza copin (#2784) üzenetére


LOTR
addikt

donkihóte? :D

One Ring to rule them all

(#2786) Lejszi válasza diegho (#2782) üzenetére


Lejszi
senior tag

én nem lettem az (olvast a tegnap esti hsz-eimet), a hollandokat favorizaltam a meccsen, de teny hogy az oroszok jobbak voltak, én csak elismertem ezt. semmi tobb nem volt sőőt....

arshavint szoba hoztak az arsenallal? :Y

(#2787) Lejszi válasza copin (#2784) üzenetére


Lejszi
senior tag

annyit rakod ki ezt a kepet, hogy sztem legyen ez majd az avatarod :DD :DD

(#2788) Drizzt válasza Drizzt (#747) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Macilaci: a 747-es hozzászólásomból nincs benn a csoport tippem, légyszi vidd be, kösz!

És egy új tipp:
német-török:2-3

I am having fun staying poor.

(#2789) scorpy02 válasza Drizzt (#2788) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Törököket most szerintem igen merész dolog megtenni. Az is csoda lesz, ha Fatih Terim 11 embert a pályára tud majd küldeni. :))

Nihat Eb-je véget ért

[...]a támadó a pénteki, horvátok elleni negyeddöntőben lágyéksérülést szenvedett és előreláthatólag hat hétig harcképtelen lesz. Tuncay Sanli, Arda Turan és Emre Asik játékára sárga lapos eltiltás miatt nem számíthat a németek elleni, szerdai elődöntőben. Rajtuk kívül Servet Cetin, Emre Belözoglu, Emre Güngör, Tümer Metin és Ayhan Akman sérüléssel bajlódik. Volkan Demirel kapus kétmeccses eltiltása ellen fellebbezést nyújtottak be a törökök, az ő szerdai szereplése egyelőre még kérdéses.[...]

(#2790) 30z.Samu válasza Face8814 (#2763) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Én továbbra is azt mondom hogy hajrá Olaszország ( már kb vagy 18 éve azt mondom :B ) és történjék bármi"

Én is ezt mondom, csak én Portugáliának drukkoltam az EB-n, sajnos kiestek. :( Nem baj, legközelebb megmutatják. :DDD

Ami a mai meccset illeti: Nem drukkolok egyiknek sem, de ha választani kéne, akkor a spanyolokra voksolnék.

Sic Parvis Magna

(#2791) diegho válasza copin (#2784) üzenetére


diegho
nagyúr

azért hülyeségért te se a szomszédba jársz...

(#2792) peterszky válasza Face8814 (#2767) üzenetére


peterszky
őstag

Igen, ezért is mondom, hogy őket majdhogynem örömmel olvasom :DDD

NS hozzászólás, kiborultam a székből :) :

TomyMU 2008-06-22 10:29:39 #7
de sajnáltam van der Sart...nem miatta ment el a meccs, az oroszok úgy csináltak bolondot a holland védőkból ahogy akartak, ha egy Terry-Ferdinand védőpáros lett volna előtte biztos nem esnek ki..így is neki köszönhetik, hogy nem kaptak több gólt ezen a meccsen

Velasco 2008-06-22 10:33:28 #8
A verhetetlen Terry-Ferdinand védőpáros már a selejtezőben megkapta a magáét az oroszoktól.

:))
(mondjuk azt nem értem, hogyan lehetne Van der Sar előtt a Ferdinand - Terry páros, de ettől függettlenül tetszett a beszólás :) )

mod:
Én meg 21 éve a magyarokért szorítok, igaz, nem volt sok sikerélményem :DDD

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2793) Lejszi válasza peterszky (#2792) üzenetére


Lejszi
senior tag

Velasco 2008-06-22 10:33:28 #8
A verhetetlen Terry-Ferdinand védőpáros már a selejtezőben megkapta a magáét az oroszoktól.

Jéééézusom!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#2794) zed1983


zed1983
őstag

Hol vannak? a 100%-os csapatok?? nem tanulták még meg? Hogy mindig csak annyit kell focizni, hogy tovább menjenek...

Portugál, Holland, Horvát....PÁPÁ!!!

De ma nem féltem az olaszokat se, csak NEM szeretném azt hallani, hogy szerencséjük volt megint, mert aki ezt mondja mehet a levesbe, vagy áztassa szemeit a Portugálokkal, hollandokkal, vagy éppen akinek eddig szurkolt, mert az már mind oda van...

Azokat sem birom aki most ennek szurkolok most annak mert a másik kiesett..

Hajrá ITALY... VB után EB!

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2795) Drizzt válasza scorpy02 (#2789) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sebaj, a lényeg: A dürüm döner nevében meg kell oldaniuk. :)
Erről az apróságról van szó. :)

I am having fun staying poor.

(#2796) L|zsidoboz válasza zed1983 (#2794) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Azt ne mondd, hogy baj, ha valaki csoportelső... :U
Portugália amúgy nem is volt 100%-os, mégis kiesett.

Good to be good, but better to be lucky.

(#2797) Memphysto


Memphysto
tag

macilaci

ESP-ITA 2-3

(#2798) zed1983 válasza L|zsidoboz (#2796) üzenetére


zed1983
őstag

Nem baj!

Csak annyit focizzanak ami elég...olaszok lehet döntősek lesznek..ki tudja, most az a divat, hogy az esélytelenebb jut tovább

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2799) copin válasza zed1983 (#2798) üzenetére


copin
őstag

Olyan csapatnál, ahol a B válogatott játszott a múlt héten, ott nem lehet fáradtságra hivatkozni.
3 eset már divat? :F

(#2800) copin


copin
őstag

Roberto Donadoni:
„Nyugodt vagyok és a csapatot is próbálom feszültség mentesen tartani. Tudom, hogy nagy elszántságra és hitre van szüksége a srácoknak ma este. Sok idő telt el amióta utoljára játszottunk egymás ellen. A négy hónappal ezelőtti barátságos mérkőzés az egy más dolog. A spanyolok fizikailag gyengébbek, viszont gyorsabb játékosaik vannak, mint a franciáknak, ez pedig nehézségeket okozhat nekünk. Az, hogy ki szerzi a gólt, nem nagyon érdekel, amíg nyerünk.”
:R

Fernando Alonso:
„Biztos vagyok benne, hogy 2-0-ra fogunk győzni, David Villa góljaival. A spanyoloknak több tehetséges játékosuk van, és jobban játszanak. Jobb formát mutatnak, fiatalabbak. Támadásban pedig szenzációsak. Az olaszok nagyon bátrak, de leginkább szerencsések. A fontos pillanatokban mindig nagy szerencséjük van. Ez most is megtörtént a románok ellen. Ha Mutu nem hagyja ki a tizenegyest, most Románia lenne az ellenfelünk. Amennyiben a mai egy normál meccs lesz, Spanyolország győzni fog. Mit értek az alatt, hogy normál? Egyszerű. Olasz szerencse nélküli meccs…”
:D

Forrás: madridista.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.