Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Túltöltés ??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21) hamyka


hamyka
senior tag

Szép jó estét!!

Huuh, nagy nehezen ide találtam :D

Amiért ide írok:

Van nekem itthon tecxus 1100 milliamperes ill MINWA 700 milliamperes tölthető elemeim illetve egy MW 8168 GS gyors töltöm, meg van univerzális akku töltöm is, típusa: MW 398 GS

tudom nem a legjobb cuccok.....

és olyan problémám van a tecxus elemmel hogy nemrég olyat kezdett el csinálni hogy állásában lemerül, pedig 2 hétig bírni szokta kb, és szeretnék sokkal jobb cuccot venni......

És érdekelne hogy melyiket ajánlanátok :)

Kicsit off:

Ismeri itt valaki Subtussterramot?? megvolt az emailcíme de elfelejtettem ha valaki megtudná írni jó lenne, ha valaki tudja írja meg nekem privibe előre is köszyke

On:

Olvastam erről az eneloop vagy milyen tölthető elemről, állítólag a Sanyo gyártsa és állítólag megőrzi a feltöltöttséget is, van ahol azt írják: 1000x feltölthető, és van aki azt állítsa hogy: 1500x is feltölthető.......

ill láttam 1 ilyet is a neten:

Energizer Extreme PreCharged 800mAh AAA 2 darabos akkucsomag asszem 2390 ft a 2 db

ja, majd elfelejtettem:

vezeték nélküli egerem van és egyszerre 2 elemet eszik és eléggé nagy az étvágya.......

remélem tudtok nekem segíteni!!

Ill Subtusterram szerint a legeslegjobb elem a Tenergy, tudom elég nehéz beszerezzni mivel külföldi cégről van szó, nem tudom az ő akksijuk milyen hogy meg jegyzi-e a feltöltöttséget vagy sem....

meg ugye lehet kapni Energizer, (mint írtam is) meg Duracell stb márkájú tölthető elemeket is....

Ha esetleg van itt valaki aki csinált már tesztet a különbnél- különböző fajtájú elemekkel tesztet kérem ossza meg velem is :)

Úgy ajánljatok elemet meg töltöt (ill vegyük úgy) hogy nem számít mennyibe kerül :)

Köszönöm a figyelmet!!

Írjatok és üdv: Hamyka :)

Ui:

Beszerzési helyeket is írjatok :D

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Túltöltés ??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.