Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 12:00:40

LOGOUT.hu

Tőzsde és gazdaság:
Hasznos információk az összefoglalóban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9096) Dare2Live válasza Ixion77 (#9094) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem metanal a metauniverzum vitte végtelen menyiségben a pénzt ehez képest a VR "quest" vonal még akár 0ban is lehet. A hogy gondolták, hogy az emberek beülnek a metauniverzumukba azt máig se értettem.
btw a meta, instagram, tiktok... vonalon a cégek egyik nagy gondja, hogy a szabályozó hatóságok kezdik felismerni, hogy legalább gyerek vonalon 16-18...év alatt tiltani kéne mert erősen káros, nagyon nem kéne....

IBM szvsz az a cég ami 40éve volt amikor kihagyták a "DOS" ziccert. Átaludták az AWS cloud elejét, 2008ban!!! mondta Palmisano (ceo), hogy a cloud nem lesz tényező enterprise vonalon :Y . Aztán jaj baj van és 2013ban softlayer. A Red Hat stratégia amennyire látom kimerült a megemeljük az árakat 15-25%al a hibrid cloud vonal nem megy eléggé. Az on premise és hozzá köthető SW vonal az még mindig megy és a Kyndryl leválasztása is zseniális húzás volt (pl RHra felvett nem kevés hitelt megörökli a leválasztott cég miközben RH marad IBMnél, IBM tudja fix szerződések vannak de licenszek árait megemeli)

NV P/Eje nekem értelmezhetetlen a konkurencia pedig ~összefogva már a nyomában.

AAPLnek kellene egy új termék különben nőni érdemben nem fog tudni, a 3D vonal egyelőre drága és béta.
GOOGról pedig IBM jut eszembe rengeteg kiagyott lehetőség. (De persze még mindig messze jobb mint IBM.)

Nah kicsit pár gondolat kicsúszott.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.