Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd 4x iró. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) passziva


passziva
tag

Hello!



16+Áfa-ért arulják ezt a dvdirot. azthiszem 5112 a szama.

Milyen ez az iro, hallott mar valaki rola, miert ilyen olcso a tobbihez kepest?

A dvdirokkal cd-t is lehet irni, vagy ahhoz cdiro kell mindenkepp?


koszonom a valaszokat!

p.

''Törődni csak tettekkel lehet''

(#2) bumper válasza passziva (#1) üzenetére


bumper
senior tag

Nem-nem, bármelyik Dvd-íróval tudsz CD-t is írni. Ez tuti.
A bruttó 20-as nagyon ócsónak tűnik. Én nem hallottam még róla, de szerintem semmiképp se vedd meg, amíg nem győződsz meg arról, hogy ált. nem problémás ez a típus.

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

nekünk ilyen van és eddig semmi gond nem volt vele, sőt ennek a 2x-es elődje is volt, ez is gond nélkül ment, minden lezünket olvassák az asztali DVD-k :D

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) hazard válasza passziva (#1) üzenetére


hazard
csendes tag

Ezt használom egy pár hónapja, és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert a Nero6-tal párban profin dolgozik. Sokféle cd-vel etetem, de még mindegyiket ''bevette'' és nem rontott egyet sem. A dvd-lemezekre hárklis, de még a leggagyibbakat is megírta, igaz csak 1x-es sebességgel. 95%-ban Verbatim-R 2x-t írok vele, eddig mindössze 2-t rontott el, de ebből 1 tuti lemezhiba volt. RAM-ot még nem írtam vele, így e téren tapasztalatom nincs.
Talán azért ilyen ''olcsó'', mert csak minuszos.

Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

(#5) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Szerintem vedd meg ha gari van rajta akkor úgy is mind1, ha elromlik visszaviszed, de szerintem a 4*DVD-írók elég yok már

(#6) Sundesz


Sundesz
őstag

Hi ALL!!

Nem szorosan vág a témába, de van egy problémám! Van nekem egy Toshiba SD-R5002-es írom, de az istenért sem akar beolvasni semmit(meg persze írni se)!! Csak zölden villog másodpercenként egészen addig, amíg ki nem kapcsolom! A CD-t ki se lehet ilyenkor venni! Egyébként eddig jól működött! Lehet, hogy a táp miatt van??(300W)

PLS HELP!!!!!!!!!!!

[Szerkesztve]

Hörcsög Powa'

(#7) passziva


passziva
tag

Koszonom a valaszokat!

Szoval megveheto, de csak minuszos lemezt lehet irni vele.
Ugy tudom azt hasznaljak az asztali olvasok felenk nem?
Vagy, ha nem tudok plusszost irni, lehet, hogy a Thomdon asztali dvdm nem fogja lejatszani?
Hogy lehet megtudni, hogy a nyavajas kis asztali olvaso milyen formatumot ismer?
Milyen arban vannak az irhato dvdlemezek?
Mennyi ido kiirni egy dvd formatumba konvertalt Hi8-as filmet?
Egyaltalan milyen hardver kell ehhez (konvertalashoz, kiirashoz)? (kulso usb boxos digitalizalasra gondoltam: AVD Xpress DVD-vel kb br. 35).


koszi!


p.

''Törődni csak tettekkel lehet''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd 4x iró. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.