Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:22:32

LOGOUT.hu

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) szallasi007 válasza he7edik. (#50) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát nagyjából amiket eddig láttam videókat és leírásokat mindenki attól retteg hogy u.a. mint a Division csak mehikó köntösbe (Division ha RPG akkor az bár a Role Play része nekem hiányzik belőle ;] azért meg mert szintet lépsz egy játékba még nem lesz RPG szerintem ).

Egyébként most visszanéztem a rendkívül sok hozzászólásom de nem látom hogy bárhol RPG-hez hasonlítanám a játékot.

(nem hiszem hogy pont a karakterfejlődést hagyták volna ki ebből)

(#52) he7edik. válasza szallasi007 (#51) üzenetére


he7edik.
addikt

Játszottál te már GR játékkal?

Égő szöveg a flém vázon

(#53) szallasi007 válasza he7edik. (#52) üzenetére


szallasi007
őstag

Te olvasni tudsz?

Nem, nem játszottam szerencsére egyik rész sincs meg és mivel még csak hallottam róla gondoltam okoskodok..... Jó ég ember :(

[ Szerkesztve ]

(#54) k-adi válasza szallasi007 (#53) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem ez a Wildlands egy sandboxos Future Soldier lesz kb.

[ Szerkesztve ]

(#55) he7edik. válasza szallasi007 (#53) üzenetére


he7edik.
addikt

Hagyjuk :O

Égő szöveg a flém vázon

(#56) szallasi007 válasza k-adi (#54) üzenetére


szallasi007
őstag

Este kiderül

(#57) oriic válasza k-adi (#54) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem egeszen, kozelebb van inkabb Divisonhoz. Komplett mozgasokat, asseteket vettek at onnan, itt annyi plusz van, hogy lehet FPS modban celozni, meg van jarmuvezetes is.

Live-Die-Respawn

(#58) westlake


westlake
félisten

Most kaptam mailt, hogy csatlakozzak az október 26-án kezdődő technikai teszhez. :P

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#59) szallasi007


szallasi007
őstag

Na hát 2 óra tapasztalatából mondom, hogy ez hosszabb lesz mint a Division (bár nem az tudom én és teljesen más a két stílus ;) ) és talán nem is lesz annyira repetatív, farm ahol élünk lesz benne de itt más célja lesz mint a division-ben

van benne újítás a régi Ghostokhoz képest, több is de nem spoilerezem el

grafika: i7 tunning nélkül, 16 gb ram 1070-el minden maxon 2k felbontáson GSync mellett saját belső benchmarkal mérve hozza a mafia 3 fps számát - ha vki nem érti mit mondok fáradjon át a mafia 3 topikba
mivel nem tudom az nda mit is tilt pontosan ezért azt tudom mondani, hogy a grafika bizonyos körülmények között rendkívül szép viszont vannak nevetségesen csúnya részek illetve még bugos jónéhány helyen

jelenleg a játék coop része bugos NAT status error van néhány játékos ezért nem tud csapatban játszani, ubi keresi a megoldást addig lehet mókázni single-ben

a karaktergenerálást viszont továbbfejlesztették a divisionhöz képest - részletesebb

járművek: hát ezen még reszelni kell, de gyakorlatilag bármit! vezethetsz

AI: hát a botok nem túl okosak egyik oldalon sem

irányítás: ipari bugos nálam, a billentyűkiosztás menet közben elvándorolt vmi extrémre. a bot csapattagokat nem tudom hogy lehet rendesen irányítani de még nem működnek együtt olyan "folyamatosan" mint a régebbi részekben. vagy nyomják a yolo rusht vagy nézik az nmy-t azok meg őket kb 1 méterről

Nem lesz ez rossz szerintem de most nem rendelem elő státuszba van, ha majd 1-2 hónap múlva lesz megint teszt és látom a javulást akkor bármi lehet

(#60) sittes79


sittes79
addikt

Van még 2 meghívóm a tech test-re ha vkit érdekel,írjon privit.

(#61) he7edik. válasza szallasi007 (#59) üzenetére


he7edik.
addikt

:R

Égő szöveg a flém vázon

(#62) Dendytv válasza szallasi007 (#59) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszönjük a részletes beszámolót :) Reméljük jó lesz!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#63) szallasi007


szallasi007
őstag

Írnék részletesebben is csak nem tudom szabad e :(

(#64) oriic válasza szallasi007 (#63) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#65) szallasi007 válasza oriic (#64) üzenetére


szallasi007
őstag

Megkaptad egyébként az invet? Ha nem akkor az is bugos azért nem - ubi fórumon szidják is őket :(

(#66) oriic válasza szallasi007 (#65) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, de nem is számít, PC-re szól a meghívás. Azért köszönöm szépen értélekelem a dolgot. :R

Én amúgy pár hónapja már heti 3 órát játszok vele Xbox-on (fizetős béta teszter vagyok), csak nálunk még szigorúbb NDA van, konkrétan olyan szerződést írtam alá ami pénzbüntetést ígér ha írok a játékról részleteket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67) szallasi007 válasza oriic (#66) üzenetére


szallasi007
őstag

Jaaaa :) akkor te legalább látod a változást (már ha van)

(#68) oriic válasza szallasi007 (#67) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akad azért, az első verzióknál millió bug volt még, meg a textúrák sem voltak véglegesek.

Egyébként örültem volna ha összejön a meghívó mert így huzamosabb ideig tolhattam volna, a mi tesztünk az mindig hetente/kéthetente egy pár óra.

Live-Die-Respawn

(#69) morfondőr


morfondőr
őstag

Aki jönne egy kis coop-ra jelöljön uplayen! Aláírásomban a név.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#70) szallasi007 válasza oriic (#68) üzenetére


szallasi007
őstag

Este megnézem hátha csak bugos volt a dolog és meg tudlak hívni, mondjuk ha pc exkluzív és te one-on tolod akkor lehet az a baj, bár a meghívó meg kellett volna érkezzen.

Viszont az egyik srácnak akinek elment tud is játszani viszont folyamat offlinenak látszik még játék közben is így pl vele nem tudunk együtt játszani :( remélem ubi ma holnap javítja a hibát

[ Szerkesztve ]

(#71) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Nálam "ha csak egy Division" lesz ebben a környezetben.. már akkor nagyon boldog leszek. :)

Grafika tudja kb azt a színvonalat? Írtátok h van ahol szép, van ahol annyira nem.

(#72) szallasi007 válasza VincentVG (#71) üzenetére


szallasi007
őstag

Mivel ez egy technikai teszt állapot előfordul hogy a grafika nem úgy működik ahogy kellene, gondolom javítják.

Én néhány óra játék után azt mondom hogy jobb lesz mint a Division.

(#73) he7edik. válasza VincentVG (#71) üzenetére


he7edik.
addikt

A Divisionnak szebb a grafikája mondjuk jóval újabb engine hajtja de ezzel sincs semmi probléma nekem bőven megfelel. Viszont egyenlőre borzalmas a gépigénye egy GTX980-al sem képes fix 40FPS-t produkálni custom beállítások mellett.

Égő szöveg a flém vázon

(#74) he7edik.


he7edik.
addikt

Eddig bejön a játék amolyan FC3-ba oltott Ghost Recon. grafika nem rossz bár nem egy Division de korrekt.

Égő szöveg a flém vázon

(#75) Dendytv


Dendytv
senior tag

[Nyílt BETA Várható...nem is olyan sokára]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#76) VincentVG válasza Dendytv (#75) üzenetére


VincentVG
aktív tag

hopp ez a trailer azért eléggé oké!! :)

(#77) Dendytv válasza VincentVG (#76) üzenetére


Dendytv
senior tag

Reméljük a játék is az lesz :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#78) VincentVG válasza Dendytv (#77) üzenetére


VincentVG
aktív tag

nekem ha a division környékén lesz csak ezzel a környezettel, akkor nagyon elégedett leszek! :)

bár a mafia 3 óta az előrendelésben nem gondolkozok..

(#79) he7edik. válasza VincentVG (#78) üzenetére


he7edik.
addikt

Háááát...Dél-Amerika nincs kimondottan Manhattan környékén ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#80) VincentVG válasza he7edik. (#79) üzenetére


VincentVG
aktív tag

:) nincs az annyira messze manhattan-től :)

legalábbis közelebb mint hozzánk.

[ Szerkesztve ]

(#81) he7edik. válasza VincentVG (#80) üzenetére


he7edik.
addikt

Azért a Division szebb játék jóval, csak szarabb is jóval.

Égő szöveg a flém vázon

(#82) myckey válasza Dendytv (#75) üzenetére


myckey
veterán

Erre benevezek, mindig is szerettem a Ghost Reconokat.

Remélem jó lesz a hangulat.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#83) Dendytv válasza myckey (#82) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szerintem jó lesz !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#84) VincentVG válasza he7edik. (#81) üzenetére


VincentVG
aktív tag

tudom h régebbi engine, de nekem a videok alapján nem tűnik sokkal rosszabbnak.

division-ben voltak nagyon szép részek, de pl. a szürkület + néhány fényviszony kicsit gyengébb volt.
(nem a ghost recon-nál, hanem "magához" képest)

na mindegy majd meglátjuk bétában... youtube videoknak nem hiszünk :)

(#85) akoska07


akoska07
nagyúr

Szvsz a legjobb co-op játék lesz.

Én már alig várom,hogy kipróbálhassam.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86) Dendytv


Dendytv
senior tag

[uj gameplay]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#87) VincentVG válasza Dendytv (#86) üzenetére


VincentVG
aktív tag

hol itt az új gameplay?? :)

(#88) ScomComputer válasza VincentVG (#87) üzenetére


ScomComputer
veterán

Neki új.... :DDD

(#89) Dendytv válasza VincentVG (#87) üzenetére


Dendytv
senior tag

Sorry csak melóban voltam és félre írás :) De új video mai játékkal foglakozik :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#90) morfondőr


morfondőr
őstag

Beta regisztráció!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#91) k-adi válasza morfondőr (#90) üzenetére


k-adi
nagyúr

kösz.. én beregeltem, hátha.

mettől meddig lenne, azt lehet már tudni? a hivatalos oldalon nem sok infót találtam (coming soon..)

[ Szerkesztve ]

(#92) DokiBaxxi válasza morfondőr (#90) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na én is beregeltem, remélem bekerülök... Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez vajon olyan lesz-e mint amilyennek a Division eredetileg akartam (taktikai shooter) :)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#93) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na ez jó, nem enged be Log-in-olni....azt írja rossz a felhasználó név vagy a passw....közben meg ezzel tolom a FC Primalt meg a többi gamet.......jó ez az UBI.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94) k-adi válasza DokiBaxxi (#92) üzenetére


k-adi
nagyúr

dehát Yen minek géppuskal? :DDD

(#95) DokiBaxxi válasza k-adi (#94) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Valamivel meg kell szilárdítani a Szövetség helyzetét :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#96) westlake


westlake
félisten

Free Beta
(megint)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#97) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Nekem sem sikerült be reg elni bétára, de majd nekifutok mégegyszer.

kicsit más.

Watch Dogs 2 után bevallom aggódom a grafika miatt. Videókon jól nézett ki eddig mind2 (GR Wildlands és a WD2 is) viszont tesztelve a WD nekem nem éri el a Division szintjét sem..

Már csak ezért is nagyon szeretném béta tesztelni.
Azt meg végképp nem értem akik szerint semmi gond sincs a watch dogs grafikájával..

(#98) szallasi007 válasza VincentVG (#97) üzenetére


szallasi007
őstag

Pre alfa vagy mi teszter voltam, voltak bugok de amikor elkezdett szakadni az eső és mindenhol mocsaras saras lett a táj akkor olyan brutál volt a grafika már a korai fázisban is hogy ihajj.
Száraz időben azért nem volt ennyire durva, de azt a fejlesztők is megírták hogy a grafikán még csiszolni kell.

(#99) akoska07 válasza szallasi007 (#98) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jó lesz az,ha már pre alfában is volt ihajj.

Dec 6.-i feltöltés.
GHOST RECON WILDLANDS Single Player Gameplay Walkthrough (PS4/XBOX ONE/PC) 2017

A videó minősége csak nálam rossz 1440p monitoron ? :U

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#100) szallasi007 válasza akoska07 (#99) üzenetére


szallasi007
őstag

Nézem a videót de nálam is (retek ronda) mintha direkt lenne elmosva minden kinézete van vagy 640*480-ba sikerült rögzíteni?

Pre alpha alatt csúnya büntetést vont volna maga után egy ilyen videó, remélem a grafika javítását nem azzal oldották meg hogy ilyenné tették mert akkor ezt kihagyom.

Sajnos nem beszélek egyáltalán németül, nagyjából miről van szó a videóban?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.