Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:22:32

LOGOUT.hu

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány év szünet után az idei E3-on az Ubisoft bejelentette, hogy a Future Soldier után ismét érkezik egy nagygépes Ghost Recon rész, amely a Wildlands címet kapta. Az új epizód némileg különbözni fog a korábbiaktól, ugyanis egy teljesen szabad, és nyílt világot kapnak az érdeklődők, ráadásul ez a rész lesz a hírek szerint a legélethűbb az eddigiek közül.

Megjelenés: 2016.
Célplatformok: PC, PlayStation 4, Xbox One

Trailerek:

E3 trailer
Dive into the World of Ghost Recon Wildlands
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - GR Intel: Community Workshop [EUROPE]
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Accolade Trailer
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - Intel: Authenticity [EUROPE]

Live-Die-Respawn

(#2) he7edik.


he7edik.
addikt

Gondolom a WD Disrupt motorja lesz alatta.

Égő szöveg a flém vázon

(#3) melega válasza oriic (#1) üzenetére


melega
őstag

Jövőre a legújabb ACre gyűjtök, és ha nem fog tetszeni ezt veszem meg, mivel ez is egy élethű nyiltvilágú játék. Ezzel visszanyerheti az Ubisoft a vásárlók bizalmát.
Ami tetszik a trailerben van benne autós üldözés, krosszmotorozás, motorcsónakozás, kocsis üldözések ejtőernyőzés, bunyó.

(#4) he7edik. válasza melega (#3) üzenetére


he7edik.
addikt

A jövőre az 2016-ot vagy 2017-et jelenti nálad?

Égő szöveg a flém vázon

(#5) melega válasza he7edik. (#4) üzenetére


melega
őstag

2017-et.

(#6) he7edik. válasza melega (#5) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó mert idén nem lesz AC

Égő szöveg a flém vázon

(#7) k-adi válasza he7edik. (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nemár :(

(#8) k-adi


k-adi
nagyúr

(#9) #66917888 válasza k-adi (#8) üzenetére


#66917888
törölt tag

Engem megvett kilóra, csak aztán nehogy pofáraesés legyen ebből is....Bár csak tanulnak valamit az UBI-nál.

(#10) k-adi válasza #66917888 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahogy gondoltam, ez másik 3 játékossal lesz jó igazán, félek az AI fos lesz ilyen mértékű csapatjátékhoz :DDD

amúgy a gameplay videóban lehet látni, hogy az AI látótávolsága elég kicsire le lett véve... anno ghost recon advanced warfighter-ben kilométerekről kiszúrtak és osztották a fejeseket :B

(#11) #66917888 válasza k-adi (#10) üzenetére


#66917888
törölt tag

No igen az AI....:D attól lehet félni. Sőt 1-2 jómadártól.is lehet majd, pláne ha kicsitt agresszívabb fajtából van :D

(#12) Volfram42


Volfram42
senior tag

Ha nem lenne mindenki feje felett egy hatalmas jel akkor szerintem már most előrendelém. Így viszont nagyon meg fogom gondolni a vételt. Pedig ezt leszámítva elég minimál a hud szerencsére.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13) Dendytv


Dendytv
senior tag

[link]
3-új Videó a játékról :) de sajna nagyon ronda :(( remélem csak azért mert félkész ! :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#14) he7edik. válasza Dendytv (#13) üzenetére


he7edik.
addikt

Botrányosan néz ki a gamplayeken a játék. Az AI-ről és a fizikáról nem is beszélve.

Égő szöveg a flém vázon

(#15) Dendytv válasza he7edik. (#14) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ettől tartok én is :O

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#16) k-adi válasza he7edik. (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez még alfa volt nem??

(#17) he7edik. válasza k-adi (#16) üzenetére


he7edik.
addikt

Akkor ne mutogassák ezt a buildet mert csak megrémítik vele a játékosokat.

Égő szöveg a flém vázon

(#18) k-adi válasza he7edik. (#17) üzenetére


k-adi
nagyúr

WatchDogs-nál pont fordítva csinálták.. ott egy szép build-et mutattak.........

.......hogy nektek semmi nem jó :DDD ;] ;] ;] ;] ;]

(#19) Bad Pritt válasza he7edik. (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lesz szebb, ebben a motorban (AnvilNext) ennyi van. Ősöreg technológia, abszolút nem 2016-ba való, a fizikája mindig is botrány volt, ráadásul normális hitbox sincs hozzá. Mást nem tudok írni, vártam ezt a játékot, de így... rip.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) Dendytv válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


Dendytv
senior tag

Single-player lesz benne ? vagy ez is olyan lesz mint a The Division szóval csak multy ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#21) k-adi válasza Dendytv (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

szángler plájer lesssz bene... de már vagy 40x leírtuk, elmondták, levideózták, kiposztolták

(#22) Bad Pritt válasza Dendytv (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A jelenlegi játékmenet videók alapján a single ugyanazt nyújtja, mint a multi, csak AI társakkal. Esetleg (remélem) be lehet majd állítani, hogy hány társat kapjunk, milyenek legyenek, ilyesmik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) he7edik.


he7edik.
addikt

Ezen az xbox one videón annyira nem is csúf a játék

Égő szöveg a flém vázon

(#24) k-adi válasza he7edik. (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem csúf, csak 2017-ben mikor megjelenik ez kevés már!! :C

(#25) Dendytv válasza he7edik. (#23) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hogyha jó látom az FPS-szám is kb 30-ba van redukálva ! és ez így tényleg ronda :O

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#26) he7edik. válasza Dendytv (#25) üzenetére


he7edik.
addikt

Konzolon mit gondoltál mennyi lesz?

Égő szöveg a flém vázon

(#27) Dendytv válasza he7edik. (#26) üzenetére


Dendytv
senior tag

De ahoz képest is ronda !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#28) VincentVG válasza Dendytv (#27) üzenetére


VincentVG
aktív tag

azért nem olyan ronda ez..

Division-t szintjét azért hozza nem?? (ugyanaz a motor? (kérdés) )

[ Szerkesztve ]

(#29) he7edik. válasza VincentVG (#28) üzenetére


he7edik.
addikt

Dehogy is ez egy ezer éves engine.

Égő szöveg a flém vázon

(#30) VincentVG válasza he7edik. (#29) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Adott sorozatnál hogy hogy nem a latest engine-t használják? Ennyivel előbb kezdték fejleszteni?

(#31) k-adi válasza VincentVG (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát nem tegnap kezdték :D ha jól tudom 2014 óta csinálják "komolyabban"

(#32) Dendytv


Dendytv
senior tag

Szerintem nagy hülyeség ilyan Engin-t elő venni !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#33) he7edik.


he7edik.
addikt

Új tréler

Égő szöveg a flém vázon

(#34) Dendytv válasza he7edik. (#33) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hát az a Ghili Suite az :Y :Y nekem nagyon bejön. Na hátbreméljük, hogy nem lesz bukás :) ;)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#35) VincentVG válasza he7edik. (#33) üzenetére


VincentVG
aktív tag

yess. ha kb azt tudja majd mint a Division akkor engem megvettek. 50-60 órára biztos..

(#36) he7edik.


he7edik.
addikt

Az új játékmenet videó igen csak bejövős: LINK

Égő szöveg a flém vázon

(#37) wjbhbdux válasza he7edik. (#36) üzenetére


wjbhbdux
veterán

hírtelen Metal Gear Solid klónná vált a játék, ez a javára válhat :K

/s

(#38) he7edik. válasza wjbhbdux (#37) üzenetére


he7edik.
addikt

Szerintem eddig is ilyen volt a játékmenet csak nem volt kész ennyire a játék. Az MGS klón kifejezés kicsit erős erre a játékmenetre.

Égő szöveg a flém vázon

(#39) k-adi válasza wjbhbdux (#37) üzenetére


k-adi
nagyúr

GR alapvetően sem rambózásról szólt....... ;)

(#40) Dendytv


Dendytv
senior tag

Az eső cseppek a fegyvereken egész jól néznek ki ! Ez mind szép és jól nêz ki de remélem azt, hogy majd a gép által írányitott társakal sem lesz különösebb gigszer ! :C De addig is várjuk előszeretettel

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#41) k-adi válasza Dendytv (#40) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha jól értettem akkor visszatér a sync-shot az AI társaknál, ami szuper

(#42) Dendytv válasza k-adi (#41) üzenetére


Dendytv
senior tag

Akkor engem eddig meg vettek,a grafika annyira sem foglakoztat igaz hogy szidtam de akkor is :) ha a halife life 1 mai napig Best-em akkor gondolom ennek a grafojával sem lesz gondom

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#43) he7edik.


he7edik.
addikt

MEET THE GHOSTS | PART 1

Égő szöveg a flém vázon

(#44) szallasi007


szallasi007
őstag

Nézzétek a levelesládát hátha ti is így jártok:

(#45) k-adi válasza szallasi007 (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

na majd mesélj :)

(#46) szallasi007 válasza k-adi (#45) üzenetére


szallasi007
őstag

hát de nem szabad ;)

majd ködösen de leírom a tapasztalatokat, bár Divisionért is oda voltam aztán szerintem 2 hónapja be se léptem :D

(#47) k-adi válasza szallasi007 (#46) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tudom, tudom NDA meg minden hülyeség..... ;]

Divison nálam a BETA-nál halt meg kb... Örültem neki, hogy tudtam bétázni mert pont jó volt arra, hogy lássam: ez nekem nem kell :D

(#48) szallasi007 válasza k-adi (#47) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát nem akarlak elszomorítani de akkor ez sem fog bejönni.
Ha nem csapatba tolod akkor unalmas farmolni, a Division és szerintem ez is az lesz = farm ahol élünk. Márpedig farmolni nem sokan szeretnek pláne nem egyedül, Division is azért kopott el mert sok a csaló pvpbe, meg mert farmolni kell (meg kicsi a map :D )
Mondjuk elvileg ez sokkal nagyobb terület lesz talán változatosabb küldetésekkel, de majd kódolva leírom a tapasztalatokat ;)

[ Szerkesztve ]

(#49) k-adi válasza szallasi007 (#48) üzenetére


k-adi
nagyúr

farm ahol élünk :DDD

A Wildlands-nak azért van jobb esélye, mert lesz mellettem még 3 AI. A korábbi GR részeket mind végigvittem, ez se fog kimaradni valószínűleg...

(#50) he7edik. válasza szallasi007 (#48) üzenetére


he7edik.
addikt

Mi köze ennek a játéknak egy RPG-hez?

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.