Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:22:32

LOGOUT.hu

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Kotomicuki válasza spleenszuru (#4200) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A tier szint indul 50-ről és visszafelé számol, ahogy gyűjlik benne az XP...
Ha nem mod-dolja meg vmi az alapjátékot, akkor ott lvl 30-nál befejeződik a "normál mód" és át lehet lépni tier-be - oda-vissza, bármikor.
Ha túl kemény a(z adott) tier (szint) - itt is vannak nehézségi fokozatok a szintek előrehaladtával, pedig má' nagyon nem kellenének bele... - , akkor vissza lehet térni a normál nehézségi szintek bármelyikéhez.

"Remélem", a jövőben a paragon szintek és a hasonló ...-k bevezetéséről sem feledkezik meg az ubi... :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4202) macilaci78 válasza Kotomicuki (#4201) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tier 25-30 közt járok, kb az első találatba belehalok. :W ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4203) spleenszuru válasza Kotomicuki (#4201) üzenetére


spleenszuru
őstag

Akkor lehet majd kipróbálom, aztán ha úgyis szabadon kapcsolható, max kilövöm.
Persze majd ezt is csak ha minden skillem maxoltam.

Btw, 41 óra kellett ,hogy rájöjjek, a társaim is csajjá tudom változtatni. :DDD
Mivel 2 vállalható női arc van csak, így 2-2 arányban operál mostmár a kis csapat, Midas csajszi lett.

Malaka!

(#4204) rup1u5 válasza spleenszuru (#4203) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:Y Ez nekem új!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4205) spleenszuru válasza rup1u5 (#4204) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ráadásul a hangját is tök jól eltalálták, nekem tetszik, mondjuk azt a mainhez is jót találtak. :)

Malaka!

(#4206) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Ez a terület gyönyörű bakker, nehéz lesz elhagyni. :D :O

Malaka!

(#4207) xFreex válasza spleenszuru (#4206) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kinek mi. Nekem Caimanes volt ilyen de volt más terület is ahol szerettem elidőzni a tájat nézve.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4208) rup1u5 válasza spleenszuru (#4206) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Vannak szép helyek benne az biztos! :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4209) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na itt viszont nem tudom mégis mi a francra gondoltak a fejlesztők..
Kb. lehetetlen ezt megcsinálni, patrol állandóan jön hiába próbálnék lopakodni, aztán bent is elfogyhatatlan mennyiségű katona van.
Nyilván a jammerek is olyan helyen vannak, hogy hozzáférhetetlen.

Malaka!

(#4210) macilaci78 válasza spleenszuru (#4209) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Néhányat le kell lőni. Ha jó pályára emlékszem, akkor tábor egyik sarkában a falon kívül kezdesz egy torony tövében. Nyitott ajtón be, az adott toronyban nincs őrszem, a többi toronyban lévő snipereket le kell szedni, mert kiszúrnak.
Le a toronybólbalra kerülve a fal mellett akár futhatsz is, nem vesznek észre.
Az épületek sarkánál egy kisebb torony tövében van egy ellenfél, háttal, késelni szoktam. A barakk másik oldalán a főúton 4 fős járőr korzózik, meg lehet őket várni.
Balra van egy magányos őr homokzsákok félkarélyában, szemből lelőheted, a homokzsákok eltakarják a hullát. Mellette a három szintes épületben van a célpont.
Ám előtte érdemes az út túloldalra menni, ott van a jammer jobbra, balra pedig a generátor. A generátornál egy őr strázsál, a jammernél párban járőrözik egy csapat.
Na, szóval az épületben a célpont magányosan van, a földszinten az épület túlvégén egy falat bámul, de épp akkor fog megfordulni, mikor a szobaajtóba mész, le kell lőni.

Én szisztematikusan mindenkit ki szoktam nyírni, hangtompítóssal persze. Ha messze van a cél, a botokra bízom, távcsővel jelölöm ki nekik a célt.

Lesz majd olyan küldi, hogy erről bázisról egy harci helikoptert kell ellopni, nekem az volt a legnehezebb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4211) spleenszuru válasza macilaci78 (#4210) üzenetére


spleenszuru
őstag

Végül úgy sikerült, hogy ahol a kurzor van, oda elmentem, pár tár BFG lövés után meglett az ív, hogy kilőjem a bázisos drón zavarót, majd messziről annyit kiszedtem a társakkal amennyit csak tudtam, míg nem megjelent a faszikám, akit szintén a társakkal lövettem le.
Így mivel a főbejáratot kitakarítottam, csak bementem fotózni utána.

Ja, van ott valami extra küldetés, gondolom DLC, bár sztem ez az egész terület az, akkor lehet abban lesz, amit írsz. Biztos élmény lesz, meg is hagyom a legeslegvégére.

Amúgy is utálatos hely ezt a media luna, repcsivel/helivel szinte nem is érdemes közlekedni.
Nem hiába kezdtem a secu ágat ezzel. :DDD

Malaka!

(#4212) macilaci78 válasza spleenszuru (#4211) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Helivel földközelben kell közlekedni, az sima liba. Egy-két repcsis küldi van, akkor zuhanó bombázó módjára közelítem meg a leszállópályát.
Radar fölött jóval (kb 600 méter) sem mozdul rád a légvédelem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4213) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
SteamSale-en behúznám -80%-al a Wildlands-t, de nem vagyok biztos a csomagon tartalmával: ugye az Ultimate Year 2 Pass mindent tartalmaz?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4214) spleenszuru válasza AxBattler (#4213) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szia!

Igen, azzal minden DLC könyvtárba kerül.
[link]

Malaka!

(#4215) AxBattler válasza spleenszuru (#4214) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4216) Kotomicuki válasza spleenszuru (#4211) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Részemről a reptér kerítését járművel áttörve szoktam kezdeni a kitakarítást - csendesen - , mert ott is vannak felvehető dolgok.
A repcsi elkötéséhez ki kell iktatni a bázis "alatt" (K-DK) lévő légvédelmet is.
A legdélebbi bázisról a heli-vel "csak" végig kell menni a kanyonban és kész a küldetés.
Az északin is hasonló lehet a helyzet, azt nem sokszor csináltam meg, mert tényleg macerás tud lenni a minden sarkon felállított rakétás egység.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4217) spleenszuru válasza Kotomicuki (#4216) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nem várom azt a bizonyos repcsi elkötése küldit, vagy nemtom melyikre gondolsz, ha a zöld side missionos, közvetlenül a bazi nagy bázis mellett, az már kész van.
Igazából kész media luna, kivéve azt a koponyás küldit, ami gondolom DLC küldi lesz.

Amúgy hányszor toltad már ki a játékot? Baromi hosszú még 1 végigjátszás is, 62 óránál tartok, és a security fele meg a production még mindig hátra van, plusz a DLC küldik.
Nem hiszem, hogy én nekiállok még egyszer, bár ha kész lesz minden, nem tudom mit lehetne még csinálni, figyelembe véve, hogy azt mondjátok a tier mode túl OP.

Most vagyok azon a területen, ahol az M4A1 meglett, de nekem az R5 RGP jobban bejött.

Tegnap feltelepítettem a brakpointot, már nagyn kíváncsi voltam, hogy néz ki, csak teszteltem. A grafika megvett kilóra, ott már tök jó mimikái vannak a karatkernek. Szóval meg kell tolni mostmár a wildlandet, bár még mindig sok van hátra. :DDD

Malaka!

(#4218) Kotomicuki válasza spleenszuru (#4217) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

2x végigvittem...
Sokszor nekiálltam, de a túl hosszú gyűjtögetés, majd utána, a már "kigyúrt" karakterrel való végeláthatatlan küldizgetés elveszi a kedvemet..., pár hónapra, aztán megint nekiállok, mer' jó... :K
Tipikusan az az újkori ubi-játék, amiben a fő vonulat legfeljebb pár tíz órácska, de a mellékes, jóval hígabb élmény az ennek a többszöröse.

A tier mód meg inkább egy félresikerült, inverz lövölde: a main lesz benne 1-2 lövéses, nem az ellenfelek! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4219) spleenszuru válasza Kotomicuki (#4218) üzenetére


spleenszuru
őstag

A tier mode-ra én úgy értettem, hogy nem én leszek OP, hanem az enemy. :DDD
Vagy nem ezt mondtátok korábban?

Malaka!

(#4220) Kotomicuki válasza spleenszuru (#4219) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Kissé elbaszarintva, de igen: az ellenség lesz nagyon kemény és egyre többen. ;]
A lesből egylövéses bárki az megmarad, de amint fel lesznek riasztva..., mint a terminátorok: kilométerről sebészi pontosságú lövések és olyan ellenállással, hogy ihaj.
A fegyvereket lehet fejleszteni, de ezek már inkább csak a járművek ellen lesznek érdemben bevetve, mert 1v1-ezni az ellenséggel nagyjából az öngyilkossággal fog felérni a tier előrehaladtával.
Sz'al, marad a lopakodás, vagy a lázadó tömegek..., és az utakat messzire elkerülni, mert az UNIDAD-ék csoportosan fognak nyüzsögni azokon (is).
Aztán, ha "lövöldözésre" vágyik az egyén, akkor visszavált a 30. szintre, ahol kissé reálisabban zajlik ez a tevékenység..., de tényleg csak kissé! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4221) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na felszámoltam az összes kartell tagot, Suenot kivéve. :)
Még eldöntöm, hogy előbb vele számoljak-e le, vagy a DLC küldiket toljam le.

Az Unidad bázisos DLC, ahova úgy kell bemennem, hogy senkit nem ölök meg, izgi lesz. :DDD
Főleg, hogy kötelezően este kell tolni.

Malaka!

(#4222) macilaci78 válasza spleenszuru (#4221) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hm, az tényleg kemény, F.O.B. Víbora.
Van drónzavaró, de ha ki van maxolva a drón, akkor a zavaró hatósugarán kívüölről magasról jól körbe lehet járni és majdnem az összes enemy-t lehet tag-elni.

A vasút másik oldalán a tábortól Északra lévő mezőn kezdesz. Észrevétlenül kell bejutni az egyik épület 1. emeletére.
Én Keletre szoktam kerülni, átkelek a vasúton és a mezőn megállok drónozni. Miután betageltem mindent, többek között a pisztoly piktogram környékén lévő generátort is, elindulok befelé.
A vasútvonalnál van a kerítésen szünet, onnan Dél felé el lehet menni. A nagy hangároktól Északra van egy dimbes-bombos, fás rész, ahol hason kúszva nem vesznek észre. Ezt a részt U-alakban kerüli a kerítés, ami csak az útig ér. Onnan le lehet menni az őrtorony mögötti kapuhoz. Itt emlékeim szerint a toronyban lévő őrön kívül 4 katona van.
A bal oldali épületben egy katona alszik, ide senki nem jön be, a katona nem ébred fel, ha nem csinálsz vele semmit. Az épületek közt van járőr, illetve a tornyokban lévő őrők is lelátnak.
A célépület Dél-nyugati sarkánál áll egy autó, illetve az itteni ajtón járkál ki-be egy őr, itt figyelni kell, de a keleti oldalon egész nyugisan el lehet menni az épület É-K-i ajtajához.
A ki-be járkáló őr csak a földszinten megy keresztül, a D-K-i helyiséget nem érinti. Fel a lépcsőn és ott megtalálod a társad.
Ő feltöri a számítógépet, ha végzett, akkor le is buktok, így kezdetét veszi az öldöklés.
Jönnek a benti és a kinti lépcsőkön, a bentihez szoktam tenni aknát, illetve az őrtornyokból belátni ide, így az ottaniakat lövöm ki először. Helikopterek és autók is jönnek folyamatosan, így az ellenség utánpótlása kb folyamatos, de a bázison kb csak 30-an vannak.

Ha COOP-ban csináljuk, akkor a keleti mezőn való tagelés után Dél felé tartok és a dokumentum piktogram felől a gerincről a lombok közt átlőve el lehet találni a generátort. Nagy könnyebbség ez.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4223) spleenszuru válasza macilaci78 (#4222) üzenetére


spleenszuru
őstag

Azt szépen leírtad, hihetetlen, hogy fejből így megy.. :DDD
Köszi.

[link]
Itt tartok, végül előbb letolom a DLC küldiket mindet, utána végzek Suenoval.
Végére hagytam ezt a drágát, amit leírtál, viszont megkaptam a most letolt DLC küldiből a cloak ruhát.
Lehet inkább bemegyek azzal az unidad bázisra a fenébe. :DDD

Malaka!

(#4224) spleenszuru válasza spleenszuru (#4223) üzenetére


spleenszuru
őstag

Hát ez vicc kategória..
Bejutottam elsőre, azzal nem is volt gond, de utána ott védeni.. esélytelen..
Társaim 2 perc és halottak, rebelt nem tudok hívni..
És persze h nem bír egy checkpointot betenni mikor már hackel, neeeeem, kezdjem elölről..

Malaka!

(#4225) macilaci78 válasza spleenszuru (#4224) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem már rájöttél, miért emlékszem ilyen jól. ;]
A cloak ruha nem ér semmit a gép ellen.
Tanulj meg fejre lőni, legyen mindig még egy fedezék, ahova visszahúzódhatsz és van egy kis tiszta terep, menj előre. Be abba a verdába, amelyik gördülékenyen el tud indulni és a vasútvonalon hajts el a napfelkeltébe!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4226) spleenszuru válasza macilaci78 (#4225) üzenetére


spleenszuru
őstag

Oh, ha a cloak a gép ellen nem ér semmit, akkor ügyes voltam! :DDD
Hack befejezésig eljutottam amúgy, csak ott meghaltak a társaim, és onnan egyedül azt se láttam, hány irányból lőnek, szóval gyors rip lett.

Malaka!

(#4227) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na jó én ezt elengedem, átment a fun kategórián ez a küldi. :D
Letettem az épületbe aknákat, ahol beszélni kell a csávóval. De olyan rohadt hosszú az a cutscene, hogy míg az tartott, egy barom katona belement az aknába, és úgy is fail.

Malaka!

(#4228) macilaci78 válasza spleenszuru (#4227) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Medic drónnal lehet éleszteni, ha közel egymáshoz estek el, akkor többet egyszerre.
Aknát a lépcső aljához tegyél a házban, arra nem lép rá, ablak alá, mert később onnan is jönnek, meg az emeleti teraszon a lépcső tetejére. Itt láthat a toronyőr, szóval óvatosan.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4229) spleenszuru válasza macilaci78 (#4228) üzenetére


spleenszuru
őstag

Kicsit elteszem most azt, hadd pihenjen.
Befejeztem Suenot "light és dark" végzettel is, jó kis plot twist. :)

Elkezdtem a narco DLC-t, és első kérdésem az volt, hogy: WTF?!
Valamiért viszont még is tetszik ez az elborult "modern" kartell ötlet.

Malaka!

(#4230) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na, ez a bughalmaz is kész :DDD
[link]

Malaka!

(#4231) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok
Egyik barátomnak nem indul Steamen a játék, a fiók össze van kapcsolva Ubisoftal, de rá kattint nem csinál semmit.
volt már valakinek hasonló?

(#4232) tibaimp válasza Dave567 (#4231) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez ilyen tipikus DirectX és/vagy Visual C++ hiba lesz, szerintem.

szerk: most néztem a játék könyvtárában (XXX:\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands\support\) vannak ezzel kapcsolatos file-ok, azokat manuálisan telepítsétek fel.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4233) Dave567 válasza tibaimp (#4232) üzenetére


Dave567
addikt

Visual C++ volt a ludas, újra rakta, és ment. :R
Köszönöm!!!! :R

(#4234) Dave567


Dave567
addikt

Ubisoft nektek tudja szinkronizálni a játékbeli teljesítményeket?
Eddig ki írta, de most nulla a küldetések meg a feladatok, játékon belül minden kész van.

(#4235) tibaimp válasza Dave567 (#4234) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem írja az FC-knél is meg ennél is. Most néztem direkt.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4236) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Na erre is van már bodycam mod.
Sok értelmét nem látom de poénnak jó. Részemről még mindig az fps modot tartom a legjobbnak.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.