Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Chabee


Chabee
tag

Nah, egy kis Belga szöveg:

Magyar rapper ne viseljen baseball sapkát,
mely eltakarja szép magyar homlokát, magyar rapper
viseljen darutollas föveget,
magyar nyelven szavaljon szép magyar szöveget! Legények!
Van nekünk Tisza sportcipő, nyugati márkát hordja csak a nyugati reppelő!

:C

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#152) GombócArtúr válasza anulu (#146) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Én nem voltam elájulva tőle. másfél éve vettem egy Adidast, sok pénzért 14000 forintért (nekem sok volt), le volt árazva. Akkoris Tiszát akartam, de nem volt semmi olyan ami tettszik a méretemben. Én azt hittem, ha már ennyi pénzt kiadok, kapok egy frankó cipőt. Ehhezképest utálom! Belebüdösödik a lábam, pikk-pakk lekopott az oldalán a festék, az orrán már levált a műanyag, mintha direkt úgy lenne kialakítva, hogy esőben jól felverje a lábadra a vizet, és beázzon, miközben ha lépkedsz benne, csüffög a víz a talpad alatt. Ma már ki van közösítve, koncertrejáró cipőnek jó egy darabig. Nagyot csalódtam az adidasban. :(

A jó cipőről: kaptam használtan (gazdagoké volt, akik minden hónapban új cipőt vesznek) egy Nike-t. Amikor megkaptam kicsit kopott volt már, esztétikailag nem volt egy szépség, de olyan kényelmes cipőm még sosem volt. A használt cipőt 3 évig tudtam hordani utcán, és utána több tucat kemény koncertet is túlélt. A végén már teljesen tropára ment külsőleg, szét volt szabdalva, de belül még mindig kényelmes volt, és soha nem volt büdös benne a lábam. Idén a sziget végén, egy szomorú esős reggelen érte a halál. (ez itt a meghatódás helye) Az tényleg cipő volt! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#153) concret_hp válasza anulu (#148) üzenetére


concret_hp
addikt

:R kösz a tippet :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#154) kovasz válasza anulu (#146) üzenetére


kovasz
senior tag


minden másra ott van a 2,5éves Shelly's bakancsom igaz, az 22k volt, de acélbetétes, télen/nyáron jó és mivel bőr, ezért nem rohad bele a lábam, sőt, egyáltalán nincs semmi szaga, és ez jó! (még nyári fesztiválon sem! )


hmmm akkor biztos nem meleg fesztivalon voltal... :U

(#155) cornfake


cornfake
aktív tag

en most keszulok venni,igaz meg nem probaltam,de testkozelbol mar talalkoztunk
3 eve vettem egy vaszon nike cortezt,a mai napig is hordom,csak mar itt-ott kiszakadt.
2 eve vettem egy pumat,abban egyszer ronggya aztam,azonnal kimostam/szaritottam, azota is mocsarszaga van
ugyhogy valaki,akinek tobb mint 2 eve van tiszaja erositsen meg,hogy jo vetel:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#156) piqla válasza cornfake (#155) üzenetére


piqla
őstag

jovetel :C

Szereted az állatokat?

(#157) Dominator


Dominator
aktív tag

Én azt hiszem, a következő cipőm Tisza lesz :) És nem érdekel, mi a trendi, meg mi a nem trendi, elég sok Tisza cipő van, ami tetszik, ha lesz rá keret, elmegyek és megnézem, milyenek is. Eddig két drágáb cipőm volt, illetve van, egy BK 3, ill egy Fila, 2 éve. Az előbbi 13, az utóbbi, ha jól emlékszem 16 ezer Forint volt, és megérte, mert még mindig kitartanak és kényelmesek.

(#158) prefi


prefi
újonc

Emberek én már több Tisza cuccot is kipróbáltam már (cipő, mellény, poló, stb...) és szerintem baromi jó minőségűek. Bevallom az elsőt azért vettem meg, mert csak magyar terméket vásárolok, a cipőfűzőtől a zacskós tejig, de nem kellett csalódnom. Tény, hogy inkább csak azonak valók ezek a cuccok, akiknek bejön a retró. Bár szerintem több olyan cucc van ami kifejezetten elegáns, persze némi extravaganciával. Én gyakran hordom őket olyan helyen is, ahol odafigyelnek a megjelenésre (golf, tenisz, munkamegbeszélések) és tökéletesen bejött a választásom, gyakran meg is dicsérik az ízlésem...
Szerintem hordjátok őket fiatalok és retró*uzik. Tudjátok csak MAGYAR TERMÉKET szabad venni.
Ha valakinek kellenek gyártók címei, az írjon nekem...én már elég sokat kinyomoztam. Szinte mindenből van magyar (kivéveve déli gyümölcsök, olívaolaj :)
Üdv

(#159) brownus


brownus
veterán

nekem is van ilyen cipőm, és miért retro!? az? csak a márka név az, kinézetre, minőségre állja a sarat akármelyik más mérkéval szemben! vannak tisza ruhák is?

vannak: [link] :)

[Szerkesztve]

(#161) Palkó


Palkó
tag

Alföldi papucs, szimatszatyor, Edda koncert, 1980......
Ma már sajnálnám, ha kimaradtam volna belőle !
A mostani Tisza cuccokat nem ismerem, de anno elnyűttem néhányat.
Lehet, hogy nosztalgiából veszek egy csukát. Remélem nem fogok túl hülyén kinézni benne 43 évesen.... :D

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#162) Zamery


Zamery
senior tag

Na srácok!

Mivel még link nem volt ime:
Trapper: [link]
Tisza: [link]
Tisza cipő Trapper farmerral!
Én ebben a retek dorkóban álltam sorba első általánosban. Sőt talán még meg is van valahol.... ;)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#163) brownus


brownus
veterán

van a tiszának outletje?

(#164) adam01989


adam01989
csendes tag

http://ilovedeichmann.hu/galeria/Edina/deichmania-azaz-eleterzes-1-percben/13

/// Kérek mindenkit Like-olja a videómat , köszönöm szépen előre is!!!! ////

(#165) zotyko71

Tervezem Tisza cipő és kiegészítők vásárlását, esetleg pozitív vagy negatív kritika?!?

(#166) zoszt válasza zotyko71 (#165) üzenetére


zoszt
tag

Compakt és Comfort modellekről tudok nyilatkozni pozitívan. Minőségük jó, talán csak a nem kivehető habszivacs szerű talpbetéten csodálkoztam picit. Nem kimondott nyári viselet, de hidegben biztos jó lesz. Bár a talpaddal közvetlenül egy vékony textilréteg érintkezik, én raktam bele egy cserélhető vékony talpbetétet is, hogy jobban szeparáljam a lábam a szivacstól.
Ragasztásuk, varrásuk, sarokkiképzésük és a láb boltívét lekövető talpbetét kialakítás részemről tetszik, mondhatnám átlagon felüliek. A Comfort bőrét nyuszifülnek hívom, olyan finom érzésre, mint a növény, amit gyerekkoromban simogattam.
A Comfort kényelmesebb, nekem jobban is tetszik, de ha azt akarod, hogy sokáig szép maradjon, akkor vigyázni kell vele hova lépsz és ki lép a lábadra, mert tisztítani nem nagyon lehet. A Compakt ilyen szempontból sokkal praktikusabb, de nekem viszonylag széles lábfejem van és ennek a bőre nem tágul annyira (majd csak idővel), így érzésre szűkebb, mint a Comfort. Talpuk egyforma, vizes úton enyhén csúszik.

Zoknit adtak ajándékba a két cipő után, így a kiegészítők közül egyedül arról tudok nyilatkozni. Első felvétel után csak pislogtam, mert a zokni sarokrésze nem ott volt ahol kellene. Viszont azóta is jól szolgál és kellemes, kényelmes.

Comfortot nagyon szeretem, többet is hordom, Compaktot kevesebbszer csak borús, enyhén esős időben viseltem eddig.

Fő negatívum az áruk, főleg az, hogy nagyon ritkán van akció és az sem valami egetverő, illetve, hogy nincs törzsvásárlói kedvezményük sem.
Legnagyobb értéke, hogy itthon készül.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#167) zotyko71 válasza zoszt (#166) üzenetére

Igen, az ár fog vissza egyedül, mert ennyiért két Adidas vagy Nike-t veszek leárazáskor a Hervisbe...
Köszönöm a korrekt infókat!!! :R

(#168) Mariann32 válasza divot (#1) üzenetére


Mariann32
csendes tag

Akkor én most az ellenpélda leszek.
2014 ben vettem a tiszámat.
Azon kívül,hogy kicsit megkopott semmi baja nincsen.
Rengeteget hordtam, mert az volt a kedvenc cipőm,nagyon kényelmes jól néz ki. :)
Ja és a talpa még mindig ép.
Volt több Nikem is fél éveket birtak 15.000ft-ért
Ennyit az àráról,hogy drága.

(#169) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én is leírnám a tapasztalatomat a márkával. Mivel nagyon bejön a desing és magyar ezért is vettem tőlük 2 cipőt is. Az első egy alapabb vászon aminek a talpa ment szét kb 1 év után, a másik egy bokacipő ami ugyan csak 30 körül volt és ott is egy év után láttam meg, h a varrás elengedett ahol a talphoz van rögzítve + maga a bőrrész elkezdett lemállani. Szóval soha többé tisza. Prémium ár fos minőség.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#170) spagetti_8 válasza Bennyboy (#169) üzenetére


spagetti_8
újonc

A "prémium ár, fős minőség" tőkéletes összefoglaló. :K

(#171) Remus389 válasza Bennyboy (#169) üzenetére


Remus389
veterán

Nekem ugyanez a tapasztalatom a nyugati márkákkal, szóval szerintem mindegy. Azok is jó ha 1 évet bírnak. Nálam főleg a talpuk lyukad ki. (Adidas, La Coste, Caterpillar)

A Caterpillarom pl 2022 áprilisában vettem, és októberben már lyukas volt a talpa, folyt be a víz. Régen a La Coste jó volt (2 év), de ujabban azok is alig egy évet bírnak.

Első Tisza cipőm: [link]

Bírja ki a 2023-at akkor azt mondom oké. Ára oké. Jól néz ki, pipa. Ez van.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.