Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) Manitou válasza pityeszka (#2500) üzenetére


Manitou
addikt

A MU is alakított :W :(

(#2502) szilchi


szilchi
őstag

Sevilla is jól kezd,otthon vesztésre áll.Azért jó látni,hogy a fogadási maffia még válság ellenére is tud folyamatosan dolgozni :))

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2503) Manitou válasza szilchi (#2502) üzenetére


Manitou
addikt

ráadásul már 2 gólt rugtak nekik :Y

(#2504) szilchi válasza Manitou (#2503) üzenetére


szilchi
őstag

Nyihaha...akkor a maradék 3 szelvényből 1 további kilőve :N :N

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2505) szilchi


szilchi
őstag

Oh,igen.Az első Inter az utolsó Siena ellen 2-2...igaz még van majd fél óra

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2506) szilchi válasza szilchi (#2505) üzenetére


szilchi
őstag

...hogy kikpapjon az Inter.Mert hogy a Siena vezet

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2507) Manitou válasza szilchi (#2506) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem x lesz a vége 3-3
Mondjuk szánalom az egész

[ Szerkesztve ]

(#2508) szilchi válasza Manitou (#2507) üzenetére


szilchi
őstag

Minden esetre a fogadóirodáknak hatalmas szívességet tettek az utóbbi 2 hétben,több millióra saccolnám a bevételüket az év első 2 hetében

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2509) szilchi válasza Manitou (#2507) üzenetére


szilchi
őstag

Hehe...4-3 az Internek.Pedig már Őrültem,hogy nem kell izgulnom a maradék két szelvény miatt

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2510) Manitou válasza szilchi (#2509) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg tettem rá, hogy lesz gól 2:3-nál, az be is jött, aztán meg tettem hogy nyer az inter :D az is bejött, csak kár hogy kicsit tettem rá.

Hiába nyertem, így is durván minuszba vagyok a mai napra :(

[ Szerkesztve ]

(#2511) szilchi válasza Manitou (#2510) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem is már csak 2 szelvény van versenyben az 5-ből.Csak kis tétekkel játszottam,a 3 bukta -1700 Ft volt csak.De ha bejöttek volna,akkor +9000 a három.Legalább a Villareal hozza ..eddig..amit kell

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2512) Vandit.


Vandit.
addikt

A Sevilla is mit csinált meg az a két angol szar is... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2513) Vandit.


Vandit.
addikt

mára.

238 Xerez - Valencia V 1.54
247 Real Madrid - Mallorca H 1.28
251 Tenerife - Barcelona V 1.39
236 Porto - Leiria H 1.25
218 Fiorentina - Bari H 1.67
200 Olympiakosz - Larissza H 1.20
214 Trelissac - Marseille V 1.18
216 Paris SG - Aubervilliers H 1.16
230 Palermo - Atalanta H 1.74
224 Napoli - Sampdoria H 1.89

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2514) pohár válasza Vandit. (#2513) üzenetére


pohár
félisten

Én már nem hiszek a nagy csapatokban :( :D

31 az üsszodds... Nem rossz :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2515) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#2513) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na én holnap szeretnék bombázni egy nagyobb összeggel, én is nézegettem azokat, de ebből 2-3 tuti kéne...:)

szerk: amugy Hamilton - Rangers V ezt is belelehetne rakni abba a sokba...:)

[ Szerkesztve ]

(#2516) Manitou válasza B-L-A-C-K (#2515) üzenetére


Manitou
addikt

A rengerst már én is kinéztem magamnak tegnap.

(#2517) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2515) üzenetére


Vandit.
addikt

PSG, Fiorentina, Porto és szerintem a 3 nagy spanyol csapat is behúzza, mert be kell nekik.
A Realnak lesz papíron a legnehezebb dolga, de ők is hozni fogják.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2518) pityeszka


pityeszka
őstag

Omoljon össze az egész foci!Nem játszom egy darabig semmi értelme.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2519) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2515) üzenetére


Vandit.
addikt

HA tutit akarsz jó szorzóval az a Valencia meccs. A Xerez tök utolsó, egyszer nyertek és 6 gólt rúgtak eddig mindössze. :)
Mellé mehet a Rangers és a porto és megvan a 2.5-ös szorzó.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2520) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Juve-Milan?

(#2521) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2520) üzenetére


Vandit.
addikt

Szvsz, milan, de nem merném megtenni, mert annyira 3 esélyes.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2522) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#2521) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég jó szorzója van, nem tudod hogy állnak fel?

(#2523) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2522) üzenetére


Vandit.
addikt

A Juventus trénerére ráadásul nagy nyomás nehezedik, helyi lapok úgy tudják, hogy a Milan elleni találkozó döntő lesz számára, mert gyenge eredmény esetén a régi-új sportigazgató, Roberto Bettega leválthatja posztjáról. Ferrara dolgát csak nehezíti, hogy öt kulcsemberére nem számíthat: a kapus Gianluigi Buffon és a csatár Vincenzo Iaquinta térdműtéte után lábadozik, Mauro Camoranesi combsérülése miatt nem játszhat egy hónapig, a szintén támadó David Trezeguet pedig a Parma elleni meccsen dőlt ki több mint egy hónapra. A bajokat tetézi, hogy Mohamed Sissoko sem hadra fogható, a középpályás ugyanis Mali színeiben az Afrika Kupára készül. Leonardónak nincsenek ilyen problémái, mert a Genoa elleni találkozó előtt megsérült Alxander Pato vasárnapra felépül, egyedül a holland Clarence Seedorf játéka kérdéses
Szerintem ez magáért beszél. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2524) szilchi válasza szilchi (#2511) üzenetére


szilchi
őstag

:W azért csak kihozta a Villarreal döntelenre.De tök érdekes...Villarreal X-el a Barcaval a Nou Camp-ban,a Sevilla meg ugyan ott megveri őket.Otthon meg kisebb csapatok ellen kikapnak/döntetlent játszanak. :U

ahh...maradt 1 szelvény,arra kell még egy Palermo/Napoli győzelem

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2525) Vandit. válasza szilchi (#2524) üzenetére


Vandit.
addikt

Több, mint érdekes...

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2526) Manitou válasza szilchi (#2524) üzenetére


Manitou
addikt

Tegnap én is becumiztam a Villarealt :W Fogadtam rájuk, aztán a végén csak elbénázták :W

Most két fogadásom van egy biztosabb 3 meccsel és egy 10 meccses kamikáze
Majd lesz valami, de én már semmin nem lepődnék meg.

(#2527) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#2523) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nem értem miért emelték a milán oodsát akkor 2.85-re ha a juve ilyen gáz...

Á én még most sem tudom mit tegyek, egy nagy biztos elvérzik vagy leixel de nem tudom melyik...

Pedig 20-30K-val kéne bombázni 1-3 meccset....

[ Szerkesztve ]

(#2528) pohár válasza B-L-A-C-K (#2527) üzenetére


pohár
félisten

Talán pont azért hogy sokat tegyenek a Juvéra, az meg kikap és dől a lé a fogadóirodáknak :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2529) szilchi válasza Vandit. (#2525) üzenetére


szilchi
őstag

Hát vannak ilyenek is :) Legközelebb beállok/unk játszani oda,amire tettünk és kitömjük az ellenfelet :DDD

A Napoli/Palermo 15-kor lesz,ha bejön,lehet felteszem a szelvény nyereményét a Milan-ra :)

pohár:Az egy nagyon jó érv...sajnos

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#2530) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2527) üzenetére


Vandit.
addikt

Vannak ilyenek. A Juve otthon játszik, a legutóbbi 5 meccsükből 2szer a Juve nyert és 3 X lett. Néha előfordul ilyen, h ilyen jó szorzót adnak, szerintem ezt most ki kellene használni, mert most a Milan fog nyerni.
a Valenciával mi a bajod? Arra 1.5-ös a szorzó. Berakod mellé a Rangerst és megduplázod a pénz, azt meg felrakod este a Milan-ra. :))

pohár: Ez meg a másik. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2531) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#2530) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Milán kezdő csapatát nem tudod?

(#2532) pohár


pohár
félisten

238 Xerez - Valencia V 1.54
247 Real Madrid - Mallorca H 1.28
251 Tenerife - Barcelona V 1.39
236 Porto - Leiria H 1.25
218 Fiorentina - Bari H 1.67
200 Olympiakosz - Larissza H 1.20
214 Trelissac - Marseille V 1.18
216 Paris SG - Aubervilliers H 1.16
230 Palermo - Atalanta H 1.65
224 Napoli - Sampdoria H 1.79
231 Juventus - Milan V 2.85

Eredő odds: 79.08153
Tét: 600 Ft
Várható nyeremény: 47450 Ft

Na izguljunk :C :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2533) pityeszka válasza pohár (#2532) üzenetére


pityeszka
őstag

Ezen lehet is.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2534) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#2531) üzenetére


Vandit.
addikt

Talán ez. :F

pohár: Sima ügy. :C

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2535) pohár válasza Vandit. (#2534) üzenetére


pohár
félisten

Remélem :K
A kezdő 11 elég jó, főleg a Ronaldinho - Borriello - Pato trió :K

A Barca és Real remélem erős csapattal áll fel, és behúzzák a meccseket :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2536) Manitou válasza pohár (#2532) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem is van egy hasonló megpakolva ott "csak" 69 az odds :D

(#2537) pohár válasza Manitou (#2536) üzenetére


pohár
félisten

Pont elég ha egy ezressel meglököd és neadjisten be is jön :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2538) panel


panel
tag

Fiorentina, Genoa, Deportivo, Real Madrid, Barcelona, Leicester, Porto, Olympiakosz győzelmek mára... remélem hozzák is...

(#2539) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na ellépek rakok valamit, ott majd kigondolom a tutit este beszámolót tartok mi volt...:)

(#2540) Manitou válasza pohár (#2537) üzenetére


Manitou
addikt

Csak 750-et tettem rá, óvatos duhaj vagyok na :D

(#2541) pohár válasza Manitou (#2540) üzenetére


pohár
félisten

Úgy-úgy, csak finoman :D

Most kezdődött az Olympiakos meccs :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2542) Manitou válasza pohár (#2541) üzenetére


Manitou
addikt

Az engem is érint, a rangers is megy, szerencsére már az elején bevágtak egy gólt :K

Mod: már 2:0 a rangersnek ;]

[ Szerkesztve ]

(#2543) B-L-A-C-K válasza Manitou (#2542) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

0-2

(#2544) pohár válasza Manitou (#2542) üzenetére


pohár
félisten

Na, kár hogy azt nem tettem meg :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2545) B-L-A-C-K válasza pohár (#2544) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én mondtam, de én sem tettem meg, vagyis kár hogy 1-ig lehettt rakni amugy tettem volna...

(#2546) pohár válasza B-L-A-C-K (#2545) üzenetére


pohár
félisten

Már 1-2 :DD
Mennyi volt a szorzó a Rangers-re?

Vandit...az nem dobta volna sokkal az összodds-omat, de azért megemelte volna picit :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2547) Vandit. válasza pohár (#2546) üzenetére


Vandit.
addikt

1.3

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2548) Manitou válasza pohár (#2546) üzenetére


Manitou
addikt

2:2 :Y :F wtf?
Azóta 3:2 vezet a hamilton :Y

Olympiakos viszont vezet

[ Szerkesztve ]

(#2549) pohár válasza Vandit. (#2547) üzenetére


pohár
félisten

Hú, ha hozzátettem volna még a fogadásomhoz, akkor a 79-es odds helyett hipp-hopp 103 lett volna :D

Manitou... majd behozza a Rangers :K
Az Olympiakos-nak ajánlom hogy vezessen meg nyerje is meg a meccset :D
Hopsza, 2-0 :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2550) Vandit. válasza pohár (#2549) üzenetére


Vandit.
addikt

3-3 :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.