Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14951) Bencus88 válasza giigz (#14950) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egyszerű megérzés.
PSV tud nagyon jól játszani 4-5 góllal nyerni és nagyon szarul is és kikapni annyival.
Sampdoria-t én jó csapatnak ismerem és tud nagy meglepetést okozni ebben bízok most is.
Lehet hogy igazatok lesz és két három gólos sima PSV győzelem lesz, de ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#14952) Vandit. válasza Bencus88 (#14949) üzenetére


Vandit.
addikt

A PSV lesz otthon Samdoria meg idegenben nem valami acélos.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14953) pohár válasza Vandit. (#14952) üzenetére


pohár
félisten

na még a Juvét hozzácsaptam, ha ez is egy meccsen fog elmenni leugrok valahonnan :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14954) R válasza pjtr (#14946) üzenetére


R
aktív tag

lol, nekem meg van jegyem fölösben, érdekel esetleg valakit? :)

(#14955) giigz


giigz
veterán

2 Ilves - Tappara D 4.05 :)

(#14956) packdiler


packdiler
tag

Huh sokáig nem toltam semmit ma feldobtam az uzsipénzemet egy abszolút lehetetlenre :Y

Arisz - Atl.Madrid V 1,95
Ande - Zenit 2,5 kev több H 1,65
Stut - YoBo 2,5 kev több H 1,95
Debr - Meha 2,5 kev több H 1,65
PSV - samp 2,5 kev több H 1,81
Sevi - PSG 2,5 kev több H 1,83
Live - Steb 2,5 kev több H 1,85

Eredő odds . 63,43640

Tét : 500
Várható nyeremény : 31.720 Ft

Egy gólszegény napot várok , remélem szar meccsek lesznek :C

(#14957) #04441088


#04441088
törölt tag

El kell mesélnem valamit:
Tesóm minden reggel átugrik a boltba... Mondtam neki, hogy hozzon egy NS-ot, aztán dobja bele a táskámba. Kinéztem hátul a tippmixes részen 3 mai meccset, elugrottam, hogy feladjam és akkor derült ki, hogy öcsém nem is hozott újságot és a keddit néztem. Tehát az én általam nézett újságban mondjuk a 225.ös meccs az egy mai EL meccs volt, a maiban meg az már egy hétvégi meccs. Pedig ment erre a kombira 2000 Ft... Szerencse, hogy a 3 meccsből "csupán" 2,34-es odds jött ki és várhatóan be fog jönni:D
Szóval marha nagy mákom volt, hogy abból a 3 meccsből nem egy 20-30 feletti odds jött ki:D

[ Szerkesztve ]

(#14958) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Debrecen meccs melyik adón lesz?

(#14959) Vandit.


Vandit.
addikt

15 Leverkusen - Rosenborg: Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.67
32 Liverpool - Steaua Bukarest H 1.30
9 Salzburg - Manchester City: Manchester City szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.12
1 Juventus - Lech Poznan H 1.20

Eredő odds: 2.91782

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14960) pohár válasza Vandit. (#14959) üzenetére


pohár
félisten

szokásos 30k?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14961) akom válasza HaZsolt (#14958) üzenetére


akom
senior tag

Story TV 20:45

(#14962) Bencus88 válasza Vandit. (#14952) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony, nem mondom nektek legyen igazatok, mivel Sampdoia-ra tettem, de ez egy megérzés volt:D

pohár:Mit szóljak én? 1 hete 1 meccsen megy el minden.Tegnap is 64K-t nyertem volna

staker:Ha nincs NS-ed akkor nagyon egyszerű a dolog:link

[ Szerkesztve ]

(#14963) #04441088 válasza Bencus88 (#14962) üzenetére


#04441088
törölt tag

Reggel nem volt net, ezt kifelejtettem:)

(#14964) HaZsolt válasza akom (#14961) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszönöm szépen!

Raktam énis egy mixet EL-re
Nyer a Man City
Atl. Madrid
PSV
Liverpool
Porto

(#14965) szabee3


szabee3
csendes tag

Holnapra remélem jönni fog :

Tours - Le Havre X 3,00

(#14966) Vandit. válasza pohár (#14960) üzenetére


Vandit.
addikt

120 Trabzonspor - Manisaspor H 1.36
141 Bayern München - 1. FC Köln H 1.25
181 Milan - Catania H 1.32
161 Sunderland - Arsenal V 1.69
184 Mallorca - Osasuna H 1.94
186 Real Sociedad - Real Madrid V 1.40
222 St. Pauli - Hamburg V 2.11
224 Leverkusen - Nürnberg H 1.40
216 Roda - PSV V 1.64
208 Roma - Bologna H 1.42
234 BW Linz - Salzburg V 1.30
233 *(0-1) Chelsea - Blackpool H 1.26
239 Hercules - Valencia V 2.18

Eredő odds: 253.01857

;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14967) HaZsolt válasza szabee3 (#14965) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szerintem bejön. Mennyit tennél rá? Azért túl nagy pénzt ne.

Az szép. 24 perc eltelte után így állnak a meccsek:Juventus 0 - 1 Lech Poznan
Lille 0 - 1 Sporting Lisbon
Dinamo Zagreb 1 - 0 Villarreal
De jó hogy egyikre sem tettem :C Bár még sok van hátra.. bármi lehet

(#14968) Bencus88


Bencus88
nagyúr

juventus mi a szart csinál?

(#14969) HaZsolt válasza Bencus88 (#14968) üzenetére


HaZsolt
őstag

olasz meccsekre nem igazán szeretek tenni. Bundáskenyér illatuk van mindig.
Gyerünk már At. Madrid!!!

(#14970) giigz válasza szabee3 (#14965) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem az a meccs nem lesz döntetlen.

Inkább Tours győzelem...

(#14971) akom válasza Bencus88 (#14968) üzenetére


akom
senior tag

(#14972) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hihetetlen 5-ből kapásból 4 szelvény bukó

Vandit.: Ez mennyire tuti?

[ Szerkesztve ]

(#14973) Bencus88


Bencus88
nagyúr

na félidő előtt szépített a juve.Talán ez ad némi esélyt a továbbiakba

(#14974) ftc válasza Bencus88 (#14973) üzenetére


ftc
nagyúr

Nekem eddig csak a Villareal nem ugy áll....

(#14975) HaZsolt válasza Bencus88 (#14973) üzenetére


HaZsolt
őstag

2 gólt hozhat a Juventus akárki ellen:). Nézitek a Madrid meccset? Iszonyat roszz. Szerintetek marad az X?

(#14976) Bencus88


Bencus88
nagyúr

2-2 juve meccs
ftc: Villareal-on én is szopok

[ Szerkesztve ]

(#14977) NyxNyxNyx válasza HaZsolt (#14975) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Interneten lehet valahol nézni az Atl. Madrid meccset?Ezen múlik 6ezer ft-om:S

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14978) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#14977) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Baszki vezet Arisz :W

Staker : Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14979) #04441088 válasza NyxNyxNyx (#14977) üzenetére


#04441088
törölt tag

itt

katt a villareal meccsére és akkor kihozza a streameket

(#14980) Bencus88


Bencus88
nagyúr

madrid :W

(#14981) Bencus88


Bencus88
nagyúr

juve vezet!
Madrid könyörgök!!!!!!!!!!!!!
van még bő 20 perc nyerni kell

(#14982) packdiler


packdiler
tag

Fene az Atletico ba!

Holnaptól mondjátok kire tegyek akire teszek mindig veszít!!!
Persze csak pénzért fogadok :-D

(#14983) packdiler válasza packdiler (#14982) üzenetére


packdiler
tag

juve juve na ezért nem tettem rád!

(#14984) packdiler válasza packdiler (#14982) üzenetére


packdiler
tag

Miért nem tettem az Atleticot is 2,5 gól nál kevesebbre!!! :W :W :W

Vége Aris 1 - 0 Atletico Madrid
Vége AZ Alkmaar 2 - 1 Sheriff Tiraspol
Vége Club Brugge 1 - 1 PAOK
90+ Dinamo Kijev 2 - 2 BATE Boriszov
Vége Dinamo Zagreb 2 - 0 Villarreal
Vége Juventus 3 - 3 Lech Poznan
Vége Lausanne 0 - 3 CSZKA Moszkva
Vége Leverkusen 4 - 0 Rosenborg
Vége Levszki Szófia 3 - 2 Gent
Vége Lille 1 - 2 Sporting CP
Vége Salzburg 0 - 2 Manchester City
Vége Sparta Praha 3 - 2 Palermo

[ Szerkesztve ]

(#14985) jenei92


jenei92
senior tag

atletico x is jó lett volna...3,3k-ba fájt nekem ez a vereség :W :O

(#14986) giigz


giigz
veterán

Én mára 2.000 Ft-ért raktam 2 szelvényt, buktam is, nyertem is... Össz. 370 Ft haszon. :)

[ Szerkesztve ]

(#14987) Bencus88 válasza giigz (#14986) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem egy szelvényem maradt az ötből és asszem nemsokára az is elszáll:D
Gyilkos figyi:
Debrecen,sampdoria,getafe győzelem kell:D

(#14988) giigz


giigz
veterán

Min finomítsak? Megér 500 Ft-ot? :)

141 Bayern München - 1. FC Köln H 1.25
195 Arles - Marseille V 1.68
174 FTC - Siófok H 1.41
181 Milan - Catania H 1.32
186 Real Sociedad - Real Madrid V 1.40
250 Anderlecht - Kortrijk H 1.33
245 AEK Athén - Aszterasz Tripolisz H 1.37
216 Roda - PSV V 1.64
208 Roma - Bologna H 1.42
231 Wigan - Manchester City V 1.75
233 *(0-1) Chelsea - Blackpool H 1.26
228 Sahtar Doneck - Tavrija Szimferopol H 1.19
227 Zorya Luganszk - Dinamo Kijev V 1.27

Eredő odds: 77.37560
Tét: 500 Ft
Várható nyeremény: 38690 Ft

(#14989) pjtr


pjtr
aktív tag

eddig nekem jó 2 góllal megy a Harkov.
(persze a kiállítás nem volt jogos, de ez bebiztosítja a vendég győzelmet.)
1900-->4170 Ft ha így marad.

szerk.: a bwinen már csak 1,04 a vendég győzelemre....
100k---4k ad. (valamelyikötök 300k játszott meg a múlthéten, ez 12k tutti lenne most :) )

[ Szerkesztve ]

(#14990) Bencus88


Bencus88
nagyúr

na a hétre még 3 szelvényt tettem ha nem nyerek egy időre befejeztem. :(

(#14991) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na azt hittem bejön a megérzésem, hogy nyer a Sampdoria, de a végén sikerült egyenlítenie a PSV-nek.Getafe is jött volna persze a debrecen megint megalázta saját magát hozták a formájukat.

Azt bírom, hogy a kommentárok annyira hülyék mint a segg.Hát ez máshogy is alakulhatott volna meg, hogy nem bazmeg egyszerűen szar a loki nem tud nyerni.Meg hogy az ukrán csapatnak minden bejön.Baszki ha kialakítja a helyzetet és tehetségesek a fotbalisták jó hogy gólt rúgnak.Azért mert magyar a kommentár nem kell dicsérni a lokit mert egy nagy fos az egész.Meg 0-0-nál még más volt persze hogy más volt...de utána kaptak 5-öt és nekem senki ne mondja ha nincs kiállítás kevesebb góllal megúszták volna, mert nem.Ha akarta volna ez az ukrán csapat még 5-öt rúgott volna, de van eszük és pihennek a következő meccsre.Nekik ez egy laza edzés volt.Köszönöm a figyelmet tuti igazam van szóval remélem mindenki egyet ért velem:D bocs de ezt le kellett írnom

(#14992) pjtr válasza Bencus88 (#14991) üzenetére


pjtr
aktív tag

Igazad van :R . Ez megy lassan 30 éve.Fogadkozzunk, hogy majd most megmutatjuk a világágnak. Utána jön persze a menetrendszerű pofára esés.... Keresnek vmi momentumot, hogy ez jó volt (pl 5 m egyhuzamban tudtak futni a labdával, vagy 2 m oda tudta passzolni a labdát), de fújt a szél sütött a nap, hangos volt a közönség, nem volt közönség, esett az eső, hideg volt, meleg volt, szélcsend volt, csalt a bíró .... stb stb aztán összességében készülünk a következő nagy eseményre.

Öcsi bácsi legendás mondatát kicsit átalakítanám :kis pénz kis foci, nagy pénz még kisebb foci.

A kommentátornak meg muszáj nyalni, mert a következő meccset már otthon nézné ha megmondaná a frankót.

Sajnos a többi meccset is bukóra fogom fogadni, mert nekem a kis pénz is pénz amit rajtuk keresek, ők meg súlyos milliókért átbasszák az embereket. Bajnokcsapat... Ehh kapják be bő nyállal, hogy rá ne süljön a végére.

(#14993) Bencus88 válasza pjtr (#14992) üzenetére


Bencus88
nagyúr

épp ez az amit írsz.Ráadásul ha valami okkal kifolyólag véletlenül nyernek, akkor meg egyszerűen megy az oltás, hogy jaaj a loki lefocizta ellenfelét esélye sem volt mi ez a hozzá állás?Inkább csöndbe kéne örülniük nem a másikat fikázni.Oké voltak rossz döntések és befolyásolt egy-két meccset, de ez nem velünk fordult elő.Mi a saját hibánk miatt kaptunk ki.
Igen z a pénzes dolog is.Ezzel is jöttek a kommentárok, hogy ez meg az most igazolt enyiér és hol vagyunk mi attól Debrcen éves bevétele nem ér annyit mint ott egy játékos.

Ha ez igaz a kommentárokra, akkor kétszínű szánalmas dolog hogy valaki ezt az utasítást adja nekik.Tudom a háttérbe pénz áll különben megmondanák véleményüket sokan nem néznék meg blabla, de ez undorító:D

Így van ez a pénzes dolog meg kabaré.Ismerősöm mondta kapott a gyerek fél milliót, csak rúgja már fel a 90-ik percbe a csávót.szánalom

(#14994) pjtr válasza Bencus88 (#14993) üzenetére


pjtr
aktív tag

hát én fél milkáért körberugdosnák jópár embert. főleg az mlsz vezetőket. :DD

(#14995) Bencus88 válasza pjtr (#14994) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :C :R

(#14996) DopeBob válasza Bencus88 (#14995) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát nem tudom azért egy klubcsapat, a válogatottról nekem is hasonló véleményem van sajnos... de akkor közelítsük meg máshonnan... hol van a többi magyar klubcsapat?! Ja, hogy sehol értem. A Debrecen messze kiemelkedik a mezőnyből, hiába kaptak ki 0-5-re vagy a tavalyi BL főtábla sem sikerült valami jól (voltak pedig jó meccseik) ... de értitek BL meg EL főtábla! Ez semmi? Melyik másik csapat csinálja ez utánuk? Ha meg megy a pfujolás, akkor szerintetek mégis mi a reális elvárás a DVSC-vel szemben? Hogy EL döntőt játsszon? Vagy jó magyar szokás szerint, ha úgyis kikapnak akkor inkább jobb ha el sem jutnak pl egy EL főtáblára? Fejlődni csak így lehet... Ez nekik rengeteg pénz, hírnév TAPASZTALT... az meg hogy azt ígérik jól játszanak nyerni fognak stb, hát mégis mit nyilatkozzanak??? Hogy kár kiállni, úgyis kikapunk???

MZ/X

(#14997) DopeBob válasza Bencus88 (#14990) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem 3ból1 :( Amit így összesen 33Ft bevétel... imba :K

Mára esetleg valakinek valami tuti megérzés? :U

MZ/X

(#14998) pjtr


pjtr
aktív tag

Jó reggelt!

Mai napra valami kis manitut hozó tutti?
Sajnos az szrt még nem írta jóvá a nyereményem, mert a tegnapi debrecen meccs ALL In volt :D . és 70 Ft maradt a számlámon.

[ Szerkesztve ]

(#14999) pjtr válasza DopeBob (#14996) üzenetére


pjtr
aktív tag

Nekem a legnagyobb gondom a nagy arcukkal van. Milliókat keresnek valós teljesítmény nélkül.
Hol van az alázat? Hol van a ha összeszarom magam, akkor is utána futok, és megpróbálom visszaszerezni a labdát mentalitás? félre ne érts, ki lehet kapni akár 10 góllal is egy meccsen, ha megtettek minden telhetőt, ha kúsztak-másztak, ha felszántották a pályát. Az hogy a Debrecen évek óta bajnok, és el tud indulni a kupa sorozatokban, az sajnos a magyar foci teljes csődje. (mármint az, hogy ők tényleg kiemelkednek ebből a híg fosból.) A reális elvárás persze nem az, hogy EL-BL döntőt játsszon, de az, hogy szívvel-lélekkel nyomják, az szerintem mindenképpen alapnak kell(ene) lennie. Debrecen-Fiorentina 3-4 az kimondottan jó meccs volt. Habár azt sose tudjuk meg, hogy a horváth fogadási maffia mennyit kaszált ezen a meccsen..
Az is probléma szerintem, hogy ők kikiálltották, hogy profi labdarúgás van Magyarországon, profi szerződésekkel, profi pénzekért. Max 3-4 profi szerződést engednék csapatonként, a többiek státusza amatőr lenne jelképes összegért. Na akkor kiderülne, hogy ki akar a kispadon megöregedni súlyos pénzekért... Egyből lenne kaparás a profi helyekért, mindenki azért küzdene, hogy bekerüljön a profi státuszba.
Azzal teljesen egyetértek, hogy csak így fejlődhetnek a klubok, ha rendszeresen játszanak kupasorozatokban, és így fejlődhet(ne) a válogatott is. De a legszomorúbb az, hogyha kapnak egy külföldi szerződést a magyar focisták, a legritkább esetben tudják magukat beverekedni a kezdőbe. Ezek után ismét összeszedik a kispadról az összes szálkát a picsájukkal. A következő állomás, hogy kölcsönadják más klubnak, (görög-olasz-német stb, és alacsonyabb osztályok) nehogy a fizetésért bőrkeményedés legyen a seggükön. Ha ott se tudnak megkapaszkodni, akkor jönnek haza 3-4 év külföldi "légióskodás" (kispad-koptatás után) és próbálnak visszakuncsorogni az NB1-be.
Sajnos az elmúlt 10 évből egy csapatra való játékost nem tudok mondani, aki alapember lett volna a külföldi klubjába.
A másik hatalmas hiba az az, hogy még mindig olyan emberek osszák az észt, akik mind szakmailag, mind emberileg egy hatalmas nullák. "Tésztás mezey gyuri bácsi" "mészőly lefejelem a pofád géza"," verebes a mágus", "tornyi úgyse töltöm ki a szerződésem, viszont szarrá perelem a klubot és abból nagyon jól megélek barna"
Sajnos ott tartunk, hogy az elkövetkező 10-20 évben nem lesz változás. Nagyon sokan nagyon jól élnek ebből a híg fosból. Az is beszédes, hogy mennyi uefa licenses edzőnk van, de valahogy mégse tőlük hangos a külföldi sajtó...
Sajnos megéltem azt, hogy készülünk a következő megmérettetésre, a jövő csapatát építjük, fiatalítunk, légiós gerince van a csapatnak, hazai gerince van a csapatnak, magyar edző van, külföldi edző van, magyar edző van. Szánalom az egész...
Régebben jártam ki meccsekre (bajnoki, kupa, válogatott) de már erről is lemondtam. Inkább a cigányoknak adom azt a pénzt (na jó nem :D ) mint ezeket tömjem,

(#15000) ftc válasza pjtr (#14999) üzenetére


ftc
nagyúr

profi szerződés az szerintük hogy minimálbérre van bejelentve s a többit feketén kézhez kapja? Eljön ide egy külföldi...azt mondja technikásak...de futni illetve erőnlétleg 0-k a focisták...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.