Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tiesto dvd

Hozzászólások

(#1) Kadlevi


Kadlevi
újonc

Üdv mindenkinek!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy honnan lehetne megszerezni a nemrég megjelent amszterdami Tiesto koncertet, a ''Tiesto in Concert'' DVD-t. Egy warez oldalról - amit azóta bezártak- már sikerült letölteni egy félórás vágást belőle, és elképesztő volt. Ha valaki tud valamit könyörgöm szóljon! Ha netán valakinek meglenne (csak dvd-n) akkor szívesen vásárolnék tőle egy példányt.
Bye: Levi

Everything that has a beginning has an end...

(#2) mormota


mormota
senior tag

Ajánlott az alapelvek elolvasása

warezgyanús téma

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem tudom de engem is érdekel! Tiesto naon állat!

(#4) Thom! válasza burgatshow (#3) üzenetére


Thom!
veterán

egy kérés nekem megvan a Tiesto.In.Concert.2004.Extras.PAL.2004.DVDR-KTDVDr és kérdezem hogy nektek mennyi helyet foglal el a korongon, másik pedig az AUDIO_TS könyvtárban nekem nincs semmi, hanem a gyökérbe van MAGIC.mp3 ''03.03.54 hosszú'' mix, én pedig azt hittem hogy ez mix videoval van egybekötve?

Csak a menuben van video+hang anyag, még nem írtam ki DVD-re, de az utolsó előtti menűpontban van a mix és nem játsza le, vagyis nem ajánlja fel a lejátszási lehetőséget.. csak winampban tudom lejátszani

(#5) TexT-BoY válasza Thom! (#4) üzenetére


TexT-BoY
addikt

lol
Tiesto In concert 2k3, 2k4--> meg kell venni4 nagyon nagy hangulata van ennek a 2 DVD-nek a másolt warezolt nem ugyan az...

én remélem megkapom mind 3 dvd-t husvétra:):DD;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) Thom! válasza TexT-BoY (#5) üzenetére


Thom!
veterán

csak mert van rajta 1 mix azt csá

ha jól tudom 4 mix volt okt. 30.-án


emellett van nekem egy 2003 concert felvétel mp3-ba nyomva, de akkor az se az igazi, mert kevésnek tartom

(#7) TexT-BoY válasza Thom! (#6) üzenetére


TexT-BoY
addikt

mivan?
az elejét nem értem:
''csak mert van rajta 1 mix azt csá

ha jól tudom 4 mix volt okt. 30.-án''

mivolt oktober 30-án?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#8) Thom! válasza TexT-BoY (#7) üzenetére


Thom!
veterán

2004 In Concert az hány DVD?

A lényeg ami nekem van van rajta 183 perces mix + beszélgetés Tiestovan + egyéb extra..

Én először azt hittem hogy lesz rajta egy olyan a koncertfelvétel ami videoval van prezentálva, de csak egy mix van rajta..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tiesto dvd
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.