Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100

Hozzászólások

(#1001) BYpsilon


BYpsilon
csendes tag

Memóriakártyákkal kinek milyen tapasztalata van?
Vettem bele egy Kingston 8Gb CL10 kártyát és nem ismerte meg. Régi Arc S-ben lévő 8GB-t simán megismerte.
Próba képen újra betettem az új kártyát. Megismerte, de hibásnak irta. Formázás után is. Illetve onna kezdve a régi 8GB-t sem ismerte meg, amíg a telót újra nem indítottam.

(#1002) hzx0 válasza BYpsilon (#1001) üzenetére


hzx0
aktív tag

"amíg a telót újra nem indítottam." Ezek szerint működő rendszer alatt cserélgeted a memkarit. Nem tesz túl jót a kártyának. Olyan mintha pcn csak úgy kitépnéd az usbböl a pendrivot. 2 megoldás van biztonságos kártya cserére. Telo kikapcsol kártya csere bekapcsol, vagy telo menübe lecsatolod a kártyát kicseréled és menübe újra csatolod.

(#1003) mgm81 válasza hzx0 (#1002) üzenetére


mgm81
tag

Nekem csak úgy eltűnik a memkari.
A pc- n lefo mázom, utána ok.
Ez nem az lső eset.
TDK 8gb.

Üdv.: mgm81

(#1004) blueye válasza mgm81 (#1003) üzenetére


blueye
veterán

Formázd meg a telefonban!

(#1005) Lampard19


Lampard19
tag

Barátnőm arra panaszkodik, hogy a telefonján szinte már csak az első (alapértelmezett) simet tudja használni. Azért szinte mert akit régebben felhívott a második sim-ről azt most is azzal hívja automatikusan de akit pedig az elsőről hívott vagy esetleg új szám, azt pedig automatikusan az egyesről hívja.

Én úgy emlékszem régebben a tárcsázónál lent ott volt a telenor és a t-mobile logója és amelyikre kattintott azzal hívta, most már csak egy telefon jel van és ha rámegy akkor hívja is és majdnem mindig az 1-es simről.

Valaki aki két simmel használja ossza meg tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Én sose használtam így, ezért nem is találkoztam ilyen problémával.

(#1006) axioma válasza Lampard19 (#1005) üzenetére


axioma
veterán

ket simmel hasznalja a ferjem, az elso a netes, a masodik a hanghivos. Viszont ezert tudom, hogy a menuben be/ki lehet kapcsolni kulon azt, hogy melyike(ke)t hasznalja hanghivasra, es kulon azt, hogy ket hivogombot szeretne-e latni. Picit turkalj a beallitasokban...

(#1007) Lampard19 válasza axioma (#1006) üzenetére


Lampard19
tag

Rendben, legközelebb akkor elveszem tőle és átnézem én azt a telefon beállítást :D Köszi

(#1008) Norbi..


Norbi..
csendes tag

Notification led működik sms érkezésekor? Nemfogadott hanghívásnál világít a piros led, viszont sms-nél nem.Light Flow van fent Enable notification pipa, Enable light pipa. Máshova is kellene még pipa?

(#1009) metaa válasza Norbi.. (#1008) üzenetére


metaa
tag

nekem alapértelmezetten jelez, ugyanúgy pirosan világít folyamatosan. más színt, meg villogás sztem nem tud. legalábbis nekem nem sikerült

(#1010) nash2


nash2
tag

Próbáljátok ki a ButtonLed-et azzal lehet a gombsort vagy a piros ledet is villogtatni.....A JB-s verzió a megfelelő a W100-hoz.

Nash

(#1011) hzx0


hzx0
aktív tag

lewa rombol kinyert kamera app Letöltés lewaCam.zip Nem próbáltam még mindig nem érkezett meg a W100
Telepítés gallery2.apk csak rootolt készüléken
1 Letöltöt zip kicsomagolása Lewa camera apk átnevezése Gallery2.apk ra. Felmásolni Sd kártyára.
2 Telefonon Root Explorer elnavigálni system/app mappába (Root Explorer engedélyezni írás/olvasást) Biztonsági másolatot készítése a Gallery2.apk, Gallery2.odex röl. és törölni vagy átnevezni. Pl: "Gallery2.apk.bak Gallery2.odex.bak"
3 Sdre másolt átnevezett Gallery2.apk bemásolása system/app mappába a Root Explorerel. jogosultságot beállítani: RW-R-R
4 telefon újra indítása
Forrás Xda

[ Szerkesztve ]

(#1012) Terentius


Terentius
őstag

Ma jött meg a telefon,de a 16gb-os cl10 sd-t eloszor hibasnak irta majd formaztam.utana sem ismerte fel.a korabbi thl w100-ban minden oke volt.

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#1013) blueye válasza Terentius (#1012) üzenetére


blueye
veterán

A telefonban formáztad?
Egyébként a w100 kényes arra hogy jól helyezd be a kártyát, nézd meg hogy hogy áll benne (elég buta a kártyazáró mechanizmus megoldása).

(#1014) birooo válasza Terentius (#1012) üzenetére


birooo
tag

Nekem egyikben egy 32 gb-os, a másikban egy 19 gb-os van, mindkettő szépen megy. Próbálj másik kártyát.

(#1015) CoolBoy323 válasza birooo (#1014) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

létezik 19gb-os? ;]

(#1016) birooo válasza CoolBoy323 (#1015) üzenetére


birooo
tag

Nekem gyártottak egyett :B elírtam, természetesen 16-os van benne. Te sasszem. :D

(#1017) CoolBoy323 válasza birooo (#1016) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Sas szemem van, ez tény... de nem olyan éles, hanem olyan csipás :)) :))

(#1018) Terentius válasza birooo (#1014) üzenetére


Terentius
őstag

Ezert nem veszek masikat

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#1019) metaa válasza Terentius (#1012) üzenetére


metaa
tag

valaki írt itt egy vicces megoldást. többször ki-be rakosgatni a kártyát és megmozgatni kicsit a micro sd foglalatot amennyire tudod. tudom, hogy viccesen hangzik de nekem ezek után jó lett :)

(#1020) sfbukfenc válasza blueye (#1013) üzenetére


sfbukfenc
tag

Így igaz. Nem láttam még egy eszközben sem ilyen microSD foglalatot. Nekem sem sikerült elsőre jól beletenni. Másodikra jó lett.

(#1021) Ájvé válasza Kyr0s (#999) üzenetére


Ájvé
veterán

Az alap tartozékokon felül nekem egy műanyag rózsaszín kemény tok jutott.
Egyébként alapba jár 2 akku, töltő+usb kábel, headset, 1 fólia rajta 1 meg a dobozban, műbőr tok ami egy műanyag tokra van ragasztva lényegében.

(#1022) Terentius válasza metaa (#1019) üzenetére


Terentius
őstag

Jelentem megjavult!

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#1023) sfbukfenc válasza Terentius (#1022) üzenetére


sfbukfenc
tag

:C

(#1024) blueye válasza Terentius (#1022) üzenetére


blueye
veterán

Valtoztass az alairasodon. :)

(#1025) Ájvé válasza metaa (#988) üzenetére


Ájvé
veterán

Csak pirosan és folyamatosan világít, nem tud mást a led vezérlés gondolom, ingyenesben is lenne villogás lehetőség meg színt is lehetne változtatni.
Lásd app leírásában:
"This is due to hardware limitations within the devices.

Some phones can only light up the notification while the screen is off.

Some phones cannot have their notification light always on

Some phones cannot have their notification blink and it will always be on"

(#1026) mgm81


mgm81
tag

A mem karit csak törölni lehet.
Formázni nem.
Akkor hogy formázzam le a telóba?

Üdv.: mgm81

(#1027) CoolBoy323 válasza mgm81 (#1026) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Törlés = formázás

(#1028) mgm81 válasza CoolBoy323 (#1027) üzenetére


mgm81
tag

:R
PC-n nem ugyan az, csak azért gondoltam.

Üdv.: mgm81

(#1029) CoolBoy323 válasza mgm81 (#1028) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

PC-n is alap esetben ha formázod, töröl mindent, és ez így a tuti! ;)

(#1030) gps76


gps76
őstag

A videó felvétel hangerejét lehet valahogy növelni? Az enyém már nincs meg,de lehet veszek egy feketét és emlékszem ez gond volt videófelvételnél. A mobileuncle-ban esetleg?

(#1031) Baluxit


Baluxit
csendes tag

Sziasztok!
Most jött meg a thl w100-asom. Eddig szép és jó, de a 16gbos (kingston) microsd-t, ami eddig kifogástalanul működött, eleinte nem is akarta észrevenni, majd (asszem a 4. birizgációra) sikerült neki. Most azt írta, hogy az SD-kártya sérült. Újra is formáztam (kb 100x), de csak 1,99 gb-t lát belőle :F
Van ötletetek, hogy mi lehetne a megoldás? HELP :O

(#1032) Baluxit


Baluxit
csendes tag

egy restartal megoldódott :DD
huh

(#1033) adam08


adam08
csendes tag

Valaki segítsen! Most jött meg nekem is egy THL W100-as próbálom rootolni, minden szépen el is indul, de egyszer csak ki:
Segmentation fault
cp: /system/xbin/su: No spaceleft on device
Nincs hely egy új üres telefonon?! Vagy mi ez?

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1034) Ájvé válasza adam08 (#1033) üzenetére


Ájvé
veterán

Én így csináltam és sikerült.

(#1035) adam08 válasza Ájvé (#1034) üzenetére


adam08
csendes tag

Ugyanígy csináltam, de semmi! :(

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1036) Ájvé válasza adam08 (#1035) üzenetére


Ájvé
veterán

USB debug-ot be kell kapcsolni a telefonban.

(#1037) lexter00


lexter00
őstag

Szilikon tokot hol lehet hozzá venni?

(#1038) adam08 válasza Ájvé (#1036) üzenetére


adam08
csendes tag

Mint írtam, úgyanigy csináltam, szóval be volt kapcsolva az USB hibakeresés!
Valami más lesz a gond sajna...

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1039) Ájvé válasza adam08 (#1038) üzenetére


Ájvé
veterán

Formázd a belső tárhelyet újra háta, vagy fatory data reset is mehet próbaképpen.
Egyébként csak segíteni próbálok.

[ Szerkesztve ]

(#1040) adam08 válasza Ájvé (#1039) üzenetére


adam08
csendes tag

Köszönöm is a segítségedet, de sajna nem ezzel lesz a baj, úgy tűnik nekem, hogy ezen olyan új rom van, amit úgy néz ki ezzel a módszerrel nem lehet root-olni! :(
thl.w100.130701.jbv2.hd.en.com.8p32_MT6589
Esetleg van másnak is ilyen?

Xiaomi Mi5 | MIUI 8 Global Beta

(#1041) CoolBoy323 válasza adam08 (#1040) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hmm, ez tényleg valami új :Y

(#1042) blueye válasza adam08 (#1040) üzenetére


blueye
veterán

(#1043) musculus


musculus
tag

Úgy tűnik, elsőként sikerült féltéglát csinálnom a telefonomból.

Megpróbáltam átparticionálni a belső 4 gigát, mert miközben folyton hely után sikított az 1 GiB-os, alkalmazásokkal teletömött rész miatt, ezalatt a 2 GiB-os particio teljesen üres volt.
Ez az átparticionálás úgy sikerült, hogy nem tudja mountolni a /data-t, ilyen módon az android nem töltött be.
A sp Flash Tools segítségével megpróbáltam "újrahúzni" a készüléket, ennek eredményeképpen most van egy boot loopos ÉS error mount /data telefonom.

A neten nem találtam segítséget, valamelyik fórumban van egy ilyen kérdés, de nincs megválaszolva.
Kérlek titeket segítsetek....

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#1044) devGyuri


devGyuri
csendes tag

Ha valakit esetleg natív VoIP érdekelne, itt található a beállítása. Röviden a lényeg: /system/etc/permissions/android.software.sip.voip.xml fájlban a '<!- -' és '- ->' sorokat kell kitörölni, majd restart.

(#1045) hzx0 válasza adam08 (#1040) üzenetére


hzx0
aktív tag

Nekem is ez a rom van simán ment a rootolás.
@Muskulus
Nedromon fent van ez a rom verzio is. Probáld azt ráhuzni.

[ Szerkesztve ]

(#1046) tolvaj!


tolvaj!
őstag

sziasztok! mi lett a ro.edi romal a needromon? kitörölték, mintha soha nem is lett volna.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1047) hzx0 válasza tolvaj! (#1046) üzenetére


hzx0
aktív tag

Xdan megtalálod. Már az 1.1 verzio van.

(#1048) tolvaj! válasza hzx0 (#1047) üzenetére


tolvaj!
őstag

köszi.

MÁS!
nem megy fel a driver win7x64 re. eszközkezelőben is próbáltam kézi frissítést csinálni és közli a gép, hogy driver nem található... akkor WTF csináljak?

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1049) hzx0 válasza tolvaj! (#1048) üzenetére


hzx0
aktív tag

Driver csomagba benne van a x64 driver. Keres másik csomagot szerintem.

(#1050) tolvaj! válasza hzx0 (#1049) üzenetére


tolvaj!
őstag

köszi meglett az XDA-s 1.1 rom csomagban jó volt a driver. fent is van már a ro.edi 1.1. most nyúzom egy kicsit. :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.