Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100

Hozzászólások

(#701) birooo


birooo
tag

A megadott leírás alapján belőttem a GPS-t, szépen zöldre is váltottak a műhóldak az akció végén, ahogy azt kell. Ma teszt volt. 35 perc futásra 9 km-t írt :N Olyan 6 km volt a tényleges. Mi lehet a gond?
Runtasticot használok.

(#702) sfbukfenc


sfbukfenc
tag

Sziasztok!
MTKDroidTools nem látja a telefont. :( A 2.2.7 és a 2.4.6 verzió sem.
Az eszközkezelőben az ADB driver rendben.
Valakinek valamilyen ötlete, mi lehet a gond?

(#703) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Kis speedtest.
25/5-ös t-home net, 2 eszköz egymás mellett, router másik szobában. Laptop vs W100

Mmm'kay?

(#704) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

ITT értelmezze már nekem valaki, hogy honnan szedi, h 286MHz-es a GPU?!

THL W100 it's GPU SGX544MP has 286Mhz !!!!!!

(#705) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#706) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#704) üzenetére


KurtCobain
őstag

Olvastam én is. Végül is igaza van. Azt írja, hogy gyárilag 286MHz-es, csak 156MHz-re van állítva. Csak hát nem tudni, hogy mi okból van 156-ra állítva, lehet hogy a gyártósorról hibásan jött le, és 156MHz-es órajelre állították és ha lenne OC-s kernel, akkor túlhúzva nem működne, vagy elromlana, de az is lehet, hogy hibátlan példányok, csak direkt vannak lekorlátozva.

Mmm'kay?

(#707) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#706) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem bírtam értelmezni amit írt... De ez csak spekuláció, már volt róla szó a DUAL-os topikban. A lényeg, h úgysem tudjuk meg soha, mi az igazság :))

OC kernel pedig szvsz sose lesz :F De ne legyen igazam :P

(#708) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#707) üzenetére


KurtCobain
őstag

Bőven jó így is a teló.

Megmondom őszintén, nem is bánom. Ha az OC kernel-lel együtt jönne hozzá egy 3000mAh-s akku is, akkor mindjárt más lenne a helyzet. :D

Mmm'kay?

(#709) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#708) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nagyobb akksi, magasabb ár...
Ha már drágább lenne, akkor nem ezt venné sok ember szerintem... De tény, h k.rva jól jönne egy nagyobb akksi, de kétlem, h valaha is lesz hozzá :(

De ár/érték arányban szerintem a legjobb választás, még mindig!!! (4,5"-ban)

(#710) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#709) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hát igen.. valamiben kompromisszumot kell kötni.
Egyre jobban kezdem megszeretni. :DDD
Kicsit állítgattam a SetCPU-ban tegnap és kicsit elk.rtam, amit linkeltem akkuhasználatot, ott 90%-ban volt 1,2GHz-en. :) Most úgy állítottam be, hogy alapállapotban 497 és 988 MHz között legyen, governor: hotplug, I/O scheduler noop. 15% akku alatt 497 és 754 között, bizonyos appok használatakor (játékok, böngészők, kamera, navi, youtube) pedig 497 és 1209 között. Most 8%-on vagyok és most ugye a max 754, jelentem még így is elég fürge. :) 4ó 23perc kijelző időnél tartok, 7ó 16p wifivel. A mai nap elég vegyes volt, holnap meglátom mit tud az előbb leírt beállításokkal. :K Így egész kellemes akkuidőt lehet kihozni belőle.

Mmm'kay?

(#711) azozo válasza CoolBoy323 (#705) üzenetére


azozo
senior tag

És mi ami okosság, mert google fordítóval sem sikerült +10 év orosz :DD
GPS már oké.. az aksi fogyasztást kellene minimalizálni valahogy....
Volt irva melyik progi az, amelyik engedélyezi induláskor a programokat...

Fényereje elég nagy még 10%-on is .... :U
1 nap csak nem sok használat mellet 4-5 óra aktív képernyő 20-30 perc. GPs próba + kb 3 óra wifi
2 napot jó lenne kihozni
Amúgy lehet később jobb lesz az aksi? ... :))

Méretre azonos nagyobb aksi kellene nézni amelyik belefér :F .?

(#712) azozo válasza KurtCobain (#710) üzenetére


azozo
senior tag

Wow pont ez ami a fejembe volt CPU módosítás a tebletemen is nagyon növelte az aktív időt
Kipróbálom csak elöször feltöltöm fullra :C

(#713) CoolBoy323 válasza azozo (#711) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor nem okosság :P

Kijelző fényerőcsökkentésre én a Screen filter nevű appot használom, olyan 40% körül!

(#714) birooo válasza kcsa (#651) üzenetére


birooo
tag

De jó kis leírás volt. Bármennyit hangosítottam, semmit nem értettem, de így már tökéletes.
A GPS-re nincs valami ötlet? Ezt megcsináltam [link] működik is, csak marhára pontatlan.

(#715) salviasp


salviasp
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 3 hete egy ilyen csoda tulajdonosa vagyok.
Ma kezdett egy olyat csinálni, hogy haa WiFi bekapcsolásra kattintok, akkor nem történik semmi. Próbáltam a Settings-ben bekapcsolni, de csak egy pillanatra lesz On, utána rögtön Off-ra vált.
Dobtam neki egy Factory Reset-et, de ez sem segített.
Mi lehet a probléma?

(#716) salviasp válasza salviasp (#715) üzenetére


salviasp
csendes tag

Közben megoldódott. Meg kellett igazítani az SD kártyát, mert nem látta. Most már működik :K

(#717) KurtCobain válasza azozo (#711) üzenetére


KurtCobain
őstag

Az a baj, hogy ehhez a telóhoz nincs nagyobb akku, és van egy olyan érzésem, hogy nem is lesz. Meg amúgy is csak úgy lehetne növelni az akku kapacitását, ha a geometriai méretét is növelik, és ugye csak kifelé lehet növelni, így másik hátlap is kéne hozzá. Az meg a vaku és a kamera miatt hülyén nézne ki és a tok se lenne jó hozzá.

Ezek az akkuk olyan 3-5 töltési ciklus után érik el a teljes kapacitásukat. Én felváltva használom a 2 akkut, hogy bejáródjon mindkettő. :)

Egy jó tanács azoknak, akik csak az egyiket használják: kb 60-70%-os töltöttségi szinten tároljátok az akkut.

Mmm'kay?

(#718) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Jo lenne ez a Holo locker, ha mindig felkelne a hangero gombokra. Ha olyanja van felebred toluk, ha nincs olyanja, nem.

A gyari locker kikapcsolasa kell hozza, h jol mukodjon!

(#719) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#718) üzenetére


KurtCobain
őstag

Tudom... eleinte nekem is ment, aztán nap közben elkezdett szarakodni..
Bekapcsnál meg előjön a gyári, és van hogy ki kell kapcsoljam a Holo-t ahhoz, hogy beüssem a pin-t.
Okosan oldották meg.. szerintem egybe van a lockscreen-nel a pin beíró...

Újfent: 91%-nál kapcsolt ki a LED, akkufesz: 3945mV, csak kell a Battery Full Notification.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#720) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#719) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Csak érik az a moddolt rom install... :P

SetCPUban a governorok es schedulerek kozott mi a kulonbseg??

[ Szerkesztve ]

(#721) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#720) üzenetére


KurtCobain
őstag

Abban is a gyári lockscreen van. :(( Azt a tagot kéne megkérdezni róla...

Governor

Scheduler

Mmm'kay?

(#722) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Kicserelte, egy postban azt olvastam...
Vagy csak vki mondta h cserelje?! Nem remlik mar, de mar nem is keresem meg ilyen keson, inkabb alszok :D
Koszi a linkeket! De az elso az wtf? XD

[ Szerkesztve ]

(#723) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#722) üzenetére


KurtCobain
őstag

Óha. xD Nem másolta ki rendesen a linket, én meg siettem. Nem baj, reklámozom a hölgyet :)) (egyébként egy Tenacious D szám feldolgozása). Este van na, fáradok.

Helyesen: Governor

Nem cserélte ki, írta hogy neki tetszik. Találtam egy másik progit, az helyesen beállítva működik hangerőgombbal, bekapcsoláskor nem szarakodik a pin-es dologgal, de viszont a gyárival indul el a teló. Jobbat nem tudok egyelőre.. ha kell, akkor elküldöm pü-ben.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#724) moli.hu válasza RECSKA (#66) üzenetére


moli.hu
őstag

Giro persze. Iranytu nem tomm, van benne valami gyari alkalmazas, az lehet az

valaki probalja ki legyenszives az iranytut ezzel, a giroszkopot pedig ezzel az alkalmazassal, rendesen mukodnek-e.

(#725) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#723) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem tok jol mukodik a holo, kiveve a hangeros ebresztest. Kikapcsolni nem szoktam a telot, csak repulobe rakni.

Johet a masik, proba cseresznye :))

Az iranytu es a giro is mukodik, bar az elobbihez linket progi egy hulladek!

[ Szerkesztve ]

(#726) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#725) üzenetére


KurtCobain
őstag

Bázeg.. beállításokban lehet tiltani a zárképernyőt... Beállítások -> Biztonság -> Képernyő zárolása -> Nincs. :DDD
Ez teljesen kilövi. De a hangerőgombot ez se oldja meg. Kitapasztaltam, hogy az csak a zárást követő néhány mp-ben ébreszti fel, utána meg kb 5x kell lenyomni...
Másik progit küldöm majd pü-ben.

Mmm'kay?

(#727) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#726) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mondtam, h le kő títani :))

és tényleg, százszor megnyomva a hangerőt felkelti, csak addigra a hangot is leveszi :DDD nem tudom miért van ekkora késleltetése a képernyő felkeltésének :F

jajjj de hiányzik a Cyanogen, úgy megszoktam a hosszú évek alatt :O :O

[ Szerkesztve ]

(#728) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

i had success in hacking the Camera Parameters !

tud valamit ez a phenomenalxp gyerek :))

pár hét, és lesz egy még jobb rom rá :)

valaki próbálta már?!?!?!

(#729) tillseemann


tillseemann
csendes tag

Ejj. Tenyleg jo lenne mar valami egyeb rom. Most tervezek venni egy ilyet meg egy Zopo C2ot az egyik baratomnak. Ha nem lesz ra semmi okossag, akkor megcsinalom magamnak. (Na nem mintha csinaltam volna mar ilyet.) Remelem ez a rodi rom hamar kinovi magat.
A fotozas tenyleg ennyire rossz? Mondjuk engem az erdekelne, hogy ilyen kocsmafotozasra mennyire jo?

Ami meg fontosabb, hogy en most Brnoban, Csehorszagban vagyok. Esetleg itteni VAMos tapasztalata van esetleg valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#730) CoolBoy323 válasza tillseemann (#729) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Miért lenne jó egyéb rom? Nem is próbáltad még, de már nem jó neked? :F

Le vagyon írva ezerszer: egy nagyon remek gyári rom van a vas (műanyag) alatt!!!!

Szvsz kocsmafotózásra jó a kamera, LGcamera appal még jobb képeket is lő, mint a gyári sw-rel!

(#731) diegho


diegho
nagyúr

Megjött! Sötétkék tokot kaptam hozzá :P

(#732) CoolBoy323 válasza diegho (#731) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pedig rózsaszín szokott lenni a "tok" amikor megjön a nőknek :DD

ja, vagy a telefonról van szó :DD

hányinger az a tok szvsz, a belső műanyag tokot fogom én kiaplikálni belőle, ha lesz időm/kedvem!

(#733) diegho válasza CoolBoy323 (#732) üzenetére


diegho
nagyúr

Én kaptam hozzá azt a kék nyithatós tokot és műanyag tokot is külön.

(#734) losi73


losi73
senior tag

üdv recovery telepitéshez pontos leiárst merre találok? :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#735) CoolBoy323 válasza diegho (#733) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kb mindenki :)

(#736) losi73 válasza losi73 (#734) üzenetére


losi73
senior tag

megoldva.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#737) blueye


blueye
veterán

Megjött a fekete w100.
Elsőre nagyon könnyű (másodikra is), jól néz ki, de pont a súly miatt kicsit játékszer érzésem van. Root-tal, magyar nyelvvel kértem,ebből a magyar nyelv megvan :)
Ezt a recoveryt én is megkeresem + a root-ot.

(#738) diegho


diegho
nagyúr

recovery-t tudná valaki linkelni? root megvan, bent van az első hsz-ben, de recovery nincs.

(#739) Poonkie válasza diegho (#738) üzenetére


Poonkie
tag

(#740) diegho válasza Poonkie (#739) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi. Valami leírást is tudnál adni hozzá? Soha nem telepítettem recovery-t.

(#741) Terentius


Terentius
őstag

20.-án rendeltem minidealről.24. óta célországba elküldve.Kicsit sem vagyok dühös! :W

Poco F5 12/256 Gb

(#742) blueye válasza Terentius (#741) üzenetére


blueye
veterán

Azóta volt 2 hétvége, én még nem izgulnék... főleg dühös nem lennék...

(#743) diegho


diegho
nagyúr

Van fent 2 kínai alkalmazás a telefonon, zöld háttéren fehéren valami + fejecske. Ezek mik? Törölhetem őket?

(#744) KurtCobain válasza diegho (#743) üzenetére


KurtCobain
őstag

Igen, törölheted. Az smsreg.apk egy spam progi, a smiley-s pedig kínai nyelvbevitel, playen is fent van.

Mmm'kay?

(#745) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Camera Mod

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#746) diegho válasza KurtCobain (#745) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha valaki kipróbálta írhatna róla pár dolgot.

(#747) azozo válasza KurtCobain (#717) üzenetére


azozo
senior tag

Én meg már kétszer fullra lemerítettem :))
Lehet hogy nem kéne úgy mint a régi telcsiket :B

Full batteryvel most teljesen feltöltöttem
ma napi teljes pihenés után teljes repülő mód+kikapcs 4% fogyasztot 21 óra tétlenség után
Az aksi 4,1V r ....

(#748) KurtCobain válasza diegho (#746) üzenetére


KurtCobain
őstag

Kipróbáltam, képminőség kb ugyanaz. Szobában, rossz fényviszonyok mellett a gyári, Dual simes topic-ba linkelt S4-es kamera app és e között én nem látok különbséget.

Viszont tud .mp4-et. Magas minőségben 3308kbps-es videó bitrátával vett fel (16mp-es videó 6,4MB), finom minőségben 9550kbps-kel (24mp - 28MB).
A videó miatt marad ez nálam.

(#747) azozo:
:D
Holnap max 754MHz-en fogom használni, meglátjuk úgy mit tud.

Mmm'kay?

(#749) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#748) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nálam ma azon volt, teljesen jó, ugyan olyan gyorsan jött be a dolphin browser, mint 1,2GHz-en

(#750) blueye válasza azozo (#747) üzenetére


blueye
veterán

nem kéne....
tölts rá bármikor!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  THL W100
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.