Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elég maratoni lett a The Game Awards, de a műsor már nézhető felvételről, ha valakit érdekelne. A trailerek kitéve, a linkek összegyűjtve, ha bármi hibát találtok (vagy kimaradt valami fontosabb hír), jelezzétek privátban, köszi. :R

Live-Die-Respawn

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pletykálták megint, hogy lesz valami Metal Gear Solid Remake. Nem volt. De igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretném e, hogy legyen. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Zoltn válasza oriic (#1) üzenetére


Zoltn
senior tag

Koszi a linkeket!

Kicsit csalodas h az ER lett az ev jateka. De persze ez az en velemenyem. Mondjuk az ER re is eleg jol racsavarodtam, de a narrativa teljes hianya miatt egyszeruen kizartnak tartottam h nyerjen. A jatekmenet nyert kb. Azt meg mar lattuk tucatszor.

Ma meloban vegignezem azert az egeszet.

:R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#4) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Nem tudom megint ki gondolta azt Sanyiéknál, hogy milyen jó ötlet lenne ha a PS4/PS5 HFW DLC-je PS5 exkluzív lesz. :DDD

(#5) EmThor


EmThor
addikt

Death Stranding 2 bemutatót megnézhetem ha nem játszottam az első résszel még, de szeretnék? Spoilerek miatt... Köszönöm + hogy összeszedtétek az infókat.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#6) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Köszönjük az éjszakai munkát! :R

(#7) CptAdamica


CptAdamica
veterán

TLoU és a Returnal igazi csemege lesz a PC-s közönségnek, utóbbinál majd lehet megint sírni, hogy megvettem, és nem tetszik! :D

Viszont a DS2 érdekesen hangzik, arra vevő leszek.

Megyen!

(#8) saelin


saelin
veterán

A Diablo 4 jó messze van még...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) lmno


lmno
őstag

Forbidden West azért legalább 1 díjat kaphatott volna, mondjuk látványra.

(#10) CocooN-z válasza Zoltn (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nekem is, pont akkor fejeztem be a gow-ot mikor Judge bácsi megkapta a díjat, és bár egy kicsit endgame feelingem volt a játék végén, sztem a ragna szenzációs lett. Sajnos Eldennel nem játszottam, így nekem csak annyi jött le amiket yt on láttam.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) flexxx2


flexxx2
őstag

durva lesz a 2023, warhammer, nightingale, bg3, cp kieg

(#12) Kvelstadt válasza EmThor (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ne nézd meg. Én játszottam az előzőt és kb itt azt kaptam hogy ja hogy ő és ez meg az van meg vele meg az lett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Szakiii válasza Zoltn (#3) üzenetére


Szakiii
addikt

Érdekes én gownál érzem ezt, megvan de még mindig eldent nyomom pedig már kb 2 órám van gow-ban is, de egyszerűen ha jut időm játszani nem a gow nyer így se hogy new game 7be vagyok. :)

(#14) Gave válasza Zoltn (#3) üzenetére


Gave
addikt

Nekem is egy kicsit csalódás, de azért szvsz nehéz év volt, sok projekt csúszott 2023-ra. Így viszont ha nem csúsznak tovább, akkor 2023 elég ütős év lehet ( alias pénztárca gyilkos :D ).

oriic: Köszi, hogy kihámoztad.

[ Szerkesztve ]

(#15) Scholes9 válasza Zoltn (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pedig szerintem megérdemelte. From nem készített eddig ow játékot és most sem lőttek mellé, sőt. Én egy hónapig úgy rá voltam függve, hogy mást el sem indítottam mellette és 100 óra volt az első végigjátszás. GoW R is megvolt egyszer igaz az kevesebb, mint 40 óra lett. De mindkettő fantasztikus játék :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) homerhamm


homerhamm
addikt

Jó volt a végen az a kis közjáték is. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) EmThor válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


EmThor
addikt

:R :R :R :R :R :R :R :R :R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#18) Gave válasza Scholes9 (#15) üzenetére


Gave
addikt

Ezeket a játékokat később referenciának használják, szerintem az ER ehhez túl egyoldalú, de persze mindenkinek más jön be, tökéletes mindenki által elfogadható év játéka ritkán lesz.

(#19) Zoltn válasza Scholes9 (#15) üzenetére


Zoltn
senior tag

Na én is raktam 120 órát az ER-be. Én sem tudtam letenni. De a narratíva teljes hiánya miatt mégsem volt olyan immerzív élmény mint a GoW. A ragnarök első fél órájában 2x bőgtem el majdnem magam :D (na jó a ER ben is feszt a sírás kerülgetett, de ott más miatt :DDD ). Egyszerűen nem egy liga a két játék.
És ez még mindíg csak az én magánvéleményem. Bár úgy hogy az első rész GoTY lett, így talán érthető, hogy miért nem kapta meg. Viszont Teal'c nek nagyon örültem.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#20) sp8787 válasza Gave (#18) üzenetére


sp8787
addikt

Melyik resze volt egyoldalu?
-------------------------------------------------
Egyebkent elegge livingunderarock uzemmodban kellett annak lennie aki meglepodott ,hogy az ER nyert.

Most attol tekintsunk el ,hogy a midiokor vicsernek(nem a vicser volt az) adtak oda akkor, de ahogy nezem 2015 ota nem volt ennyire egyertelmu ,hogy melyik az ev jateka.

(#21) Luck Dragon

Az új SW-t nagyon várom :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DS2 jöhet, jó film lesz. Dio4 coop day1,ha szerver is engedik. ArmoredCore pvp,naná. FFXVI kötelezō. Remnant2,Hades2,Jedi2,Replaced jöhet gamepassbe...Ken Levine pedig iparkodjon :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#23) Wesder válasza Zoltn (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy te nem találtál benne narratívát, az nem a játék hibája. Az Elden Ring is mesél, csak máshogy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) k-adi


k-adi
nagyúr

köszi oriic a cikkeket :R

(#25) CptAdamica válasza hombre[EU] (#22) üzenetére


CptAdamica
veterán

"Dio4 coop day1,ha szerver is engedik"
A Blizzard mindig day1-kor lepődik meg, hogy mekkora az érdeklődés a játékaira, szóval tippem szerint felejtős lesz játszani vele. :D

Megyen!

(#26) Scholes9 válasza sp8787 (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én akkor lepődtem volna meg, ha nem az ER nyer :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) podtibi


podtibi
senior tag

Még mindig jót nevetek a kategorizálásokon. Rendezésnél az elder ring el sem tudom képzelni hogy hogyan lehet jobb egy god of war-nál. Legjobb történetnél az immortality-t választottam volna inkább. Legjobb indie játéknál (is) el sem tudom hinni, hogy csak 5 opció van.(A cult of the lamb pl. azt sem tudom hogy került oda, miközben semmi újdonsággal nem rendelkezik. Bár ezt a stray-re se lehet túlzottan mondani.(Függetlenül attól hogy egy macskát irányítasz.)) A legjobb akció-kalandjátéknál pedig három jelölt biztosan jóval távolabb áll magától a kategóriától, a történetéhez képest.(Most akkor akció vagy kaland? Nem volt elég csak akció vagy csak kaland játék?) A szimulátort és a stratégiát sem értem mért kell összevonni.(Mintha globálisan nem készülne elég játék minden évben.) Az innovációval pedig egyre jobban rosszba vagyok.(Egyáltalán nem örülök hogy a filmek irányába megyünk, persze ez sokaknak elég vitatott.)

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#28) EmThor


EmThor
addikt

Az Istencsászár morcos lesz, Space Marine 2 semmi visszhang? Kőkemény, új környezetek, új ellenfelek, megyünk gyakni, más nem kell!
Dio4 is nagyon hangulatos lett, Ten Levine is csak elronthatja a Judas-t. Jó 2023 lesz :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#29) prolad válasza .LnB (#2) üzenetére


prolad
őstag

A 4-ből kellene egy sima remaster, azt nehéz PC-n játszani. A többi meglepően jól tartja magát még most is (leszámítva az irányítást az első 2 résznél).

(#30) Wesder válasza podtibi (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk ezért: "AWARDED FOR OUTSTANDING CREATIVE VISION AND INNOVATION IN GAME DIRECTION AND DESIGN."

Így másoltam ki a főoldalról, nem én Capsoltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A legszomorúbb, hogy még mindig sehol egy Stalker 2 megjelenés. :(

(#32) homerhamm válasza Dr. Akula (#31) üzenetére


homerhamm
addikt

Van most azoknak nagyobb bajuk is, mint a Stalker 2. Azon se csodálkoznák ha törölnék a játékot.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33) Dr. Akula válasza homerhamm (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem azért cuccoltak át Csehszlovákiába hogy töröljék.

(#34) oriic válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csehszlovákia... :DD

Live-Die-Respawn

(#35) Gave válasza Wesder (#30) üzenetére


Gave
addikt

Ez volt a legáltalánosabb amit meg lehetett fogalmazni, hogy véletlenül se lehessen belekötni xd

(#36) k-adi válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

hogy hova?
'93 óta nincs

(#37) Dr. Akula válasza k-adi (#36) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez már úgy marad örökre. Mint a Moszkva tér. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Volt jópár érdekes bejelentés itt kérem szépen. :) Diablo IV, SW Jedi: Survivor ami messze legvárósabb számomra... :)

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.