Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) neduddki válasza Kalandor (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az outpost egy masik weboldalt hasznal, ami ttermeszeten nem tusok fejbol:- (((
meg kell kerni reaja vmejjik outpostost, hogy arulja mar aszt is el.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) Troy.


Troy.
addikt

[link]

naH mindjárt letesztelem az én gépem is . Bár van routerem is , és tűzfalam is.( tudtommal a routerben is van tűzfal :D )

.

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Nem is igaz én biztonságba vok de a szolgáltató :DDD de én még keményítek...

(#6) neduddki válasza neduddki (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

N aitten vna amit merg kiszedtem:- ))
aszongy aezket szedtem ki a outpostbol a felsorotakon kivukl:
[link]
[link]

a pc flank meg nem megy:- (((

udv

neduddki

mod: ja kerem aki agyba fobe modosothat:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Winner_hun válasza Kalandor (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sygate: (már az elején megbukott:D)
Operating System = Windows XP
Browser = Netscape Navigator 5.0

Trying to find out your computer name...

Unable to determine your computer name!

Trying to find out what services you are running...

Unable to detect any running services!


Wigwam:

itt mit is kell csinálni?:B

symantech:

An error has occurred

Symantec Security Check is not compatible with your Web browser because:

Error 003

To run Security Scan, you must be using at least Internet Explorer 5.0, Netscape 4.5 or Safari 1.0

To run Virus Detection, you must be using at least Internet Explorer 5.0..


auditmypc:

(ez egy táblázatban volt)

tcp 80 HTTP. Standard web service port. Exchange is cleartext; use https (443) for sensitive data transfers.
Trojans or Viruses known to use this port are: 711 trojan (Seven Eleven). AckCmd. Back End. Back Orifice 2000 Plug-Ins. Cafeini. CGI Backdoor. Executor. God Message. Hooker. IISworm. MTX. NCX. Noob. Ramen. Reverse WWW Tunnel Backdoor. RingZero. RTB 666. Seeker. WAN Remote. Web Server CT. WebDownloader.



hackerwatch

In any of these cases you will not see an event notification on your computer because either our connection attempt did not reach your computer or the firewall is not operating. If you are in a corporate LAN, or using a cable or DSL router you are behind another firewall/proxy or NAT and your computer is secure.
(mellesleg azt írták, hogy 2 perc kell, ennek ellenére 10 mp alatt kész lett a teszt:F


pcflank
télleg nem megy:D


mod: jaigen, akkor az auditmypc ami portot írt azzal kéne valamit csinálni?:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Troy.


Troy.
addikt

Bár nálam tudtommal minden port csukva van, mert néhány progit úgy kellett kierőszakolni a routeren :DD

De most mindent végigfuttatok .

[Szerkesztve]

.

(#9) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ja vegre a ZA a mulkoti vackolasok utan ismet normalisan muxik!!!:- )))
/ez nekem folotteb jo hir megsem kell 1xx gepen cserelnem azt a dogot:- )))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) DigitXT válasza Winner_hun (#7) üzenetére


DigitXT
félisten

itt mit is kell csinálni?
Tűzfalteszt link?:DDD

(#11) Winner_hun válasza DigitXT (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kösz.
Az elsőp hsz-ben az indiános linket le lehetne erre cserélni?:) [link]

mod: itt az összes port látható. Most jön, hogy o-óóó, valamit kéne bütykölni a tűzfalon? (router)
mert amúgy semmi tűzfalam nincs:D

mod2: most nézem, a tűzfal ki van kapcsolva:DDD
na akkor re ellenőrzés...

mod3: engedélyezett tűzfallal is ugyan azok a ''tünetek''
Az indiánosnál mind nyitva van, a többinál is ugyan azt kaptam, ami feljebb van.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) DigitXT válasza Winner_hun (#11) üzenetére


DigitXT
félisten

Az indiánosnál mind nyitva van
Akkor vmi ott nem faja.:F Nekem láthatatlanok, sima sw tűzfallal (Kerio).
Mod a válaszra: merész.:DDD

[Szerkesztve]

(#13) Winner_hun válasza DigitXT (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

a routeren kívül semmi tűzfalam sincs:)
Mellesleg az is ki volt kapcsolva:DDD
mod: lehet, eddig nem volt semmi gondom. Igaz nem is nézek warezoldalakat, báááár néha rájuktévedek:DDD

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Robaj


Robaj
addikt

Végignyomattam mind1iket, ződ mindenhol minden:)
Bár csak a windowsos beépített xpsp2 tűzfalam van :DDD

(#15) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem mindengyikre azt mondja a wigwam hogy láthatatlan... :D

(#16) ftc


ftc
nagyúr

nekem a szolgálltató dobaj ki mindenhova nem engem :D

(#17) ragazzo


ragazzo
őstag

Naggyon jó ez a kezdeményezés.Végigfuttattam a munkahelyi gépen, és minden láthatatlan.Mondjuk lehet hogy a router az oka.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#18) neduddki válasza ragazzo (#17) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat ja kie melxik a mar a Kiastam a csatabardot! - ra????:- )))

udv

neduddki

p.s. csak egeys elborult ven f.szok:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19) Troy.


Troy.
addikt

ah én is végigtoltam mindent. MInden láthatatlan :))
X- micro WLAN 11g Broadband Router + Zone alarm.
Meg kisebb programok.

.

(#20) C^^


C^^
őstag

Lefuttattam mindegyiket. Sygate Personal Firewall tuzfalat hasznalok. A Router most ki volt iktatva (tapasztalataim szerint a hardveres tuzfal eleg sokat szamit).

Sajnos nekemis ott van/volt gond, ahol Kalandornak. A 135-os port :O [link]
Ezen kivul minden rendben volt. Kalandor te mit tettel ez ellen ?
Gondolom, hogy a router ''megfogna'' az onnan erkezo tamadasokat, mert mar teszteltem routerrel, meg regebben, es minden rendben volt. Most viszont egyeb, rajtam kivulallo okok miatt nem tudom a routert hasznalni egy ideig, de szeretnek igy is biztonsagban lenni.


lesaux: a 80as ha jol tudom a HTTP port, szoval az a bongeszo miatt is nyitva lehet.
De lehet hogy hulyeseg. :U

[Szerkesztve]

(#21) lesaux


lesaux
veterán

Nyitva van az 53-as meg a 80-as portom. Most mi a hóhért csináljak?
Szerk.: a 80-as már nincs.
Szerk. 2: C^^: a 80-as a webszerver miatt volt nyitva, de mivel úgyis csak itthonról használtam, becsuktam. Viszont az 53-asra még nincs ötletem.

[Szerkesztve]

(#23) lesaux válasza lesaux (#21) üzenetére


lesaux
veterán

Kerióban megtiltottam, hogy bárki is használja az 53-as portot, de a Wigwam tesztje szerint a port válaszol és nyitva van. Hogyan csukhatnám be?

(#24) Troy.


Troy.
addikt

Amúgy mégis mit csinálna távoli gépről? :DDD
Elszedi a fontos adataimat? Amik fontosak ,azt úgy is levédtem Pc security- val.
Azt még erről a gépről sem éri el más ember :C :P

[Szerkesztve]

.

(#25) finest


finest
őstag

Legújabb ZoneAlarm van fenn, a Sygate, meg a Wigwam nem lát semmit.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#26) Gabesz84


Gabesz84
őstag

hm, nekem a win beepitett tuzfala fut, minden stealth, kiveve a 21-es port, de az direkt nem, mert ftp-t futtatok :)

(#28) krokk


krokk
senior tag

az enyém minden tesztben jól szerepelt:) semmi probléma semmi nyitott port szerencsére:)
mondjuk én egy tűzfalas router mögött is tűzfalat használok a saját gépemen:) szóval nem volt sok esélye egyik tesztnek se:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#29) ragazzo válasza neduddki (#18) üzenetére


ragazzo
őstag

Ne haragudj,de még ennyi idő után is csak a felét értem annak amit írsz.De legalább már nem mérgelődöm miatta. :DDD

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#30) akasp


akasp
senior tag

Natessék: Asszem, hogy a wines tűzfal is ér vmit, mert csak az ip-t és a oprendszert meg a browseremet tudta kitalálni. a computername determined, a services is determined.

sygate-n teszteltem magam

[Szerkesztve]

(#31) akasp


akasp
senior tag

symantec test: minden zöld pipa, csak a virus protectionta tett egy sárga felkiáltójelet, mert nod van fenn. és nem futtattam, csak az első feladatot. (Gondolom, hogy ha NAV van fenn, akkor ott is zöld pipa lenne ;] )

(#32) akasp


akasp
senior tag

megvolt a hackerwatch is. Ez pontosan mit jelent? Mert router mögött vagyok és ezt írta ki:
Ez jót vagy rosszat jelent??

Packets were successfully sent to your computer. The server was unable to obtain a connection or any traffic from your computer. This generally indicates that your firewall blocked the traffic successfully.

If you did not see an event warning it may indicate that the traffic did not reach your computer at all.

This could be due to any of the following reasons:

You are connecting to the Internet through a proxy server. When we attempted to connect back to the IP address your web traffic came from we actually were connecting to the proxy server, not your computer.
You are behind a corporate firewall which is redirecting traffic in an unexpected manner.
You are connecting to the Internet through a NAT (network address translator). When we attempted to connect back to the IP address your web traffic came from we actually were connecting to the proxy server, not your computer.
In any of these cases you will not see an event notification on your computer because our connection attempt did not reach your computer. In any case, your computer is secure.

Namost: ezek a tesztek nem fogják hazavágni a gépet? (vírusilag értem)
Mert: nincs firewallom, csak win beépített sp2-es
nod32 és egy adaware personal van fenn

(#33) _seth_


_seth_
veterán

Nálam minden OK mindkét gépen :) (Kerio)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34) akasp válasza _seth_ (#33) üzenetére


akasp
senior tag

Most futtattam a portkeresőt. Minden port zárt. Hihetetlen ezzel a configgal:
windows beépített tűzfal és egy windows explorer 7. És ennyi. (+nod32+adaware se personal) Tényleg semmi más. Hihetetlen

(#35) Hequila


Hequila
őstag

Valaki elárulja nekem, hogy mi az a Telnet, a TFTP, SNMP? Kellenek ezek nekem, vagy nyugodtan letilthatom? Illetve az ICMP az micsoda? Mert az meg nem portos, hanem type-os, és nyitva van.

[Szerkesztve]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#36) lesaux válasza akasp (#34) üzenetére


lesaux
veterán

Router mögött vagy, azért ilyen az eredmény, nem a windowsos tűzfal miatt.

(#37) amargo


amargo
addikt

Fura az egyik teszten kiírja nyitva a 21, 3389, 8080 (ami igaz is!) a másikon nem, pedig az is tesztelte..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#38) VladimirR válasza C^^ (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, hulyeseg, a bongeszo semmilyen portot nem nyit ki bejovo kapcsolatok szamara (sot, kifele is 1500-3500 korul szokorr port-ot hasznalni)

(#39) VladimirR válasza lesaux (#36) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak szolok, windoze tuzfal is megfogja a befele meno csomagokat, sot, atlaguser-nek nem is kell tobb

(#41) ponti_ak válasza Kalandor (#1) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hasznos kis linkek, köszi a gyűjteményt. :R
Lenyomtam mindet, perpill úgy tűnik, zárva van minden.

Nyugodt vagyok, asszem.
Thx.

MOD: ja, igen, ami fut: WinXP Firewall a Nod32-vel vállvetve védekezik a várfalakon. :) Plusz otthon még 1 router is.

[Szerkesztve]

(#42) Sianis


Sianis
addikt

Nekem is lefutott majdnem mind, minden rendben volt.

Firefox 1.5.0.5
Linux gentoo 2.6.17-gentoo-r4

Sianis

(#43) várnarancs válasza Kalandor (#1) üzenetére


várnarancs
addikt

Hali!
Nekem vagy egy tesztprogramom, amivel a géped nyitott ponrtjait lehet figyelni! Van egy linkem csak az nem illik bele a PH! arculatába inkább csak a címét mondom: Fastscan!
Amúgy miért van az, h mindegyik progi más IP-t ír ki?:D Honnan tudja melyik az igazi? a másik hogy az egyik progi talált egy tök nyitott pontot. Mivel tom lezárni?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#44) várnarancs


várnarancs
addikt

Jah azt hozzáteszem, h nekem a routeremben van a hw-s tűzfal, meg a gépemen már elromlott a Kaspersky Antivirus, de sehogy sem tom megcsinálni, csak win formattal! Tűzfalt a ZoneAlarmot használtam, de nagyon idegesíő volt, ezért leszedtem:DD Winben Sp1 van, tehát az sem véd meg. Van viszont egy Spybotom:DD Az sohasem talál semmit sem, de az wegyik mondtatok, az már 131-nél tart:DD :R

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#45) Winner_hun


Winner_hun
félisten

a pcflank már megy:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) Szabesz


Szabesz
őstag

53-as port nyitva van, hogyan tudom zárni? (mi használhatja?) [Kerio+Router]

¯\_(ツ)_/¯

(#47) piramis


piramis
csendes tag

lefuttattam a wigwamot mindehol OK de ''a portot általában
használó alkalmazás'' oszlopban ilyenek vannak pirossal:

sub seven
O.K. NetBus ! a port nem válaszol (láthatalan)
O.K. NetBus ! a port nem válaszol (láthatalan)
Sub-7 2.1 ! a port nem válaszol (láthatalan)
O.K. Sub-7 2.1 ! a port nem válaszol (láthatalan)
hack'a'Tack ! a port nem válaszol (láthatalan)
Hack'a'Tack ! a port nem válaszol (láthatalan)
Back Orifice 2000 ! a port nem válaszol (láthatalan)

win beépített tűzfalam van. warez, szex oldalakat nem látogatok. azt hallottam onnan lehet ilyeneket beszedni...

(#48) várnarancs válasza piramis (#47) üzenetére


várnarancs
addikt

Igen onnan tényleg be lehet szerezni! A warez oldalakról nem igazán, ha vki warezkodni akard, az nem a másik warez netjét töri fel:DD Nekem mindegyik látható!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#49) ballington


ballington
addikt

a biztonsagportal.hu-n is van egy teszt: [link]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#50) várnarancs


várnarancs
addikt

Én úgy vettem észre indegyik progi más portot rak ki, h az van nyitva! de ha mondjuk lefuttatom 1000 progival akkor az összes nyitva lesz vagy mi?:D És hogy tom őket levédeni?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.