Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Teszt-ez egy kicsit durva nekem (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) gesuz válasza sh4d0w (#50) üzenetére


gesuz
senior tag

Na Legalább ezt meg tutad:)
Fogadjunk eddig nem is gondoltad volna:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#52) bdav válasza gesuz (#49) üzenetére


bdav
őstag

na jó, de miből kell több? sztem újságíróból, mert az havonta csak pár cikket ír meg max. viszont 2-3 fordító megcsinál egy egész számot is egy hónap alatt...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#53) gesuz válasza bdav (#52) üzenetére


gesuz
senior tag

Igazából az egész ujság író bagázzsal kivan a tőkém. A felenemtudjamitír,csakazthogymiértfizetnek:((

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#54) Cathfaern válasza gesuz (#53) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És gondold el, hogy ki van a töke annak, aki az újságíró szakmában dolgozik, és nem ebbe a rétegbe tartozik bele! Főleg annak, akinek összekéne rakni egy normális csapatot (azaz a főszerkesztőre gondolok :)). Van némi rálátásom a dologra, és tényleg siralmas a helyzet. És nem csak az ilyen specifikus területen vannak gondok, mint pl. számítástechnika, hanem kollektíven az egész szakmában :(

(#55) zsoltee10 válasza gesuz (#38) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nem a fizetett tesztek miatt kellett mennie a stábnak. A guru team azért hagyta ott a kiadót, a chip teammal együtt, mert a kiadó úgy gondolta, hogy egységesen kell kinéznie az újságoknak az egész világon, magyarul lefordítjuk a német Pcguru-t, és Chip-et. Emiatt sok embert elküldtek volna. Ők viszont azt mondták, hogy együtt maradnak, mert együtt kezdték, és inkább leléptek. A másik kiadó meg üzletet, lehetőséget látott a dologban. Megvolt a teamnak a teljes előfizetési adatbázis, és minden addigi Chip, Guru előfizetőnek küldtek a Gamerből, illetve a Magyar Pc magazinból egy számot. Nem véletlenül lett MAGYAR Pc Magazin. Helyüket átvette egy új ejhgfrvfbhwv csapat. Így aki a régi guruk, Chipek hangulatára vágyik, illetve szakmai tudásra, az Gamert, illetve MPcM-t vesz. Én is átálltam. Szerencsére nem volt előfizum, így nem kellet hülyeségeket olvasnom még sokáig.

(#56) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#55) üzenetére


zsoltee10
addikt

A gur teamnak egyetlen gyenge pontja van: OldMan...:((

(#57) gesuz válasza Cathfaern (#54) üzenetére


gesuz
senior tag

Erre gondoltam én is

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#58) gesuz válasza Cathfaern (#54) üzenetére


gesuz
senior tag

Az az igazság tényleg az egész szakma zuhan. NEM hozzá értő emberek mutatják a világot nem hozzáértő embereknek. Erre szokták volt mondani vak vezet világtalant.:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#59) Sanya


Sanya
nagyúr

Én is elgondolkodtam a hardveroldalakon megjelenő tesztekkel kapcsolatban, mikor egyik az 5800-as fx-et, a másik a 9700prot hozta ki győztesen. Hogy kinek volt igaza azt nem tudjuk meg, hisz ilyen kártya már nemnagyon van. Az 5900-at viszont szivesen látnám a proharveren, egy 98proval szemben( űberelnétek az összes harveroldalt, csak ehhez meg támogató is kellene, azzal meg lehet jönne a ''kenés'' ...)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#60) zsoltee10 válasza Sanya (#59) üzenetére


zsoltee10
addikt

OFF
Majd én veszek 9800 PRO-t, te meg 5900-t, aztán majd összeeresszük őket. :DDD
ON

(#61) w_jano válasza beeboy (#1) üzenetére


w_jano
csendes tag

Régebben kaptam egy CP-t, ahol a 130 000-es Geforce3 13e-nek volt feltünteteve. Kis utánatelefonálás a szerkesztőpsébe, és olyan lazán mondta a csávó, hogy sajtóhiba, mintha egy jelentéktelen hiba lenne, amit nem is ő vétett. Azóta nem veszek és nem is fogadok el CP-t, hanem Pc W**ld-re vagyok előfizetve....

Ez tény!

(#62) gesuz válasza w_jano (#61) üzenetére


gesuz
senior tag

Sajtó hiba bárhol előfordul, majd rájössz szakdoga iráskor:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#63) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nos, én abban a szerncsés helyzetben vagyok, hogy az összes ilyen szaklap jár hozzánk(chip, pc magazin, pc world, computer panorama), s ezek között bizony akadnak igen szar példányok, amiben manapság még bízok, az a pc magazin(a volt chip folytatása), ill. pc world(ez utóbbi a kedvencem), a többibe manapság oltári baromságokat is szoktak írni, de inkább olyasmi hibákat ejtenek, amiket ki lehetne küszöbölni egy kis odafigyeléssel. Ennyi.

I am having fun staying poor.

(#64) kovacsek


kovacsek
csendes tag

Egyébként kirívó a magazinokban, hogy merre húznak.
A szakboltokban meg örjöngnek az eladók a sok süket cikkektől.

(#65) Polesz válasza Drizzt (#63) üzenetére


Polesz
addikt

Na azért a mostani PC Magazin is ír ám hülyeséget. Pl. Alaplapgyártók webhelyei. Az Acorp.hu-t még hírből sem ismerik. Nem egy nagy durranás de van.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#66) DoubleD


DoubleD
aktív tag

PCW. No játék, de legalább igényes...

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#67) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Nekem anno az volt a bajom a PCW-vel hogy egyszerűen nem tudták azt mondani, hogy, ''tessék, mi ezt vennénk''. A másik meg hogy mindenkit óva intettek a tuningtól...
A régi Chip ill. mostani MPCM sokkal szakmaibb mint a pcw (igaz pcw már rég nem láttam, kb 1 éve). Az új chipet nem láttam, csak azt a ki füzetet, de abban még magyarul sem tudtak szóval úgy döntöttem h kösz nem... különben is tök reklámszagú volt az egész.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#68) Drizzt válasza h4ndsp1k3n (#67) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A tuningos véleménynél ne lepődj meg, mit tenne a lap, ha ujságolvasok ezrei telefonálnának az elégett XP1600@4900+ miatt:).

I am having fun staying poor.

(#69) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Az összes havilap szar.

Mivel ritkan jelennek meg, nem tudnak annyi infot kozolni mint ami egy honap alatt valojaban tortenik.
Ezert 100* jobb a netes pc magazin :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#70) hungeek válasza gesuz (#62) üzenetére


hungeek
senior tag

ha már sajtóhiba:
Tesco katalogus:
alaplap: ASUS Socket 370
processzor: AMD Athlon 1,6 Ghz

/1. ugye socket 370be athlon-t? :))

(#71) Keitaro


Keitaro
addikt

Hát az itteniek alapján majd lehet belenézek egy PCM-be. A Guru teamnek tényleg OldMan a gyengéje. Az új Chipet pedig azóta nem olvasom mióta közölték, hogy negyed oldalas kis ''cikk''ben, hogy nini 9700Pro járt errefelé megnéztük, de nem érdemes foglalkozni vele, mert alig éri el a GF4ek szintjét, talán majd egy új driver segít... Utána ugyanabban a számban olvastam még pár hasonló szuper gondolatot és azóta nem olvasok ilyet. Azt hiszem jobb nekem, megkímélem magam egy csomó kiakadástól :DD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Teszt-ez egy kicsit durva nekem (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.