Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilarena blogok  »  Térerő

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

"térerő

péntek (19:00-20:00)
műsorvezetők: bodnár csaba, fekete gábor, khell bogdán
szerkesztők: bodnár csaba, khell bogdán

térerő hol van, hol nincs, az viszont biztos, hogy a radiocafét hallgatva péntek esténként mindenkinek lesz. a mobilaréna híres-hírhedt szerkesztői közérthető nyelven vezetik be hallgatóikat a telekommunikáció világába: mobil, okostelefon, pda, gps, hálózattechnológia és navigáció, megfűszerezve egy csipetnyi szórakoztató elektronikával. tesztek, érdekességek, sztárvendégek bodnár csabával, khell bogdánnal és a technománia fenegyerekével, fekete gáborral.

az e-maileket a terero@radiocafe.hu címre várjuk, aki pedig a heti egy óra alatt nem kapja meg a maga telekom-adagját, mihamarabb látogasson el a www.mobilarena.hu weboldalra!"

Én tuti meghallgatom, kiváncsi vagyok milyen lesz. Hajrá srácok! Ez egy nagy lehetőség, szerintem.

(#2) kaller1 válasza blokad (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Ez országosan fogható,vagy csak BP? :B

.::> <::.

(#3) blokad válasza kaller1 (#2) üzenetére


blokad
senior tag

Nem tudom. :B

Én így fogom hallgatni.

(#4) Bog válasza kaller1 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak Budapest, illetve online bárhonnan. További infók holnap.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) kaller1 válasza blokad (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi a linket! :R

.::> <::.

(#6) blokad válasza Bog (#4) üzenetére


blokad
senior tag

Ugye nem baj, hogy már ma ezt megtettem? (topic)

(#7) Ice!? válasza blokad (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

És csak péntekenként lesz, vagy ha "befut", akkor minden hétköznap hallhatjuk őket?

(#8) gYaLo


gYaLo
őstag

Sok sikert, Srácok ! :))
Tuti hallgatom ;)

szerk: be lehetne ágyazni egy MediPlayer lejátszót az oldalba, és akkor lehetne fórumozás közben hallgatni, és így sokkal nagyobb lenne a hallgatottság :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9) Bocha válasza Ice!? (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kizárt, hogy ebből napi műsor legyen, legalábbis szerintem. Nincs annyi téma, hogy heti 7 órát tudjunk beszélni róla és érdekes maradjon.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) pohár válasza Bocha (#9) üzenetére


pohár
félisten

És ha pénteken lenne több a műsor? Teszem azt 2-3 óra töménytelen marhaság :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) Killing


Killing
addikt

Az első műsor jó lett, a jövőhéten mi jön?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Jo volt szerintem a müsor, és én voltam az, akinek az sms-ét a zene után beolvastátok:D a Cyber shotos... :D Sok sikert a műsorhoz :D

(#13) Killing


Killing
addikt

Lehet hülye kérdés:
Gondolom a 20-as előhívóból hogy az SMS normáldíjas. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) Bocha válasza Killing (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Igen, az. Ha emelt díjas lenne, azt be is kéne mondanunk a törvény szerint.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) henesa


henesa
aktív tag

uff

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Útvonal

Fórumok  »  Mobilarena blogok  »  Térerő
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.