Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Látom a Motorola (Lenovo, de most mindegy) is kezdi a logikátlan termékelnevezéseket, pozícionálásokat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Luck Dragon

Akkor ott marad a polcon. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A telefon tetszik. A menük meg, h másképp néz ki a szoft. mint a xiaominál vagy akár a Samsungnál az nem tetszik.
Még mindig elbűvöl az "edge" oldalt semmi alól felül minimális káva. Uhh. Szeretem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

3 hónap után 500 euró lesz kb.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) mad823 válasza pusszycat (#3) üzenetére


mad823
őstag

Kinek a pap, kinek a papné. :D Szerintem a vanilla szoftver az erőssége, a lefolyós kijelző nem praktikus. Szóval egy rendes sík kijelzővel és mondjuk 3 főverzió támogatással - meg persze korrekt árazással még jó is lehetne.

(#6) pusszycat válasza mad823 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha tokban van, nincs mellé nyúlkálás, akkor meg nem látom hátrányát.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Plug Life


Plug Life
senior tag

€500 a Lenovo telefon + €200 a Motorola logó 😂

(#8) mad823 válasza pusszycat (#6) üzenetére


mad823
őstag

Ha tokban van, akkor vagy rátakar a tok a szélére, és innentől nincs értelme, vagy ha nem, akkor meg nem védi rendesen.

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Az ilyen túlárazás az LG-nek is bejött :D

(#10) Luck Dragon válasza Ricardo (#9) üzenetére

HTC-nek is… :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Ricardo válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen Akad pár "jó példa".

[ Szerkesztve ]

(#12) Vtwo


Vtwo
senior tag

700 ojró ? Az igen !
De tudom a megoldást ! Van itt nem messze egy wolt bázis.Szólni kell egy indiai kajafutárnak , hogy a tandori mellé kérünk egy ilyen telót is az ottani áron :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) vence


vence
junior tag

Jó, hogy már a forrás-cikk
(pontosabban a forráscikk forrása ... :DDD )
is fals, nagyon is kétesértékű információk alapján született!

Ettől függetlenül a hírre éhes szaksajtó kontroll nélkül átvette és
miközben, az Amazon cikkazonosító (ASIN: B0CLM5GBHD) és a termékoldal már rég nem él, az EU szaksajtó tele a hírrel és azt a legtöbb cikk meg sem említi, hogy
- nem az Edge 50 Pro termékképei voltak az oldalon;
- nem az Amazon hozta létre a termékoldalt;
- szinte semmi érdemi információ nem volt az oldalon a termékről stb, stb.

De az ár az ... az biztos, hogy ennyi lesz!

... meg a POCO ... az igen, az "erősebb" hardvert kínál olcsóbban ...

Most tényleg HW ezek szerint = SoC (AnTuTu)
mert másban, miben "erősebb" még a POCO ?!

Tényleg nagyon erős csomag, mert a nagy olcsóság mellé már egy
filléres promi ty szenzor/ közelségérzékelő sem fért bele.
Meg is érdemli, aki egy ilyen, nem kerek (hiányos felszereltségű telóért 160 + eFt-ot kiad.

Ja bocs, a turi-GSM-eknél ettől még kicsit olcsóbb is és tele is vannak vele ... jónak tűnik a tavaszi pocok termés ...

(#14) vence válasza Vtwo (#12) üzenetére


vence
junior tag

Nem egészen az ottani áron, de ...
az ebay már tele van az ajánlatokkal!
Fuvar belefér kb 30 dolliba.

De azzal is kell számolni, hogy az indiai verziók most 256 GB tárolóval vannak!
(Igaz ez a legkisebb prob szerintem ... de ártényező!)
STB, STB ....

(De legalább a termékleírás ezerszer jobb - orig moto mk-képekkel! -
mint az amazonos semmi.)

(#15) szkaroly válasza vence (#13) üzenetére


szkaroly
senior tag

A 12 gigás 180-190 ezer. Ha rákeresel akkor találsz X6 pro-t is az ebay-en (nem csak a túri GSM-nél), 120-130 ezerért (szintén 12 gigás). Magyarán 30%-al olcsóbb.

Hogy mivel tud többet a Motorolánál (és tisztában vagyok vele hogy vannak olyan dolgok az Ege 50-ben ami nincs a Poco-ban)

- erősebb teljesítmény
- UFS 4 belső tár
- sik kijelző
- nagyobb akksi
- ismerve a Motorola előző modelljeinek a sorsát (volt ez téma nemrég egy Motorola telefon tesztjénél is itt a MA-án), a Poco 3/4 év frissítési programja se rosszabb ...

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#16) User64476


User64476
őstag

Rohadjon már meg minden gyártó aki lespórolja a jack csatlakozót!

(#17) Ricardo válasza User64476 (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Nehéz lehet telefont vásárolnod mostanság. :D

(#18) szkaroly válasza User64476 (#16) üzenetére


szkaroly
senior tag

Először kiment a flagship kategóriában, most pedig a középkategória a soros mivel abban is egyre erősebb hardver van. Én is idegenkedtem a BT fülesektől, de meglepően kényelmesebbek mint pár évvel ezelőtt és jobb a hangzásuk is. Ennek ellenére jó ha a jack megmaradna tartaléknak, de ez a vonat attól félek gyengébb cucc kivételével elment.

Poco X3 Pro

(#19) User64476 válasza szkaroly (#18) üzenetére


User64476
őstag

Nem idegenkedek, van BT fülesem, de egy csomó vezetékes minőségim is amikhez így állandóan adaptert kell hurcolni, plusz addig nem is lehet tölteni.

(#20) Oldfoksz válasza szkaroly (#15) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Ne kezdj vencikével mert rád küldi a falubikáit :DDD
A lenotorola sz@rjai neki szentek és sérthetetlenek.
(mellékes info: a "gépparkom" g7²,lenovo tab m10 5g)
:W :W

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#21) vence válasza Oldfoksz (#20) üzenetére


vence
junior tag

Tudod, én megtanultam, hogy egyedül oldjam meg a problémáimat és ilyen dolgok érzelmileg abszolút hidegen hagynak,
tehát feleslegesen fárasztod magadat ...
Szóval, csak sajnálni tudlak!
Ettől függetlenül remélem, h most is teszik a dolgukat, akiknek az a feladatuk, h ilyen szánalmas és személyeskedő, sehová se vezető dolgok ne kerülhessenek ide!
Én a helyedben elgondolkoznék ...

Egyébként én sem kedvelem a lenovo-t, mert egy notival kicsit befürödtem, de ez nem befolyásol a Motorola LLC megítélésében.
És ha nem jó áron indítják az edge 50-et, azt ugyanúgy le fogom írni!

[ Szerkesztve ]

(#22) Zitta válasza pusszycat (#6) üzenetére


Zitta
őstag

Az a hátránya, hogy semmi előnye - de legalább kínszenvedés fóliát találni/felrakni rá! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#23) pusszycat válasza Zitta (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig csak az s9+ volt nekem lekerekített, de arra kaptam és simán felment rá és ott is van 4 éve. Mással nincs tapasztalatom. Sőt azt sem tudom ha a kijelzőben van az ujjlenyomatolvasó az mennyire válogatós fóliák terén.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) ncc1701


ncc1701
veterán

Kár az ívelt kijelzöért.

(#25) Zitta válasza pusszycat (#23) üzenetére


Zitta
őstag

Nekem egy fólia maradt fent szintén évekig - Note 9 telefonomon - amit felrakattam a Media Markt okospultnál.
A többivel max mázlid lehet vagy szart sem ér!
És az ég világon semmi értelme annak a hajlított kijelzőnek - sőt kifejezetten idegesítő - legalábbis nekem és kb körülöttem mindenkinek!
Ha vastag pl az üvegfólia akkor lehet szívás vele az ujjlenyomat olvasó még az újra kalibrálás után is… - noha van ezt segítő menüpont a telefonban - az érzékenység állíthatósága a kijelzőnél.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.