Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) animoo válasza jegenye77 (#12696) üzenetére


animoo
senior tag

Ide toltottem fel par iconpacket, a smallwhitesshine pl olyan, ami neked kellhet.
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12702) bok92 válasza animoo (#12690) üzenetére


bok92
addikt

OMG :Y Nagyon jó lett! :))

(#12703) jegenye77 válasza animoo (#12701) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Kicsomagolom és úgy másolom fel az sd kártyára és úgy fel fogja ismerni a teló?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12704) animoo válasza jegenye77 (#12703) üzenetére


animoo
senior tag

ezeket ha kicsomagolod, utana egyenkent kell beallitgatni pl. apex vagy nova launcherben.

bok92 köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12705) jegenye77 válasza animoo (#12704) üzenetére


jegenye77
addikt

:K Igen úgy gondoltam.
Az bejön amit ajánlottál.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12706) errrtu


errrtu
aktív tag

a minimalizmus jegyében :)

OnePlus3

(#12707) animoo válasza errrtu (#12706) üzenetére


animoo
senior tag

es valoban:) jo lett, csak en speciel azt a feher keretet kozepre tettem volna, ugy kiegyensúlyozottabb lenne. :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12708) errrtu válasza animoo (#12707) üzenetére


errrtu
aktív tag

Igazad van átraktam csak rossz képet linkeltem :D

OnePlus3

(#12709) Lasy válasza szlovibuki (#12679) üzenetére


Lasy
veterán

Simán egy támával.
igaz itt a system-ui.apk van szerkesztve.

+36702778032

(#12710) Tomacko válasza bubi92 (#12686) üzenetére


Tomacko
senior tag

én vagy az ikonok vagy az óra háttér színét tenném be keretnek a kép köré hamár mindenképpen keret kell.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#12711) qamu74


qamu74
őstag

Na sziasztok megvan az "új" telefon , egy Samsung Galaxy Nexus.
Nem most jött le a futószalagról,de nekem megfelel.

(#12712) tesoh válasza qamu74 (#12711) üzenetére


tesoh
tag

Üdvözöllek a Nexusosok köreiben fórumtárs! :)

(#12713) qamu74 válasza tesoh (#12712) üzenetére


qamu74
őstag

Majd segítesz?
Csütörtökön megyek a gépé és én 4,1,2 JB szeretném feltenni, de nézegetve a youtube-ot,hát más mint az alca!!A Galaxy Nexus ToolKit-et már letöltöttem.

(#12714) tesoh válasza qamu74 (#12713) üzenetére


tesoh
tag

Persze! :K Írj privátot ha megvan a vas, és segítek.;)

(#12715) qamu74 válasza tesoh (#12714) üzenetére


qamu74
őstag

:R

(#12716) Nedem


Nedem
csendes tag

Még elég félkész, de alakul.

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12717) Dottore válasza qamu74 (#12711) üzenetére


Dottore
addikt

Üdv a klubban. :)
Itt érdeklődj. Találsz leírást is.

[ Szerkesztve ]

(#12718) qamu74 válasza Dottore (#12717) üzenetére


qamu74
őstag

:R

(#12719) tesoh válasza animoo (#12690) üzenetére


tesoh
tag

Megihlettél.:D

(#12720) Adamis


Adamis
őstag

Lányom kedvence mostanában:

(#12721) animoo válasza qamu74 (#12711) üzenetére


animoo
senior tag

gratula, jo valasztas! ezt aztan temazhatod kedvedre, a nexusok nagyon könnyen testreszabhatok

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12722) animoo válasza tesoh (#12719) üzenetére


animoo
senior tag

jo lett! tetszik az a kep a keretben. milyen keret ez?

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12723) Nedem


Nedem
csendes tag

Most ez egy pár napig marad. :)

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12724) tesoh válasza animoo (#12722) üzenetére


tesoh
tag

Köszi. A keret neve Big Photo Frame. :)

(#12725) qamu74 válasza tesoh (#12719) üzenetére


qamu74
őstag

ez nagyon jó

(#12726) tesoh válasza qamu74 (#12725) üzenetére


tesoh
tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#12727) animoo válasza Nedem (#12723) üzenetére


animoo
senior tag

zsir, bar meg zsirabb lenne, ha a tile-ok kicsit atlatszok lennenek es valami finom diszkret hatter lenne alattuk :) (nekem) lehet csinalok en is vmi hasonlot:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12728) xtevo válasza Nedem (#12723) üzenetére


xtevo
őstag

Tetszik! :R Mit használtál hozzá? :)

(#12729) Kombat


Kombat
őstag

Most ilyen:

(Ez alapján készült, saját ízlésre szabva.)

(#12730) jegenye77


jegenye77
addikt

Ilyen lett :

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12731) pepe091 válasza jegenye77 (#12730) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon jó! Belinkeled az ikon packot? Tetszik ez a tükröződés.

(#12732) jegenye77 válasza pepe091 (#12731) üzenetére


jegenye77
addikt

[link]
smallwhitesshine

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12733) animoo válasza Kombat (#12729) üzenetére


animoo
senior tag

wooow:) like:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12734) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

Régen itt ajànlottatok miui-hoz témàs oldalt asszem ahol fordítv voltak a témák angolra.. mi lenne ez az oldal ? Be tudnátok linkelni ?:)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#12735) pepe091 válasza jegenye77 (#12732) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm szépen! :R

(#12736) jegenye77


jegenye77
addikt

Tudnátok ajánlani egy minimal stílusú órát!
Meg egy időjárásjelzőt!A köpönyeget használtam eddig de most már nem lehet úgy beállítani,hogy csak a várost és a hőmérsékletet írja ki.Csak nagy méretben van.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12737) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Hogyan tudnám megváltoztatni az egész android rendszerem betűkészletét ? Root jog van.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#12738) andyTM válasza Walkmanfon (#12737) üzenetére


andyTM
senior tag

- van egy ilyen [iFont(Easy to change font)] nevezetű app, egy próbát megér; de igazából módosított romokon szuperál :B

(#12739) Walkmanfon válasza andyTM (#12738) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Costum rom van a telómon szóval ez se gond .

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#12740) animoo


animoo
senior tag

Sajat ikonok keszitese folyamatban:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12741) qamu74 válasza animoo (#12740) üzenetére


qamu74
őstag

baba

(#12742) errrtu válasza Kombat (#12729) üzenetére


errrtu
aktív tag

Tök jól összeraktad :C

és legalább te megemlíted, hogy honnan merítettél ihletet nem úgy mint itt egyesek akik egy az egyben átemelnek témákat, ráadásul elég sután és arra sem veszik a fáradságot, hogy megemlítsék... :(((

szánalmas

azért a MCS és társai nem az internet rejtett, nehezen elérhető bugyraiban tanyázik

OnePlus3

(#12743) balewi válasza animoo (#12740) üzenetére


balewi
aktív tag

Tetszik a stílus, ötös! :)
Én csak az "időjárást" venném kisebbre ...

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#12744) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv!

Lehet hogy nem ide való lesz a kérdésem, de hátha..

ZTE Kis Plus telefonom van, a helyzet az, hogy a gyári GB fut rajta, nincsenek rá romok csak 1 de az is kb ugyan az mint a gyári.. Szóval a kérdésem az lenne, hogy UOT Kitchen-nel ha témázom a gyári rom zip-jét majd ezt feltelepítem akkor működni fog-e..

Remélem érthetően fogalmaztam... :R

This is the way

(#12745) pikszel válasza jegenye77 (#12736) üzenetére


pikszel
őstag

A Minimalistic Text-tel meg tudod oldani amit csak akarsz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#12746) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
Valaki találkozott már a linken található telefon hátterével?
LINK

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12747) bAtt001 válasza Beri78 (#12746) üzenetére


bAtt001
addikt

igen ;] link is van

(#12748) Beri78 válasza bAtt001 (#12747) üzenetére


Beri78
őstag

Köszi - király:) :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12749) tesoh válasza RaZroX (#12744) üzenetére


tesoh
tag

Helló, szerintem nem fog menni. Én utoljára Galaxy Ace-n használtam UOT-ot és miután fel akartam flashelni rá az összerakott cuccot vagy nem csinált semmit, vagy bootloop lett a vége. Szerintem a rom zipjébe aplikálva is hasonló eredményt produkálhat. De ez csak szerintem.:)

(#12750) animoo válasza errrtu (#12742) üzenetére


animoo
senior tag

Most erre reagalva mondhatnam en is, hogy oke, mik inspiraltak. Xnikk lucid rounds ikonjai, de nekem szolgetesben kell es reflectiont is akartam alajuk, plusz kicsit legyenek atlatszok. Meg agyalok, hogy szinesek legyenek-e a piktogramok. Mivel ilyen packet nem talaltam a neten, ugy dontottem megcsinalom magamnak photoshoppal. Ha vegleges lesz, es mast is erdekel, nyilvan megemlitem, hogy kitol vannak a kis kepek a keretben.
Az Uccw is sajat cucc, az idojaras ikonokat kiveve. A hatteret meg innen a forumrol loptam:P
nekem nincs turelmem valahogy egy az egyben lemasolni screeneket mcs-rol, inkabb reszletek inspiralnak belole.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.