Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k_zsolt


k_zsolt
tag

Mostanaban nezegetem a telefonok biztonsagi funkcioit, de nemigazan talalok megoldast. Sok telefonban van ilyen menupont, hogy telefonzar, de nem egeszen azt takarja, amire en gondolok. Pl Sony Ericcson-nal, Sharp-nal azt jelenti, hogy bekapcsolaskor ker plusz egy kodot, es addig nem hajlando tovabblepni, amig ez nem jo. Masik SIM kartya behelyezestol ved. A billentyuzar szar, ket fix gomb es kinyitom. Nekem az a fajta telefonzar kellene, ami a Panasonic GD-52-esben talalhato. Leteszem a telefont valahova, bekapcsolom a telefonzart, es egyszeruen nem lehet basztatni a telefont, mert addig nem enged menube lepni, amig be nem potyogom a 4 szambol allo kodot. Bejovo sms-t sem lehet olvasni, csak hivast lehet fogadni. Jol sejtitek, a kivancsi szemek elol el tudok rejteni dolgokat. :DD Es nyugodt szivvel le tudom barhova tenni a telefont, tuti biztos vagyok benne, hogy senki nem kutakodik benne. :)) Es megis elerheto vagyok, tudok sms-t, hivast fogadni. Talan tovabbra is csak a Panasonic telefonok tudjak ezt a nagyon is hasznos funkciot? Vagy mar ok sem? Varom hozzaszolasaitokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.