Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k_zsolt


k_zsolt
tag

Mostanaban nezegetem a telefonok biztonsagi funkcioit, de nemigazan talalok megoldast. Sok telefonban van ilyen menupont, hogy telefonzar, de nem egeszen azt takarja, amire en gondolok. Pl Sony Ericcson-nal, Sharp-nal azt jelenti, hogy bekapcsolaskor ker plusz egy kodot, es addig nem hajlando tovabblepni, amig ez nem jo. Masik SIM kartya behelyezestol ved. A billentyuzar szar, ket fix gomb es kinyitom. Nekem az a fajta telefonzar kellene, ami a Panasonic GD-52-esben talalhato. Leteszem a telefont valahova, bekapcsolom a telefonzart, es egyszeruen nem lehet basztatni a telefont, mert addig nem enged menube lepni, amig be nem potyogom a 4 szambol allo kodot. Bejovo sms-t sem lehet olvasni, csak hivast lehet fogadni. Jol sejtitek, a kivancsi szemek elol el tudok rejteni dolgokat. :DD Es nyugodt szivvel le tudom barhova tenni a telefont, tuti biztos vagyok benne, hogy senki nem kutakodik benne. :)) Es megis elerheto vagyok, tudok sms-t, hivast fogadni. Talan tovabbra is csak a Panasonic telefonok tudjak ezt a nagyon is hasznos funkciot? Vagy mar ok sem? Varom hozzaszolasaitokat!

(#2) sbazsi válasza k_zsolt (#1) üzenetére


sbazsi
veterán

6600

(#3) Shim válasza k_zsolt (#1) üzenetére


Shim
őstag

''Es nyugodt szivvel le tudom barhova tenni''
és ha ellopják mire mész (az egyébként hasznos) telefonzárral?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) k_zsolt válasza Shim (#3) üzenetére


k_zsolt
tag

Felreertetted amit irtam. En nem lopastol akarom vedeni, az ellen nincs vedelem, hanem a benne valo kutakodastol. Ha ellopna valaki a telefont, akkor egy szoftverfrissites, es mindenfele telefonzar ki van love, mindenfele kod valami default 000 kodra all vissza, nincs jelentosege. De leirom neked, hogy ez a Panasonic ugy mukodik, ha egyszer beallitom rajt a telefonzart, akkor megjegyzi, es kovetkezo bekapcsolasnal be tudod ugyan irni a PIN kododat, de amint ''bebootolt'' a telefon automatikusan lezarodik a telefon. Es ugyanott vagyunk mint a masik fajta telefonzarral.

(#5) k_zsolt válasza sbazsi (#2) üzenetére


k_zsolt
tag

Ezek szerint az ujabb Nokiak mar tudjak ezt?

(#6) sbazsi válasza k_zsolt (#5) üzenetére


sbazsi
veterán

nem teljesen.
a kikapcsolo gombra megjelenő menüben van olyan, hogy telefonzár.
be kell írni a kodot a lezáráshoz, és lezárja.
de mivel automata billzár nincs a készülékhez, csak külön rátöltött progival, így ez nem automatizálható.
de gondolom ugysem teszed le mindig úgy, hogy kelljen a kód.

(#7) AS


AS
félisten

Samsung D500 is tudja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) PeliScan


PeliScan
addikt

régi Motorola Timeport, Siemens SX1

(#9) Divi


Divi
aktív tag

Nokia 3410 is ilyen pl.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#10) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sony ericcson k700i tudja:F

(#11) k_zsolt válasza sbazsi (#6) üzenetére


k_zsolt
tag

Rajottem kozben, hogy van egy munkatarsam, akinek Nokia 6600-aja van. Egy masiknak pedig 6630. Tenyleg tudjak, nem remenytelen akkor a dolog. :) De mondjuk ezek a telefonok nem olcso mulatsag, mindenesetre biztato a dolog. Ha majd lesz egy 2 MPixel kameraval szerelt, nem szetnyithato, telefonzart tudo telefon... Na az lesz az a telefon amit meg fogok venni. :DD

(#12) crab


crab
senior tag

a motorola v500 és a v600 is tudta, amíg el nem lopták, szóval szerintem az újabb motorolák is tudják.

(#13) k_zsolt válasza ToBeY (#10) üzenetére


k_zsolt
tag

Amit en probaltam Sony Ericsson, az csak a bekapcsolaskor megjeleno telefonzar funkciot tudta. Nem tudom pl ez az uj K750i amit mindenhol reklamoznak tudja-e. Mert ha igen..:DD Akkor ez minden tekintetben kielegiti a kovetelmenyeimet, amit fentebb soroltam. :))

(#14) Panther válasza k_zsolt (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jajj de jó volt régen nekem is a GD-50-nel... ez a telefonzár pl mindig be volt rajta kapcsolva. Gimiben kimentem focizni, letettem a telómat a másik 10 közé a padra, furamód az az egy mindig fél percet volt maximum valaki kezében. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#15) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Valaki nem tud rola, 6230i-ben vagy Samsung E720 ban van ilyen funkcio? Mer dijaznam a dolgot...

(#16) sbazsi


sbazsi
veterán

esetleg lehet írni ilyen programot?
pl a 6600 biztos elbánna vele.
de a többi hogy venné ezt?

(#17) bcs


bcs
aktív tag

siemens 65-ös széria.

(#18) k_zsolt válasza sbazsi (#16) üzenetére


k_zsolt
tag

Hat en ilyennel nem tokolodok :D

(#19) k_zsolt válasza bcs (#17) üzenetére


k_zsolt
tag

Nezem most a Vodafonenal, Siemens CV65, CXV65, A65, M65, SL65 ezekre gondolsz?

(#20) MasOyama válasza Coyote2000 (#15) üzenetére


MasOyama
őstag

6230i-ben van ilyen.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#21) shev7 válasza k_zsolt (#13) üzenetére


shev7
veterán

Két féle beállítás van a W800-ban (gonfolom a k750ben) Az automatikus - ez csak új simnél kéri. és a bekapcsolva, ami minden bekapcsolásnál kéri. Még nem találtam olyat, hogy bekapcsolás után újra lehessen aktiválni.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#22) Coyote2000 válasza shev7 (#21) üzenetére


Coyote2000
őstag

Itt most nem arrol a telefonzarrol van szo, ami SIM- vagy bekapcsolas-fuggo.
Itt igazabol a kodolt billentyuzarrol van szo...:D

(#23) AS


AS
félisten

D500-ban: Email képek, videok, zene, hangok, multimédi üzenetek,
EZT mind lehet kodolni külön is aki akarja!!!

Gondolm a e720 is tudja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) Shim válasza k_zsolt (#4) üzenetére


Shim
őstag

vágom mire gondolsz, de ha te ott hagyod mindenütt akkor eléggé megbízol az emberekben h nem viszik el ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#25) bcs válasza k_zsolt (#19) üzenetére


bcs
aktív tag

a65 nem tudom, hogy tudja-e, de a többi igen. (meg az s65 is)

(#26) k_zsolt válasza Shim (#24) üzenetére


k_zsolt
tag

Ok, mar ertem mire gondolsz. :) En nem erre. Hanem, ha ottvagyok valami ismerosnel (aki lehet barki, de valoszinu o nem lopja el) akkor o ne tudjon belelpni es keresgelni ezt azt. :DD Szoval igy kell ezt erteni. :D

(#27) k_zsolt válasza Shim (#24) üzenetére


k_zsolt
tag

Nincs kedvem allandoan sms-t torolgetni, mindent nem tarhat az ember a fejében. ;)

(#28) Inarus


Inarus
addikt

NAh gyerekek,most tanultam a telefonomról(Pana X701) egy olyat,amire magamtól nem jöttem volna még egy darabig. Szóval: Minden 7es verziójú Symbian teló tudja. Egy király! Már így is a különféle sms-kódoló progikkal próbálkoztam,de mind sokkal körülményesebb lenne.:DD:C:R

(#29) micro válasza Shim (#24) üzenetére


micro
addikt

Ez a funkció arra jó, hogy A néni ne tudja elolvasni B néni által ítrt SMSt. ;)

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#30) x_o_n válasza k_zsolt (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

a siemensekben van 2 féle az eggyik a teljes matatást a másik a hivásokat tiltja

(#31) Digital


Digital
addikt

6230,6230i, SGH-E820, szvsz az új nokiák többsége tudja ezt a funkciót!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) KrAt


KrAt
veterán

Motorola T720i is tudja ezt a funkciót

(#33) Jarod1 válasza ToBeY (#10) üzenetére


Jarod1
addikt

Üdv a K700i komolyan tudja?

(#34) Digital


Digital
addikt

Valóban hasznos a telefonzár,sogi telóját ''feltörtem'';],és pikáns kis home videjókat találtam rajta:)) Már értem miért tartja folyton zárva;]

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#35) k_zsolt válasza micro (#29) üzenetére


k_zsolt
tag

Te mar sejted mi itt a dorges.. :D

(#36) k_zsolt válasza Inarus (#28) üzenetére


k_zsolt
tag

Ennek orulok, hogy az a Panasonic IS tudja.. Akkor ugy nez ki, hogy en majd egy Panasonic VS7-est fogok venni, ha eljott az ideje. (na es ha lejar az elofizetoi szerzodesem a jelenlegivel jovo augusztusban, addig mar csak óccsóér adjak. :D )

(#37) k_zsolt válasza Jarod1 (#33) üzenetére


k_zsolt
tag

Nem, az nem, pont ez a baj. :(

(#38) k_zsolt válasza Digital (#34) üzenetére


k_zsolt
tag

Kis ugyetlen volt a sogi, hát meg is jarta. :DDD

(#39) k_zsolt


k_zsolt
tag

Samsung X700? D600? Mindegyik Samsung? Motorola telefonok? Sony Ericsson K790i? Aki tudja, irja! :)

(#40) XSiGma válasza k_zsolt (#39) üzenetére


XSiGma
aktív tag

moto l7 és v550 biztosan tudja,tehát gondolom az újabb motorolák mind

(#41) blueMerle válasza k_zsolt (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Az összes SonyEricsson tudja.

(#42) k_zsolt válasza blueMerle (#41) üzenetére


k_zsolt
tag

Mar korabban is olvashattad, hogy amit en keresek azt egy eddig megjelent Sony Ericsson nem tud. :U Ezert kerdeztem ra a K790-re, mondm hatha.. Tegnap vegre megnezhettem egy K750i-t, igy mar van vegre sajat tapasztalatom is. Csak az ugymond hagyomanyos telefonzar van benne, ami a masik SIM hasznalatatol ved. A mar bekapcsolt telefonban attol még nyugodtan lehet matatni. Javaslom olvasd vissza a topic tobbi hozzaszolasat es megerted milyen telefonzarrol beszelek en ;)

(#43) Racecam válasza k_zsolt (#42) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez egy baromi nagy f@szság a Sony Ericsson telóktól, hogy nem tudják.
Én biztosan használnám. Amikor ellopták a W800i-met, nem az fált a legjobban, hogy mennyibe volt, hnem az, hogy most kedvére turkálhat az illető a telefonszámaim, üzeneteim, stb. között. Ez olyan érzés volt, mintha a magánszférámba tört volna be valaki. Vagyis, nagyon rossz!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#44) k_zsolt


k_zsolt
tag

A Samsungok tudjak, most mar biztos vagyok benne :) A Sony Ericsson nem. Kár :U Ezert nem azt veszem meg, pedig a 2 megapixeles kamera a szep kepeivel piszkalta a csorom :O

(#45) serious válasza k_zsolt (#44) üzenetére


serious
tag

Nekem 6630-om van és használom benne az automata telefonzárt így kéri a kódot bekapcsoláskor is és ha 4 prcig nem nyúlok a telóhoz akkor is aktiválódik és senki nem tud kutakodni benn és ha 3 szor elrontják a telefon5 percig semmien kódot nemfogad el még az igazit se.

(#46) k_zsolt


k_zsolt
tag

A Samsung megsem tudja teljesen, csak par dolgot lehet levedeni, pl SMS, kepek. De mind a hivaslista, mind a telefonkonyv is elerheto, tovabba lehet hivast is kezdemenyezni. Kicsit csalodas most nekem a dolog :O

(#47) Ricardo válasza Digital (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem etikus turkálni más telefonjában.
Én eltördeltem volna érte a kezed

(#48) Reny0808


Reny0808
csendes tag

Hello.
Van 1 nagy problémám. Rátettem a telefonzár kódot a telómra (t-mobile,w300i), és elfelejtettem, hogy mi az :W . Tudna vki segíteni, hogy lehetne kikapcsolni? :F
IMEI: [moderálva]
Nagyon fontos lenne.
Köszi :R

[ Módosította: Pompi ]

(#49) Magnum_ válasza Digital (#34) üzenetére


Magnum_
nagyúr

sógi? mármint sógor? remélem nem a saját hugodrol néztél "home videokat" :F

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#50) Viktor0610 válasza Reny0808 (#48) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefonzár kódja alapból 0000 (négy darab nulla).

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.