Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#837) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Picit hulla vagyok. Tegnap előbb jöttünk el munkából mert szülőire ment Vera és haza kellett érnünk időben. Na ez nem azt jelenti hogy lógathattam a lábaimat. Gyorsan nekiálltam festeni. El is készültem a fehérrel. Már tiszta fehér a szoba csak a falakat kell kékre festeni. Na ez az ami most jegelve lesz pár napig mert esténként munka után még el kell mennünk zsaluzni is amiből későn fogunk haza érni. Talán ha lesz hozzá erőm akkor hajnalonként lefestek egy egy falat...
Tegnap este voltam először igazi apukája cuncikának. Édes dolgozott és én láttam el őt. Persze tiszta stressz voltam az elején hogy mindent jól csináljak. Festés közben 5 percenként rohangáltam hozzá hogy rendben van e minden. Majd ő rohangált hozzám és a létrán állt ő is és úgy festettem. Persze jól összekente magát. Nyilván nem haragudtam rá..Sokkal lassabban haladtam mint ahogy terveztem emiatt. Amikor felvakartam a festéket a padlóról a hátamra mászott és ő volt a házam. Ezt játszottuk. Majd mosogattam. Akkor már elég türelmetlen volt velem mert menni akart az anyuhoz a pennybe. Gyorsan fürödtem (illetve fürödtünk mert bekéretőzött mellém) és már mentünk is. Volt pici gond a ruhaválasztásnál de megoldottuk. A gond az volt hogy konkrétan nem találtam meg semmit ami rá való..Összességében jól sikerült este volt. Anyu örült nekünk. Csokit vettünk így cuncika is örült. Én meg mindenhogy boldog vagyok. Hazaérve gyors vacsi majd olvasás és durmi. Mindketten aludtunk mire anyu hazaért.
Ma cserepezni fogunk. Este viszont még el kell ugranunk egy lépcsőzsaluba bele kell kezdenünk. A hátam közepére nem hiányzik...
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.