Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#809) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tiszta nyomi vagyok..Mondták hogy jön egy hidegfront de nem gondoltam hogy ennyire megvisel. Fiatalabb koromban csak nevettem ezen a frontbetegségen és lám én is elkezdtem szenvedni tőle. Az eszem megáll!!!! Mondjuk kezd hatni a kávé. Addig amíg nem indul be az agyam olvasgatok picit. Van pár topik itt amit mindenképpen követek mert érdekel. Nem nagyon szoktam már hozzászólni demás tapasztalatait szívesen olvasgatom. Sajnos rengeteg az OFF és a flém. Felhigult a társaság viszont vannak nagyon jó arcok is.
Tegnap folytattuk a párkányzsalut. Kisebb szopás mint amire számítottunk. Ma már csak némi egyengetés van és az oldalát vízszintesen felcsavarozni. Azután belülről körbezárjuk és lehet is vasalni.
Van egy kis dugipénzem és nem hagy nyugodni a dolog hogy el ne qrjam a gépre. Megpróbáltam elcserélni a vga.-mat egy X2-re de nem jött össze a csere. Tulajdonképpen semmi szükségem nincs rá de érdekelne mitmegy az X2. Azon is gondolkodtam hogy esetleg veszek még 1 4870-et és mehet a CF. Vagy esetleg a procimat cserélném egy jobban menőre. vagy vennék egy HAF932-es házat. Valamit kellene újítanom. Vagy ha elmúlik a vásárlási láz akkor maradok a spórolásnál hogy azonnal meg tudjam venni a HD5xxx-es vga-t a megjelenés után...
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.