Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#616) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Nagyon bealudtam ma reggel. Még hajnali 4-kor megébredtem de utána újra álomba zuhantam. Most egész frissnek érzem magam.
A tegnapi egész délelőttömet elcsesztem a 2 vga-s rendszer összehozásán . Ez a kát gyártó mint kutya és macska úgy vannak egymással. Ki kellett mazsolázni hogy melyik driverek nem akadnak össze és melyik PhsyX driver az amivel még megy az Nv. kártya és megy a Mirror's edge is és melyikkel nem. Sajnos bánatomra hiába működik a hardveres fizikai számitás de pont a Mirror's-ban nem tudtam rávenni a kártyát hogy működjön rendesen. Azzal a PhsyX driverrel ami a játékhoz kell azzal már nem működik a 2 kártyás mód. Valszeg az Nv. is rájött a turpisságra és tett ellene. Vagy csak szimplán összeakad valami.
Némi házi munkát végeztem még de semmi megerőltetőt. Majd kimentünk a mamához a gyerekeket meglátogatni. Hétvégén ők odaköltöznek. Imádják anyósomat és sogornőmet. És viszont is.Mondjuk mami éjszakás volt és ezért nem tudtam semmi komolyabbat ténykedni csak amivel nem csapok zajt.Nem akartam zavarni a pihenését.Ez ma sem lesz másképp.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.