Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ezekiel


ezekiel
aktív tag

az alaplapom bemondta az unalmast!
ment a gépem eccer csak leáll! utánna próbáltam bekapcsolni a tápom adott egy zzzzz hangot és ennyi nem indult a gép! gondoltam táp hiba. kicseréltem! uj táppal ugyanaz a jelenség! gondltam biztos valami rosszul érinkezik vagy esetleg tul sok áramot akar felvenni valami! szép sorjában elkezdtem lehuzogatni mindent! ugyanaz a jelenség! majd következet a proci kihuztanóm azt a kábelt ami aggya nekia feszt sárga fekete sárga amit a proci környékén kell az alaplapra csatiztatni! lehuzom próba elindul! van az alaplap alsó sarkában egy kis sárga led arról kaptam visszajelzést hogy megy e vagy sem
na szval lehuztam ezt a kábelt és elindult a lap! majd visszadugtam és ujra nem indulT most ugyan kicsi zzz volt mert kevesebb volt az áram felvétel! de ugyan ugy nem indul! a sárga led felvillant majd elaludt! semmi! mindeggyik táppal! végignéztem az alaplapot semmi púpos kondit nem láttam! se égés szag! foggalmam sincs mielhet a gondja! de télleg nem indul ha az a kábel rajt! de hincs akkor elindul de ugye a proci nem mert nem kap elegendő áramot! igyeljutottam oda hogy az alaplap lett hibás!

igy nemtudok mit kezdeni a géppel! remélem másnak nem lett baja mert a ramokat és a procit nem tudom letesztelni mert a környékemen sehol nincs ehhez hasonló konfig illetve olyan hardver amikhez kompatibilesek lennének! a vidkarit azt letudom!

(#2) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ezen a [link]en próbálkozz, kicsit nagyobb forgalmú. ezt zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.