Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) művésznő4 válasza dew28 (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

*.* Húú nem is számítottam ilyen gyors válaszra! :)
Bevallom még nagyon új vagyok ebbe a " hogyan beszélgessünk idegenekkel a magánéletünkről dologban" De NAGYON élvezem! :B :DD

Hát te se vagy mondható egy unalmas embernek! Rokonlelkek vagyunk :)
Wááóó erre még nem is gondoltam... Nagyon érdekes lehet ez a színpadtechnikai dolog is :O
Azt hiszem 1-el ismét gyarapodott a megvalósításra vágyó álmaim száma... ;)

Igen, aki ebben a szakmában van, az általában mindig nagyon közvetlen és barátságos...háát még ha egy ilyen társaságba keveredsz. Igazán feelinges... Nálunk is nagyon családias volt mindig a hangulat :K

A magabiztosságról meg ne is beszéljünk!!! Az a fura ellentét kíséri végig életemet, hogy amennyire vonz és szeretek szerepelni, annyira írtózok is a közönségtől...
Ha ismersz lámpalázas embert, akkor azt szorozd meg még 100-zal és megkapsz engem! :D :P
(jah és szokták tanácsolni lámpaláz ellen, hogy képzeld el a közönséget meztelenül.... NE CSINÁLD! csak rosszabb lesz tőle.....csúnya vége lehet, ha megpróbálod....tapasztalat...xD)
A viccet félre téve...nekem is rengeteget segített, hogy magabiztosabban mozogjak mind a színpadon, mind a hétköznapokban...

Hmm..sajnos nem lehet úgy megoldani, mivel nekik ugyanúgy vannak az óráik,mint nekünk, vagyis délelőtt :(
De pl volt olyan osztálytársam, aki csak amiatt ismételt évet, hogy átmenjen dráma szakra... és most szegény mindennap reggeltől 7-8-ig bent van a suliban és megállás nélkül tanulja a szakmát... hát elég kemény...
én azért nem vagyok ilyen elszánt.... nekem nem ér meg ez egy évvesztést... :(
De a srác tuti befutó, mert őstehetség, a nővére meg a Vígh színházba játszik Pesten, (meg a Made In Hungaria c. filmben ő volt a főszereplő, nem tudom,láttad-e a filmet?), szóval 99,99% hogy színész lesz a gyerekből :DD

A filmkészítéshez meg köszi a tanácsokat! :) De igazából én sem rendes filmre gondoltam, hanem csak ilyen kis filmre. Mint egy reklám vagy nem is tudom...
De ahhoz is előbb össze kell szednem a csapatot....
Nem kis meló ilyesmit megcsinálni.
Ráadásul azért necces, mivel nemsokára itt a pályaválasztás, és akkor már nekem sem lesz időm foglalkozni a kis időtöltéseimmel... :)

Köszönöm a kimerítő válaszodat! :C És várom a további megjegyzéseket... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.