Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) K82


K82
őstag

Nagy kár érte, de főleg h az IGZO panel nem nagyon kerül olyan telefonba ami idehaza is kapható és számomra is megfelelne.

Pixel / OnePlus Pad

(#2) Wesiz


Wesiz
tag

nem tudom ez milyen alapon lett kikiáltva a pixel 7a ellenfelének amikor nem sok hasonlóságot vélek felfedezni köztük.
snapdragon 6 gen 1 az évekkel ezlőtt is középkategóriás chipnek számított, a pixel 7a-ban tensor 2 van ami pedig felső kategóriás (tudom hogy vannak nála erősebbek de ettől még az), a pixel ramból is többet ad és így tippre azt mondom hogy jobban is optimalizál mint a sharp, kamerában a google-t pedig nem kell bemutatni.
a sharp képfrissítésben és fényerőben jobb meg valószínűleg üzemidőben, így esetleg tartalomfogyasztásra lehet jobb mint a pixel ami meg jóval erősebb, jobban fotóz, tovább támogatott úgyhogy továbbra se értem miért lennének ezek ellenfelek egymásnak.

(#3) roli543 válasza Wesiz (#2) üzenetére


roli543
őstag

Az megvan, hogy a 6 gen 1 egy friss chip? 😃

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Örni


Örni
senior tag

Na, kérem szépen! Ez az a kategória, ami rohadtul hiányzik a piacról. Jó méret, közepes hardver, megfelelő kamera.
Erre csak belpiacra gyártják... :U
Köszönjük szépen...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#5) Wesiz válasza roli543 (#3) üzenetére


Wesiz
tag

jogos, ezt benéztem, de a tényeken nem változtat hogy a tensor 2-nél bőségesen gyengébb chipsetről beszélünk:
antutuban 40%, geekbenchnél egymagos teljesítmény esetén 50%, többmagosnál 40, GPU-ban pedig 170% a tensor előnye. nem egy liga, ettől függetlenül igazad van, tévesen írtam hogy régi chip lenne a 6 gen 1.

(#6) Luck Dragon

Nekem tetszik , főleg lime színben .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a baj, hogy a Sharp belpiacon mozog.

Nagyon jó ajánlataik vannak, az IGZO panel nagyon jó.

A Foxconn hátszele is ott van elvileg.

Kellemesen kisebb méretű készülék, és minden tekintetben belepakolták, amit csak lehetett.
"az USB-C pedig töltés és adatátvitel mellett DisplayPort funkcióra is használható."

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) A Molyember válasza Graphics (#7) üzenetére


A Molyember
tag

Igen, en sem bannam, ha visszaternenek. Meg a kokorszakban a Voda is forgalmazta a nyomogombos Sharpokat. :)

(#9) Bass


Bass
addikt

Végre normális kamera szemzor és készülék,kár h errefelé nem hozzák.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#10) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Üde folt lenne a mobilok közt, kár hogy marad Japánban.

A változás bent kezdődik

(#11) jswilly


jswilly
csendes tag

Ha valaki beszerezne egy ilyent, mire lehetne számítani a magyar hálózatokon?
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.