Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-25 16:28:38

LOGOUT.hu

Üdv! Olvasd el, ha új tag vagy, illetve mielőtt képet osztasz meg!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) irgum válasza MR007RM (#3749) üzenetére


irgum
addikt

Szuperjók a képek!

(#3752) jampop válasza MR007RM (#3749) üzenetére


jampop
tag

Szépek! :)

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#3753) maximilian4


maximilian4
addikt

Maxi

(#3754) maximilian4 válasza maximilian4 (#3753) üzenetére


maximilian4
addikt

Béka :)
xiaomi mi2

Maxi

(#3755) MR007RM


MR007RM
addikt

:R mindenkinek. Tegnap Békéscsabára utaztunk és az útközbeni megállás termékei. Még annyit, azért le volt támasztva egy korlátra a teló, és lényegében színtelítetséget növeltem utólag.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3756) pucz válasza Tomacko (#3747) üzenetére


pucz
senior tag

Csumi! Nem tudom, mindig alakítja. Most is fejlesztés, tuning alatt van.

Amúgy nem jártam! Nyárára akarok venni valami Hondát vagy Suzukit, meg egy Mz-t stuntolni. :K

(#3757) woodbear


woodbear
addikt

Sünike :)
S2+instagram

Oldalam: www.swsfoto.de

(#3758) Wa2x_


Wa2x_
veterán

________________________________________________________

--- Játék III. ---

EREDMÉNYHIRDETÉS

________________________________________________________

A Szerkesztett és makrofotók mobillal topic harmadik hivatalos játékának szavazása véget ért!

47 db fotó pályázott, 20 fórumtársunktól, ezekre összesen 15 ember szavazott érvényesen.

Engedjétek meg, hogy mielőtt eredményt hirdetek párszóban összegezzem a versenyt. Egyre többen neveztek, egyre népszerűbb a verseny ez szerintem mindenkinek örömteli hír. Tervezek még egy győztes hirdetni majd a következő játékban, mely cím az "Unikum" nevet fogja viselni előreláthatólag. Ezt a címet az a fotó fogja elnyerni, amelyik a legkreatívabb, legegyedibb megoldással fogja ábrázolni valamelyik témát. Ha van valami ötletetek ehhez vagy akár mással kapcsolatban is írjatok!

Díjazottak:
Kategória győztes: az a kép, amelyik a kiírásnak legjobban eleget tesz, jó pillanatot mutat meg, eredeti és egyedi, jól komponált, felülemelkedik az átlagon. A helyezettekről a zsűri dönt.

Közönség kedvenc: a cím győztese lehet bárki, a zsűri nem véleményez. A legtöbb szavazatot kapott kép, mely immáron megegyezhet a Kategória győztes képpel.

EREDMÉNYEK:

A zsűri (andaxin76, BobTail, Wa2x_) szavazatai alapján az első három helyezett a három témában, azaz a Kategória győztesek és helyezettek:

Kulcs (makró) téma:
I. [link6] - Bukk900
II. [link3] - paperboy
III. [link2] - ghost364

Épület (monochrome/egytónusú) téma:
I. [link29] - Kyller
II. [link23] - balazs1022
III. [link31] - MR007RM

Felhő téma:
I. [link40] - T0rnad0
II. [link44] - jampop
III. [link39] - jé

________________________

A szavazók szavazatai alapján az első három helyezett a három témában, azaz a Közönség kedvencek:

Kulcs (makró) téma:
I. [link3] - paperboy | 61 pont
II. [link12] - MartOOn | 57 pont
III. [link2] - ghost364 | 55 pont

Épület (monochrome/egytónusú) téma:
I. [link31] - MR007RM | 58 pont
II. [link29] - Kyller | 56 pont
III. [link23] - balazs1022 | 52 pont

Felhő téma:
I. [link44] - jampop és [link46] - MR007RM | 59 pont
II. [link42] - koboldozat és [link38] - balazs1022 | 56 pont
III. [link40] - T0rnad0 és [link43] - Kyller | 54 pont

Gratulálunk a nyerteseknek és a helyezetteknek! :)

Wa2x_ és a zsűri

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3759) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Az összesített pontszámok:

Kulcs:

28
55
61
33
44
53
39
48
43
39
33
57
46
51
34
54
38

Épület:

44
38
45
50
43
52
51
39
45
44
50
56
41
58
30

Felhő:

50
46
53
38
28
56
43
54
45
56
54
59
40
59
29

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3760) ghost364 válasza Wa2x_ (#3758) üzenetére


ghost364
senior tag

Köszönöm a zsűrinek és a szavazóknak is!Kettő harmadik hely,ugyanazzal a képpel:D

(#3761) MartOOn


MartOOn
addikt

after Halloween

Nexus5

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3762) pucz válasza MartOOn (#3761) üzenetére


pucz
senior tag

Nem tartjátok a Halloween-t gyökérségnek? :DDD
Ezt is csak átvettük a gyökerektől. Engem nagyon idegesít!

(#3763) MartOOn válasza pucz (#3762) üzenetére


MartOOn
addikt

Szomszedban fotoztam. :) de en UK-ban elek itt meg nagy unnep. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3764) Kyller válasza Wa2x_ (#3758) üzenetére


Kyller
senior tag

Köszönöm én is a játékot, nem hittem volna, hogy ezzel az épülettel elnyerem a zsűri tetszését:) Nem is akartam beküldeni, mondván eléggé szemcsés:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3765) ghost364 válasza pucz (#3762) üzenetére


ghost364
senior tag

Hát én annak tartom.

(#3766) woodbear válasza Wa2x_ (#3758) üzenetére


woodbear
addikt

gratula a helyezetteknek, nagyon király képek születtek.
a következő témákra már szavaztam :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#3767) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Szeretnék gratulálni mindenkinek,DE hogy ne legyen azért minden olyan szép és jó,elmondom a véleményemet ami kizárólag az ÉN személyes véleményem.Számomra a mostani képek nem voltak olyan jók,mint az előző versenyen,kreatívitásban pedig messze,messze az alatt....Születtek most is jó fotók,de például a FELHŐ kategóriában még a dobogós képek sem ütötték meg a szintet nálam,ezért elnézést is kérek.Viszont őszinte akarok lenni.Ha esetleg viszonyítani akartok,ott van az előző verseny Utcakép kategóriája,ahol kis közösségünk igazi CSODÁI születtek meg.....Remélem őszinteségem inkább fog inspirálni titeket mint a kedveteket szegni.Nem beszéltem ma a zsűri többi tagjával,de valószínűleg az UNIKUM kategória is azért jött létre,hogy igazából tegyétek oda magatokat....
Még1x gratula mindenkinek :))

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#3768) Wa2x_ válasza andaxin76 (#3767) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ezt én találtam ki egyedül! :DDD

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3769) andaxin76 válasza Wa2x_ (#3768) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Gratulálok,jó ötlet. :)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#3770) T0rnad0 válasza Wa2x_ (#3758) üzenetére


T0rnad0
addikt

Hú, sikerült nyerni és egy harmadik helyet szereznem a felhő témában, köszönöm :R Épület témában Kyller képe volt tényleg a legjobb, a felhők közül pedig jampop-é, eléggé háttérkép gyanús :K

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#3771) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Molekula

ZTE Grand X In

(#3772) bododani válasza Wa2x_ (#3746) üzenetére


bododani
senior tag

A IV. játék mikor veszi majd kezdetét?

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#3773) Wa2x_ válasza bododani (#3772) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csütörtökön valószínű.

Aki még nem szavazott az új témákra ITT megteheti!

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3774) pucz válasza MartOOn (#3763) üzenetére


pucz
senior tag

Nem is rád förmedtem, csak úgy kérdeztem. Mert szerintem ratyi. :DDD

(#3775) Revesz


Revesz
aktív tag

Pók a falon

Pók disc

A képek vakuval készültek a sötét miatt, a 2.at erősen kivágtam mert sok volt a felesleg.

Galaxy s4+camera fv5+aviary

[ Szerkesztve ]

(#3776) Wa2x_ válasza Revesz (#3775) üzenetére


Wa2x_
veterán

Jók lettek, nem kis darab!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3777) pucz válasza Revesz (#3775) üzenetére


pucz
senior tag

Megölted szegényt? Nagyon meg mihájlott a 2. képen. :(
Egyébként egész jó ez a S4! ;)

(#3778) Tomacko válasza Revesz (#3775) üzenetére


Tomacko
senior tag

Gyűjtöd a pókokat ?

Annó 2000-be jártam Tótkomlósra dolgozni, akkor épp telefonhálózat építés volt a munnka :) Na ott volt az egyik családnál ahol szintén fejlesztettünk, egy komplett lakrész át alakítva pókoknak.....50 négyzetméter tele labirintus módra kanyargó padlódtól plafonig rendszerbe pókokkal :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#3779) jampop válasza Wa2x_ (#3758) üzenetére


jampop
tag

Köszönöm a megtisztelő szavazatokat. :R Nagy dolog ez nekem, mert nem tartom magamat valami nagy fotósnak. Az első 2 játék képeit is végignéztem kiváncsiságból és nagyon klassz dolgokat láttam. Összességében azt hiszem, hogy fel kell kötni a gatyát a további játekokra. Senkit ne tántorítson el, ha most nem ért el helyezést, inkább segítsünk egymásnak jobb képeket készíteni. :)

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#3780) pucz


pucz
senior tag

Ezek a témák, amiket lehet szavazni, valahogy nekem nagyon nem szimpik. :DDD
Vagyis gond nincs velük, csak velem, a hikomat, nulla kreativitásommal. :B

(#3781) Revesz:

Helyes, jövőre hagy zabálja csak a legyeket. :K Utálom, mikor a sok észlény megöli, csak mert fél tőle. De azt még jobban, mikor a csóri sziszi bóklászol, és a sok marha meg agyonveri egy darab fával, hogy "fúj, KÍGYÓ"...

[ Szerkesztve ]

(#3781) Revesz válasza pucz (#3777) üzenetére


Revesz
aktív tag

Thx, nem öltem meg, halottnak tettette magát ,a képek után visszavittem oda ahol találtam ott már ment rendesen.

Wa2x: Jaja elég nagy a drága

Tomacko: Isten őrizz a házba be nem vinném semmi pénzért xD

[ Szerkesztve ]

(#3782) woodbear válasza Revesz (#3781) üzenetére


woodbear
addikt

Bakker, ilyen pókokat csak úgy találsz?? Az kemény, a hideg is kirázna :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#3783) Ricsko :D válasza Revesz (#3781) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

"Thx, nem öltem meg, halottnak tettette magát ,a képek után visszavittem oda ahol találtam ott már ment rendesen."

Én még elhozni se mertem volna nem hogy vissza is vinni :DDD Amúgy tetszenek a képek :)

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#3784) MartOOn válasza Wa2x_ (#3768) üzenetére


MartOOn
addikt

Hat a foldgomb-szeru felhocskemet eleg unikumnak tartottak paran akik lattak. Tetszett nekik. Itt meg most sajna fasorban sem volt... Pedig nem az a kategoria volt, hogy kimegyek oszt lovok egy felhot me kell... :N
Kezdve a halszemoptikatol egeszen a szerkesztesig... Pl a multkori utcakepem ami kozonsegdijjas volt... Na az epp setaltunk behajoltam egy kis utcaba es lottem... Majd 5perc szerkesztessel adtam neki monochromot. Osztcsokolom... Tecccikerteni... Szal meg vagyok zavarodva mint Ádám anyaknapjan... :P

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3785) Wa2x_ válasza MartOOn (#3784) üzenetére


Wa2x_
veterán

A kevesebb néha több! ;) A fotózásnál az is igaz, hogy a spontán képek a legjobbak. :)

A tudatos fotózásnál meg van tervezve általában, hogy hova mész, mit szeretnél fotózni és mikor, amikor nem fotózni mész, akkor találkozhatsz olyan dolgokkal is, melyeket soha többet nem látsz, olyan formában vagy semmilyenben konkrétan, ez ilyen, ne csüggedj.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3786) MR007RM válasza andaxin76 (#3767) üzenetére


MR007RM
addikt

Hát tudod én meg nagyon kíváncsi lennék arra, hogy egy igazi szakmáját fotósnak mondott zsűritag hogyan értékelt volna, milyen szempontok szerint le vagy fel. Nem akarlak megbántani, de itt nagyon különbözően közelítjük meg a téma kérdését. Van aki csak az effektezésben éli ki magát és van aki egyszerűen csak jó fotót akar lőni viszonylag kevesebb ferdítéssel éppen annyi munkával amennyi szükséges. Egyszerűen csak mások vagyunk. Nem olyan egyszerű megítélni mi jó és rossz egy megírt és véghezvitt forgatókönyvben. Én pl (a zsűri helyében) pont az épületemnél nem vártam helyezést a többiek mellett, míg a felhősnél pedig nagyon vártam.(A közönségtől meg is kaptam :R :R ) Hát ez van. :K (számomra nem az utómunka a lényeg, hanem maga a fotó)

Mondjuk már egy jó ideje csak olyan fotókat készítek, aminél tele vagyok gontolatokkal, érzésekkel, és az utómunka is abba az irányba hajt. Megtervezem és ahogy tudom megvalósítom. Ezután jön az, hogy tetszik-e a másiknak, vagy nem. És ez így természetes. Mikor osztályoztam volt olyan ami megfogott és úgy értékeltem a hatalmas munkát és gondolatiságot, amit éreztem belőle, viszont mondtam magamnak ez nem az én stílusom. :)

Egyébként a zsűrizést sosem vállalnám. Meghagyom másoknak. Örülök hogy ez a verseny is jól zárult és várom a folytatást, amihez remélem lesz anyagom. Béke. :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3787) Wa2x_ válasza MR007RM (#3786) üzenetére


Wa2x_
veterán

Így van, ízlésről kár vitatkozni, ahogy a mondás tartja.

Viszont a témákat mindig csak magamtól gondolom ki, legközelebb jöhetnek majd javaslatok is! :K

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3788) jonnyjoker01 válasza Revesz (#3775) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Huh nem semmi pok... Es te megfogtad?! :C

Üdv. Johnny

(#3789) pucz válasza MR007RM (#3786) üzenetére


pucz
senior tag

Én is így vagyok vele, hogy egyféle érzést, lelki állapotot, egy pillanatomat tükrözi a képem. Ezért van mostanság olyan sok B&W, és sötét képem. Mostanság sok volt a gond, stressz, és ahogy látszik is, ez kivetítődik a megszületett képekre! :(

(#3787) Wa2x:

Ideje lenne már részt vennem egy játékon, csak sajna nem sok szabad időm van erre. Valami mindig közbejön...
Talán majd most, hogy szarabb az idő, és nem bírunk az eső miatt kint munkálkodni. Viszont ehhez olyan témák is kellenének.

[ Szerkesztve ]

(#3790) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Sziasztok :)
Ezt a képet még telgnap fotóztam és kicsit szerkesztettem :D
Székesfehérvár Pelikán udvar :)

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#3791) andaxin76 válasza Ricsko :D (#3790) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Szép lett,tetszik.

Egy kis retro:szociális helyiség a 80-as évekből

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#3792) Wa2x_ válasza andaxin76 (#3791) üzenetére


Wa2x_
veterán

Lőttek rá egy páran az tuti! :D

Most látom ott a Csisztu is :DDD

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3793) andaxin76 válasza Wa2x_ (#3792) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Pedig próbáltam a foltokat retusálni,ezek szerint kevés sikerrel :))

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#3794) bododani válasza Ricsko :D (#3790) üzenetére


bododani
senior tag

Na, ez tetszik! :K

(Én meghagytam volna a fókuszt még a lámpa alatti résznél, és onnantól hátrafele halványodna el, de így is szép!)

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#3795) Hegasus


Hegasus
senior tag

Gratula a helyezetteknek!
Mikor megláttam a többi képet, egyből tudtam, hogy ez most nem az én versenyem. :DDD
Nah majd a következőn ;]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#3796) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Emberek ugy utalom ezt a hamarabb sotetedest... Mire hazaerek solibol, mar nincs eleg feny a kepek elkeszitesehez... :(

Üdv. Johnny

(#3797) Kyller válasza jonnyjoker01 (#3796) üzenetére


Kyller
senior tag

Hajnalban kell kimenni, amikor kel fel a nap:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3798) bododani


bododani
senior tag

Nem tudom ki ismerte, ki nem ismerte, de zajszűrésre egy tök jó programot találtam, aminek Neat Image a neve. (PC)
Ajánlom annak, akinek zajosak a képei, és ha nem is 100%-osan, de elég jól elszeretné tüntetni a zajt.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#3799) jonnyjoker01 válasza Kyller (#3797) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fel hetkor indulok a hazbol vonattal a suliba, meg akkor is sotet van :U Napfelkeltet szoktam latni esetleg, de ezek a nap kezdeti fenyek sem kedveznek a minosegre nezve :( Marad fotozashoz a hetvege :)

Üdv. Johnny

(#3800) jampop


jampop
tag

Internetes tiltshift generátor.
Még nem használtam ilyent és az alapkép sem biztos, hogy jó választás volt.
Szerintetek?

[link]
[link]

Figyelem, nagyon kis felbontás!

Huawei P6

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.